Vítají vás řešení Microsoft Dynamics.

Jak se přihlásit ke službě CustomerSource

Navštivte přihlašovací stránku služby CustomerSource a zadejte uživatelské jméno a heslo služby Windows Live ID. Pokud nemáte přístup k účtu služby CustomerSource vaší organizace, postupujte takto:

Začněte ještě dnes využívat výhody svého servisního plánu prostřednictvím portálu CustomerSource.

Služba CustomerSource je prémiovou součástí servisního plánu pro produkty Microsoft Dynamics vaší organizace. Jedná se o zabezpečený web poskytující přístup k nástrojům pro podporu produktivity včetně neomezené výuky a prostředků pro samoobslužnou podporu, jako je například znalostní báze. Neméně důležitý je přístup ke stahování a aktualizaci nejaktuálnějších daňových a zákonných výnosů, který vaší organizaci pomůže s jejich důsledným dodržováním.

Kromě přístupu ke službě CustomerSource vám servisní plán pomáhá také chránit vaše investice poskytnutím
desetiletého životního cyklu podpory a pružným výběrem těch variant údržby a podpory, které jsou pro váš podnik nejdůležitější.

Správa účtu služby CustomerSource a předvoleb e-mailu v produktu Microsoft Dynamics

Přihlaste se ke službě CustomerSource a přejděte na položku Účet > Profil. Na zobrazené stránce přejděte do oddílu Předvolby e-mailu a klikněte na položku Upravit. Zde můžete změnit e-mailové předvolby a kliknutím na tlačítko Uložit aktualizovat Předvolby e-mailu. Další informace naleznete v oddílu Správa účtu v ukázce Naučte se používat službu CustomerSource .

Prohlídka produktu Microsoft Dynamics