Upgradujte na produkt Microsoft Dynamics AX 2009 a využijte ještě lépe své řešení ERP

Udělejte další krok na cestě k dynamickému podnikání – vize Microsoft Dynamics je určena společnostem schopným neustálého vývoje tváří v tvář novým ekonomickým, provozním a organizačním požadavkům. Upgrade na produkt Microsoft Dynamics AX 2009 umožní vaší organizaci pružněji reagovat na změny, expandovat na nové trhy a vyvíjet převratné produkty a služby.

Dva způsoby upgradu – zvolte si vlastní tempo

Rozvíjejte hodnotu vašeho stávajícího řešení ERP tempem, které bude vaší organizaci vyhovovat. Produkt Microsoft Dynamics AX 2009 vám nabízí možnost postupného upgradu podle dvou scénářů, z nichž první je základem druhého.

Nasaďte technologickou platformu moderních standardů

Upgrade na nejnovější infrastrukturu technologie ERP může přinést okamžité posílení obchodní hodnoty a poskytnout vám základ pro rozšiřování funkcí o nové a specializované obchodní procesy.

S aplikací Microsoft Dynamics AX 2009 můžete modernizovat a standardizovat své rámcové prostředí ERP a snížit náklady na nasazení a provoz díky následujícím principům:

  • Zlepšená rozšiřitelnost a výkon eliminují omezení obchodování v době nejvyšší zátěže i při plánování růstu organizace.

  • Náhrada vlastních úprav standardními funkcemi, které jsou nyní k dispozici v aplikaci Microsoft Dynamics AX 2009.

  • Vyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti docilovaná díky funkcím jednotného přihlašování a zabezpečení produktu Microsoft SQL Server 2008 R2.

  • Konsolidované instance využívající centrální nasazení ERP.

  • Virtualizace a komprese snižující náklady na infrastrukturu díky konsolidaci serverů pomocí technologie virtuálních serverů Microsoft Windows Server 2008 Hyper-V.

  • Lepší možnosti propojení podporující iniciativy klíčové integrace s obchodními aplikacemi a partnery v dodavatelském řetězci.

Podpořte obchodní hodnotu širším uplatněním řešení ERP.

Po vybudování standardní platformy můžete nasadit nové a specializované procesy vyhovující vašemu oboru podnikání. Vybírejte z široké nabídky rozšíření pro všechny oblasti uplatnění.

S produktem Microsoft Dynamics AX 2009 můžete své organizaci pomoci v následujících oblastech:

  • Zvýšení produktivity s více než 30 centry rolí, samoobslužnými analytickými nástroji a úzkou integrací se sadou Microsoft Office.

  • Správa změn s podporou dodavatelsko-odběratelské spolupráce a vyšší organizační pružnosti.

  • Globální konkurenceschopnost díky konsolidaci a standardizaci procesů poskytující lepší viditelnost v rámci celé organizace.

  • Snazší zajištění shody s předpisy s řídicím panelem pro ekologickou udržitelnost, centrem pro zajištění souladu s předpisy, integrovaným nástrojem pro sledování aktivity a funkcemi specifickými pro konkrétní země.

Prohlídka produktu Microsoft Dynamics