Jessica
Jaanika
Projektijuht üritusi korraldavas ettevõttes

Jaanika ootused Office 2010 Professional Plusi suhtes olid kõrged. Tema ootused ületati.

Jaanika viis just ettevõttes läbi väga eduka ürituse. Alguses oli see päris hirmuäratav ettevõtmine – tuli koordineerida mitmete osapooltega ja tegeleda suure hulga inimestega alates režissööridest ja toitlustajatest kuni trükkalite ja helitehnikuteni. Võimalikult suur tõhusus oli hädavajalik. Ta polnud kindel, kuidas seda saavutada — kuni ta avastas Microsoft Office 2010 Professional Plusi. Kuidas tarkvara teda täpsemalt aitas?

Excel 2010 uued andmete esitlus-, analüüsi- ja jälgimisvõimalused aitasid Jaanikal hallata üritust planeerimisest kuni toimumiseni. Tööriistad võimaldasid kõigel korraga silma peal hoida —arvetest kuni tarnekuupäevade, kutsete ja osalejate tagasisideni.

Loomulikult tuli Jaanikal ürituse korraldamise ajal veeta palju aega kontorist väljas - seega oli tähtis säilitada tõhus töökorraldus ka mobiilselt töötades. Lync - Office Professional Plusi uus koostöövahend - andis koos Outlook 2010 ja Office Web Appsiga Jaanikale uued võimalused teabe hankimiseks, otsuste tegemiseks ja tõhusaks, reaalajas suhtlemiseks meeskonnaga olenemata sellest, kus ta parajasti asus.

Microsoft Office 2010 Professional Plus aitas Jaanikat ka viisidel, mida ta ei oodanud. Näitaks aitas Publisher 2010 luua professionaalse väljanägemisega trükiseid ja turundusmaterjale ilma disainerit palkamata. Lisaks võimaldasid PowerPointi kõrglahutusvideo monteerimise funktsioon ja uus leviedastuse suvand tal maksimaalse mõjuga esitlusi läbi viia.

Kuigi tööd oli tal endiselt palju, tegi Microsoft Office 2010 Professional Plus selle tunduvalt lihtsamaks kui. Enam ei kavatse ta ühtki üritust selle abita korraldada.

Kas teil on vaja säilitada tõhusus nii kontoris kui ka väljaspool kontorit?