Případová studie vašeho úspěchu

Referenční program pro produkt Microsoft Dynamics

Společnost Microsoft s hrdostí představuje úspěchy zákazníků a případové studie společností, jako je ta vaše, které poznaly výhody použití produktu Microsoft Dynamics pro svou obchodní činnost a uživatele. Jako váženého zákazníka společnosti Microsoft bychom vás rádi pozvali, abyste představili výsledky skutečné implementace, která byla provedena ve vašem reálném podnikatelském prostředí s vašimi skutečnými lidmi za použití technologií a služeb společnosti Microsoft.

Zákazníci, kteří se účastní referenčního programu pro produkt Microsoft Dynamics, mají jedinečnou příležitost podělit se o svůj úspěch s ostatními společnostmi a klíčovými hráči na trhu, a to po celém světě.

Výhody programu

Referenční program pro vás a vaše podnikání může mít nejrůznější výhody. Svou účastí se můžete vy i vaše firma zviditelnit před různorodým publikem a ovlivnit organizace po celém světě.

 • Program představuje reklamu vaší značky. Můžete zvýšit povědomí o vaší značce a rozšířit stávající PR, marketing a reklamní aktivity.
 • Vybudujete oborové kontakty. Můžete rozšířit profesionální sítě a spojit se se špičkovými technologickými firmami.
 • Prohloubíte vztahy se společností Microsoft. Prohloubením oboustranně výhodného partnerství se společností Microsoft zviditelníte vaše klíčové lidi v rámci vašeho oboru.
 • Ukážete, že patříte ke špičce v oboru. Můžete se účastnit poradenských schůzek se zákazníky a setkání s vedoucími pracovníky. Podělíte se o těžká rozhodnutí a inovace z oboru informačních technologií.

Příležitosti pro zapojení

Referenční program pro produkt Microsoft Dynamics je navržen s ohledem na zákazníky. V závislosti na požadované úrovni zapojení se můžete rozhodnout k účasti na libovolném počtu aktivit. U řady referenčních aktivit se jedná o jednorázové události. Některé mohou vyžadovat cestování, jiných se lze účastnit po telefonu. A samozřejmě můžete svobodně zhodnotit každou příležitost jednotlivě podle vašeho zájmu, časových plánů a vytíženosti.

Uvádíme příklad některých běžných aktivit:

 • Použití názvu a loga společnosti. Poskytnutí oprávnění používat název vaší společnosti a loga vaší značky v prezentacích společnosti Microsoft, při firemních událostech a v marketingových materiálech.
 • Volání se zákazníky nebo návštěvy u zákazníka. Rozhovory s potenciálními zákazníky, kteří zvažují nákup řešení Microsoft Dynamics, nebo přijetí potenciálního zákazníka přímo u vás a představení případové studie vaší implementace Microsoft Dynamics ve skutečném prostředí.
 • Hodnocení a citace. Poskytnutí stručného vyjádření nebo hodnocení, které lze uvést při propagaci produktu nebo na webech, v reklamách, brožurách a dalších propagačních materiálech společnosti Microsoft.
 • Případové studie. Podělte se o své zkušenosti s implementací, o problémy, které jste museli řešit, a o výhody, které vaše společnosti získala. Použít lze tiskovou, obrazovou, audiovizuální nebo webovou podobu.
 • Rozhovor se zástupci tisku nebo analytiky. Odpovězte na otázky a promluvte si s novináři a obchodními analytiky, kteří by rádi o implementaci vašeho informačního řešení napsali články, zprávy nebo analytické hodnocení do médií.
 • Účast na osobních rozhovorech. Popište své zkušenosti a znalosti produktů svým partnerům, manažerům, novinářům, analytikům a dalším lidem jednotlivě nebo před širším publikem.
 • Účast na poradenských aktivitách. Zúčastněte se hodnocení funkcí produktů společnosti Microsoft a zkušebních verzí softwaru před skutečným vydáním produktu.
 • Reklama. Propagujte svoji společnost a získané výhody při využívání řešení společnosti Microsoft v rozhlasu, tištěných médiích nebo webové reklamě společnosti Microsoft.
 • Webové vysílání. Představte obchodní výhody řešení Microsoft Dynamics potenciálním zákazníkům a partnerům společnosti Microsoft prostřednictvím živého nebo zaznamenaného webového vysílání, které hostuje společnost Microsoft.

Začínáme

 1. Staňte se členem referenčního programu produktu Microsoft Dynamics již dnes! Vyplňte a odešlete online nominační formulář.

 2. Jakmile nominaci odešlete, stáhněte dokument Časté otázky k referenčnímu programu pro produkt Microsoft Dynamics a seznamte se s různými referenčními aktivitami a časovými nároky.

 3. Vaši nominaci prohlédne zástupce programu zákaznických referencí a dohodne si s vámi telefonický rozhovor na 20 až 30 minut. Při rozhovoru zástupce programu zákaznických referencí zjistí další kontaktní informace a základní informace o implementaci produktu Microsoft Dynamics. Ověří také vaše preferované zapojení do programu a způsob, jakým vás bude v budoucnosti kontaktovat.

Prohlídka produktu Microsoft Dynamics