Customer and Partner Experience
Koduleht Me kuulame teid Meie vastused Andke tagasisidet Võtke meiega ühendust
 
Me kuulame teid
Meie vastused
Andke tagasisidet
 

Tagasiside küsimine

Kliendid ja partnerid ootavad turvalist, usaldusväärset ja rikastavat arvutikogemust. Microsoftis otsitakse ja kuulatakse pidevalt klientide ja partnerite tagasisidet ning vastatakse sellele. Meie klientide ja partnerite poolt väljendatud vajaduste ja prioriteetide tähelepanelik jälgimine võimaldab meil pakkuda just neile kõige vajalikumaid ja väärtuslikumaid tooteid ja tehnoloogiaid.

Kuigi kliendi ja partneri rahulolu üldiste trendide mõistmisel on meie peamiseks allikaks klientide ja partnerite rahulolu-uuring, ei ole see ainus viis, kuidas Microsoft oma klientidelt ja partneritelt tähtsat informatsiooni saab. Kasutades lisauuringuid, kasutusvõimalikkuse uuringuid, uurimusi, toote tagasiside tehnoloogiaid ja tagasiside võimalusi veebis, annavad meie kliendid ja partnerid meile vabatahtlikult palju informatsiooni ja perspektiive, millel on otsene mõju Microsofti äritegevusele, teenustele ja toodete loomisele.

Üks võimalusi tagasiside andmiseks on allolev vorm. Palun andke tagasisidet ükskõik millise Microsofti toote, teenuse või protsessi kohta, kasutades meiega kontakteerumiseks allolevat vormi. Kinnitame Teile, et iga saadetud tagasiside vaadatakse üle meie juhtiva töötaja poolt.Rain Laane Rain Laane
Country Manager
Microsoft Estonia

Nimi: Required
Perekonnanimi: Required
E-Mail: Required
Telefon:
Tagasiside kategooria: Required
Teade:
Olge valmis saama vastust Microsoftilt – vaadake palun üle oluline informatsioon SPAM filtrite kohta