Začínáme

Začínáme s mobilním přístupem k aplikaci CRM

Mobilní řešení pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM Online umožňují firmám zlepšit výkonnost podnikání, protože zaměstnancům poskytují přístup k datům a informacím aplikace CRM kdykoli a kdekoli je potřebují, a zároveň udržují náklady pod kontrolou. Díky nabídce mobilních řešení nabízí aplikace Microsoft Dynamics CRM Online podnikům pružnost k dosažení rychlé návratnosti investic a budoucím inovacím.

Na této stránce

Požadavky na přístup k doplňku Mobile Express

Podporované prohlížeče a zařízení

Partnerská řešení

Požadavky na přístup k doplňku Mobile Express

Chcete-li používat doplněk Mobile Express, potřebujete připojení k Internetu nebo intranetu. K dispozici máte dva způsoby přístupu:

  • V mobilním webovém prohlížeči přejděte na adresu URL doplňku Mobile Express. Zpravidla se používá adresa https://<CRM_server>/m, kde <CRM_server> je název serveru, který slouží pro přístup k aplikaci CRM. Příslušnou adresu URL vám sdělí správce systému.
  • V mobilním webovém prohlížeči přejděte na adresu http://crm.dynamics.com a přihlaste se.

Podporované prohlížeče a zařízení

Doplněk Mobile Express pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM je dostupný prostřednictvím mnoha mobilních zařízení, operačních systémů a prohlížečů. Pokud prohlížeč vašeho zařízení podporuje standard HTML 4.0 (nebo novější) a jazyk JavaScript, jsou splněny základní požadavky pro použití doplňku Mobile Express. Abyste mohli doplněk Mobile Express používat, nemusíte do mobilního zařízení instalovat žádnou aplikaci. Plnou funkčnost získáte tak, že se jednoduše přihlásíte prostřednictvím mobilního prohlížeče.

K březnu 2011 podporuje doplněk Mobile Express mezi mnoha jinými zařízení uvedená v následujícím seznamu. Protože se snažíme podporovat co nejširší obec mobilních uživatelů, může se tento seznam rozrůstat. Přestože zde vaše zařízení není uvedeno, měli byste k doplňku Mobile Express zkusit získat přístup.

Podporovaná zařízení podle operačního systému

Partnerská řešení

Naši partneři nabízejí řešení, která umožňují vylepšit a rozšířit funkce a možnosti doplňku Mobile Express. Další informace naleznete na jejich webech:

CWR Mobility

TenDigits

Applies To:

Microsoft Dynamics CRM Online December 2012 Service Update

(For CRM Online, CRM 2013, and CRM 2015, see CRM Help & Training.)