Customer and Partner Experience
Koduleht Me kuulame teid Meie vastused Andke tagasisidet Võtke meiega ühendust
 
Me kuulame teid
Meie vastused
Andke tagasisidet
 

Customer and Partner ExperienceKuidas Microsoft oma kliente kuulab ja neile vastab

Klientide ja partnerite tagasiside kuulamine ja sellega igal võimalusel arvestamine on aluseks Microsofti missioonile pakkuda tarkvara ja teenuseid, mis võimaldavad inimestel ja ettevõtetel üle terve maailma saavutada oma potentsiaali. Meie edu sõltub meie toodete, programmide ja teenuste üleüldise rahulolust.

Meie ühtne kliendi ja partneri kogemuse (Customer and Partner Experience - CPE) strateegia sisaldab erinevaid tagasiside võimalusi ja vahendeid meie klientide ja partnerite vajadustele ja ideedele vastamiseks. Need sisaldavad süvauuringuid, veebifoorumeid, vestlusi sotsiaalse võrgustiku veebilehtedel, „Võtke meiega ühendust“ linke toodete veebilehtedel, tarkvaratoodetesse sisse ehitatud automatiseeritud tagasisidevahendeid ja programme, mis soodustavad koostööl põhinevaid suhteid. Hoolitseme pühendunult selle eest, et need süsteemid kaitseksid meie klientide isiklikke andmeid.

Lisaks sellele, et meie tagasiside süsteemid aitavad klientide ja partneritega paremini suhelda, annavad need meile väärtuslikku tagasisidet, mis aitab meil suunata oma ärigruppe looma veelgi väärtuslikumaid tooteid ja teenuseid. Nende süsteemide abil toimuv tihe suhtlus aitab meil oma klientide ja partnerite vajadusi paremini mõista ja neile vastata, samuti parandada tootekvaliteeti, luua tugevamaid suhteid ja hoida oma ettevõte pidevalt uuenemas.

Kokkuvõte

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele ja partneritele võimalikult parimat terviklikku kogemust ning saada tehnoloogiatööstuse rahuloluliidriks – see on meie CPE strateegia.

Seega mida paremini Microsoft kultuuri ja vastutust kujundab, kliente kuulab ja neile vastab, tootekvaliteeti ja turvalisust läbi pidevate uuenduste parandab, tehes kõike seda, mis paneb inimesi meid usaldama ja meiega töötama, seda paremini täidame oma klientide ja partnerite ootusi ning seda lähemale jõuame oma eesmärgi saavutamisele.


„Suurepärased kliendi- ja partnerikogemused tekitavad Microsofti toodete vastu lojaalsust. Mida paremaks me need kogemused teeme, seda suurem on tõenäosus, et kliendid meie tooteid ostavad ja teistelegi soovitavad.” Rich Kaplan, korporatsiooni asepresident kliendi- ja partnersuhete edendamise alal, MicrosoftAitähRain Laane Rain Laane
Country Manager
Microsoft Estonia