Клацніть тут, щоб інсталювати Silverlight*
УкраїнаЗмінити|Усі сайти Microsoft
Microsoft
Digital Literacy 

Початок роботи

Оновлено: 26 вересня 2008

Розпочати роботу з курсом цифрових технологій дуже легко. Просто виконайте ці три інструкції, щоб розпочати навчання.


Етап 1. Визначення типу підключення до Інтернету

Перш ніж розпочати роботу з курсом дистанційного навчання з цифрових технологій або оцінювальним тестом, необхідно дізнатися, чи відповідає комп'ютер вимогам до системи, і який тип підключення до Інтернету використовується. Залежно від типу підключення до Інтернету визначатиметься тип доступу до навчального плану з курсу цифрових технологій.

Широкосмугове підключення
Широкосмугове підключення – це швидке підключення до Інтернету через кабельний модем, корпоративну мережу або службу DSL. Якщо встановлено широкосмугове підключення, можна проходити курси дистанційного навчання та складати оцінювальні тести в онлайні.

Віддалене з'єднання або модем (56 кілобітів на секунду або швидше)
Якщо широкосмугове підключення відсутнє, можна використовувати модем (називається віддалене з'єднання) для завантаження курсу дистанційного навчання на комп'ютер. Під час використання модема телефон підключено безпосередньо до комп'ютера, а під час набирання комп'ютером номера телефону чути звуки підключення. Якщо можливо, використовуйте модем зі швидкістю 56 кілобітів на секунду або більше. Якщо встановлено віддалене з'єднання, швидкість роботи з онлайновими курсами буде дуже низькою. Рекомендується завантажити курси дистанційного навчання на комп'ютер, на якому можна використовувати їх без необхідності підключатися до Інтернету. (Знадобиться встановити підключення до Інтернету для складання оцінювальних тестів та сертифікаційного тесту.)

Підключення до Інтернету відсутнє
Якщо підключення до Інтернету відсутнє, доступ до навчальної програми можна отримати через затверджений навчальний центр. У навчальних центрах є лабораторії, інструктори та різноманітні аудиторії, у яких можна отримати доступ до навчального плану. Для отримання списку навчальних центрів надішліть повідомлення електронної пошти на адресу upinfo@microsoft.com.


Етап 2. Вибір курсу

Указані нижче запитання допомагають визначити необхідні курси навчального плану з цифрових технологій.

Ви не маєте жодного уявлення про комп'ютери?
Якщо ви не володієте навичками роботи з комп'ютером, розпочніть навчання з курсу "Основи роботи з комп'ютером". Після завершення дистанційного навчання складіть оцінювальний тест з основ роботи з комп'ютером. Оцінювальний тест генерує персоналізований навчальний план, у якому визначаються уроки дистанційного навчання, які необхідно переглянути для повного опанування теми. Перегляньте уроки зі свого навчального плану, а потім повторно складіть оцінювальний тест. Можна переглядати уроки курсу та складати оцінювальний тест потрібну кількість разів. Якщо ви задоволені результатами, можна пройти будь-який інший курс дистанційного навчання в будь-якому порядку.

Чи є у вас досвід роботи з комп'ютером?
Залежно від рівня досвіду можна вибрати курс "Основи роботи з комп'ютером". Щоб прийняти рішення про необхідність вибору цього курсу, перегляньте список тем цього курсу. Якщо необхідно переглянути кілька тем, розпочніть зі складання оцінювального тесту з основ роботи з комп'ютером, щоб створити персоналізований навчальний план та зосередитися на темах, які ще не опановано. Завершіть уроки курсу дистанційного навчання, визначені в навчальному плані, а потім повторно складіть оцінювальний тест, щоб перевірити рівень опанування всіх тем. Якщо ви задоволені результатами або впевнені, що опанували знання з курсу "Основи роботи з комп'ютером", можна пройти будь-який інший курс дистанційного навчання в будь-якій послідовності. Використовуйте оцінювальні тести для створення персоналізованого навчального плану для кожного курсу, щоб пропустити опановані теми та зосередитися на нових.

Переглянути теми кожного курсу

Ви готові скласти сертифікаційний тест курсу цифрових технологій?
Якщо ви пройшли всі п'ять курсів або впевнені, що опанували всі знання та здобули всі навички для складання тесту, можна скласти онлайновий сертифікаційний тест. Сертифікаційний тест складається з запитань по темах з усіх п'яти курсів. Щоб підготуватися до тесту, необхідно скласти оцінювальний тест по кожному курсу для перегляду понять і навичок, здобутих під час проходження курсів. Якщо сертифікаційний тест складено успішно, можна роздрукувати особистий сертифікат курсу цифрових технологій.

Ви бажаєте здобути окремі навички?
Якщо ви бажаєте здобути окремі навички, можна зосередитися лише на конкретних темах курсу. Визначте потрібні навички у списку тем відповідного курсу. Після запуску дистанційного навчання можна перейти до конкретних уроків. Оцінювальний тест міститиме запитання з усіх уроків курсу дистанційного навчання, а не лише з переглянутих уроків. Складання оцінювального тесту – це гарний спосіб оцінювання рівня знань із цієї теми.

Переглянути теми кожного курсу


Етап 3. Запуск навчального плану

Запустити або завантажити курси дистанційного навчання та скласти оцінювальні тексти дуже легко. Тепер, коли відомий тип підключення до Інтернету та необхідні курси, просто виконайте вказані нижче інструкції, щоб отримати доступ до курсу. Потім виконайте інструкції курсу дистанційного навчання, щоб розпочати навчання. Спробуйте!

Запуск навчального плану з використанням широкосмугового підключення

1.

Перейдіть на сторінку навчального плану з курсу цифрових технологій.

2.

Знайдіть необхідний курс, а потім виберіть посилання Запустити дистанційне навчання або Запустити оцінювальний тест у пункті "Варіанти роботи в онлайні".

3.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити дистанційне навчання.

Запуск навчального плану з використанням віддаленого підключення

1.

Перейдіть на сторінку навчального плану з курсу цифрових технологій.

2.

Знайдіть необхідний курс, а потім виберіть посилання Завантажити курс дистанційного навчання в пункті "Варіанти роботи в автономному режимі".

3.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити курс дистанційного навчання на комп'ютер. Ярлик курсу з'явиться на робочому столі комп'ютера.

4.

Двічі клацніть ярлик курсу на робочому столі, щоб запустити курс і пройти дистанційне навчання.

    Отримайте довідку про пошук завантаженого файлу на комп'ютері

Використовуйте версію Microsoft Word навчального курсу

1.

Перейдіть на сторінку навчального плану з курсу цифрових технологій.

2.

Знайдіть необхідний курс, а потім виберіть посилання Завантажити версію Microsoft Word у пункті "Варіанти роботи в автономному режимі".

3.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити документ Word на комп'ютер. Ярлик документа з'явиться на робочому столі комп'ютера.

4.

Двічі клацніть ярлик курсу на робочому столі, щоб відкрити документ. Можна прочитати його на комп'ютері або роздрукувати.

    Примітка. Для використання цих файлів знадобиться програма Microsoft Word.

    Чому рекомендується завантажувати версію Microsoft Word курсу?

    Якщо виникають проблеми під час запуску навчального плану, перегляньте пункт "Запитання й відповіді" або зверніться до інструктора.

    Отримайте відповіді на часті запитання щодо навчального плану з курсу цифрових технологій


Вимоги до системи

Нижче вказано мінімальну конфігурацію системи, яка необхідна для роботи з навчальним планом із курсу цифрових технологій.

Обладнання

        Персональний комп'ютер із процесором із тактовою частотою 233 МГЦ або більше

        256 Мбайт оперативної пам'яті або більше

        2 ГБ вільного місця на жорсткому диску

        Мережний адаптер (не ISA), 10/100 Мбіт/с

        Відеоадаптер із пам'яттю обсягом 4 МБ

        Монітор Super VGA (SVGA) (17 дюймів)

        Клавіатура та вказівний пристрій (наприклад, миша)

        Звукова плата з активною акустичною системою або навушниками

Програмне забезпечення

        Microsoft Windows® XP Professional із пакетом оновлень 2 (SP2) або пізнішої версії та останніми виправленнями й оновленнями програмного забезпечення

    Примітка. Якщо компакт-диск Windows XP не містить пакет оновлень 2 (SP2), можна завантажити його з веб-сайту Microsoft Windows Update після інсталяції Windows XP. Виправлення й оновлення
    програмного забезпечення також можна завантажити з веб-сайту Windows Update.

    Перейти на веб-сайт Microsoft Windows Update

Підключення до Інтернету

        Для роботи з онлайновими курсами дистанційного навчання потрібне постійне широкосмугове підключення.

        Для завантаження автономних версій курсів дистанційного навчання потрібне надійне віддалене підключення на швидкості 56 кілобітів на секунду або більше чи широкосмугове підключення. Для відтворення цього вмісту
         на комп'ютері підключення до Інтернету не потрібне.

        Для складання оцінювальних тестів і сертифікаційного тесту потрібне надійне віддалене підключення на швидкості 56 кілобітів на секунду або більше чи широкосмугове підключення. (Оцінювальні тести та сертифікаційний тест
         недоступні в автономному режимі.)
© 2018 Корпорація Microsoft. Усі права захищені. Зверніться до нас |Умови використання |Товарні знаки |Конфіденційність