Martin sai lahti tohutust paberikuhjast. Selleks kulus vaid üks klõps.

Nagu paljud teised kontoritöötajad, kasutas ka Martin juba aastaid e-kirjade ning elektrooniliste ja paberdokumentide kombinatsiooni. Hiljuti hakkasid ehitusprojektid suuremaks muutuma ja lisaks oli tal korraga käsil mitu projekti. See tähendas, et juhtida tuli rohkem inimesi ja läbi töötada rohkem teavet –Martin hakkas muretsema kontrolli kaotamise üle. Samal ajal ootasid kliendid endiselt terviklikku ja ühendatud aruandlust, et end projekti edenemisega kursis hoida. Ta vajas abi. Siis leidis ta Microsoft Office 2010 Professional Plusi.

Selle asemel, et oodata erinevates vormides teabe kohalejõudmist, kasutab Martin InfoPath 2010-t, et ettevõtte infovoogu tõhusamalt juhtida. Kuidas see toimib? Esmalt loob Martin professionaalse välimusega ja kliendile kohandatud vormi, kasutades tuttavat Microsoft Office'i kasutajaliidest. Seejärel avaldab vormi ühe klõpsuga läbi SharePoint 2010 jagatud tööruumi, kus sellele pääsevad ligi kõik asjasse puutuvad töötajad ja tarnijad. Kuna SharePointi kasutada ka internetiühenduseta, võimaldab see kõigil olulistel isikutel värskendada teavet just siis, kui nad seda tahavad. Nad saavad olla kindlad, et värskendused sünkroonitakse SharePointi serveriga kohe pärast järgmise ühenduse loomist.

Mis on tulemuseks? Martin saab vajaliku teabe kesksesse andmepanka palju kiiremini, sest ta ei pea ootama e-kirjade ja fakside kohalejõudmist. See teeb ka oluliste kliendiaruannete loomise lihtsamaks, kiiremaks ja varasemast täpsemaks. Mis on selle juures kõige parem? Paberkoopiad pole enam vajalikud.

Kas teil on vajadus muuta teabe hankimine ja aruandlus lihtsamaks?