Produktiivsuse tööriistad, et juhtida oma ettevõtet mis tahes seadmega asukohast sõltumata

Microsoft Office 2010 Professional
Teie valduses on tööriistad, mis tõstavad tõhusust ja aitavad kaasa ettevõtte kasvule. Hallake e-posti Outlookiga, tehke nutikamaid finantsotsuseid ja saage parem ülevaade Exceli abil, looge ja viimistlege esitlus PowerPointi kasutades ning töötage Office 365 uute tööriistade abil suvalisest Interneti-ühendusega kohast.
Lisateave Office 2010 Professionali kohta
Microsoft Office Web Apps
Kasutage Microsoft Office Web Appsi, et töötada tõhusalt ja säilitada juurdepääs oma dokumentidele ka kontorist eemal olles; töötage dokumentidega ja jagage neid veebis koos teistega.
Lisateave Microsoft Office'i veebirakenduste kohta
Windows 7 Professional
Innovatsioon, paranenud jõudlus ja produktiivsus. Windows 7, Microsofti uusim operatsioonisüsteem, töötab just nii nagu teie seda soovite — see aitab rohkem ära teha, hoiab töö turvalisena ja kaitseb teie ettevõtet.
Lisateave Windows 7 kohta
Microsoft Office 365
Microsoft Office 365 ühendab meie enim usaldatud side- ja koostöötoodete pilveversioonid ning igas suuruses ettevõtetele mõeldud tarkvarakomplektide uusimad versioonid.
Lisateave Office 365 kohta
Windows Phone
Olge ühenduses ja töötage tõhusalt Windowsi telefoni kasutades. Windows Phone 7 uusimal versioonil on uued funktsioonid, nagu Office Hub, mis kombineerib rakendused Office Mobile, OneNote Mobile ja SharePoint Workspace Mobile ning automaatse võrguvarunduse võimalused ja sotsiaalvõrgustiku.
Lisateave Windows Phone'i kohta
Offie Purchase Advisor
Leidke endale parim Office’i lahendus! Vastake küsimustele oma ettevõtte arvuti kasutamise kohta ning saate oma ettevõttele sobiva Office toote ja litsentsimise soovituse.
Lisateave Office Purchase Advisori kohta

Parem side ja koostöö

Lync
Andke Microsoft Office'i välimus ja tunnetus ka oma koosolekutele veebis, see lihtsustab koosolekute tavapäraseid tegevusi ja võimaldab osalejatel üle terve maailma end koduselt tunda.
Lisateave Lynci kohta
Microsoft SharePoint Server 2010
See võimaldab teie töötajatel üles seada veebilehti, kus saab jagada infot kolleegide ja teiste inimestega, hallata dokumente otsast lõpuni, avaldada aruandeid paremate otsuste vastuvõtmiseks ... ja teha üldiselt ettevõtte jaoks paremat tööd.
Lisateave SharePoint Server 2010 kohta
Microsoft Exchange Server 2010
Tulus ja paindlik sidelahendus keskmise suurusega ettevõtetele. Süsteemi on integreeritud uus e-posti arhiveerimissüsteem, lisaks sellele võib leida ka muid kulusid vähendavaid ja kasutuskogemust parandavaid lahendusi. Ühendatud sidelahendus võimaldab suuremat ärialast mobiilsust.
Lisateave Exchange Server 2010 kohta

Hallake kliendisuhteid

Microsoft Dynamics CRM
Annab teile ja teie töötajatele vajaliku teabe ja tööriistad loomaks tugevama ja tulusama suhte klientidega — samas aitab see tarkvara jälgida ja mõõta müüki, turundust ja teenuseid, mis teie ettevõtet mõjutavad.
Lisateave Dynamics CRM Online kohta

Hallake andmeid ja hankige olulist teavet oma ettevõtte kohta

SQL Server 2008 R2
Hankige kogu oma organisatsiooni kohta parem ülevaade ja rohkem andmeid, integreerides teavet andmeladudesse tõhusamalt. Säästke aega, parandage skaleeritavust ning vähendage kulusid täiustatud haldus- ja virtualiseerimistööriistadega ning veebiressurssidega rohkem kui 75 kasutajale.
Lisateave SQL Server 2008 R2 kohta
Microsoft Dynamics NAV
Microsoft Dynamics on halduslahendustoodete grupp, mis on arendatud kliendisuhete, tarneahela ja finantsprotsesside optimeerimiseks. Lihtsasti Windowsi keskkonda integreeritavad tooted võivad töötada nii iseseisvalt kui ka koostöös muu Microsofti tarkvaraga, mis teil juba olemas on.
Lisateave Dynamics NAV kohta

Lihtsustage ja kaitske infotehnoloogiataristut

SQL Server 2008 R2
Integreeritud serveri virtualiseerimistehnoloogia võimaldab vähendada kulusid, maksimeerida riistvara ärakasutamist, optimeerida taristut ja parandada serveri saadavalolekut.
Lisateave SQL Server 2008 R2 kohta
Windows Small Business Server
Kõik ühes soodne serverilahendus, mis aitab teil oma andmeid turvaliselt hoida ja muuta ettevõtte tõhusamaks. See pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas e-post, Interneti-ühendus, võrgusisesed veebilehed, kaughaldus, mobiilseadmete tugi, failide ja printerite jagamine, varundamine ja varukoopiatest taastamine. Lihtsustage infotehnoloogiat, käitades erinevaid komponente ja tehnoloogiaid ühest liidesest.
Lisateave Small Business Server kohta
Microsoft System Center
Jõudluse ja kättesaadavuse jälgimise, värskenduste ja juurutamise, andmesalve ja taaste, infotehnoloogia aruandluse tugi ning probleemide, võimsuse ja protsesside haldamine.
Lisateave Microsoft System Center kohta
Microsoft Security Essentials
Aitab kaitsta viiruste, nuhkvara ja muu ründetarkvara eest. Registreerimine ega uuendamine pole vajalik — lihtsalt turvaline tasuta kaitse teie väikeettevõttele.
Lisateave Microsoft Security Essentials kohta