Kas iganenud IT on ärile takistuseks?

Martinile kuulub üleriigiline ehitusettevõte, mille igapäevaste töövahendite hulka kuulub lai valik IT-lahendusi projektijuhtimisest e-postini ja finantsanalüüsist spetsiifiliste tehnikarakendusteni. See kõik peab töötama ... ja see kõik peab töötama üheskoos ja kiiresti. Infotehnoloogilist poolt tema ettevõttes haldab palgatud spetsialist.

Meie ettevõte sõltub infotehnoloogiast. Oleme investeerinud väga palju raha professionaalsesse tarkvarasse, mida me vajame, et toimetada projektid klientideni. Ainuke probleem on meie veidi vananema hakanud arvutid, mis hakkavad endast märku andma. Kui arvutid enam ei tööta, lõpeb ka töö ja meie tootlikkus langeb järsult.

Raske valik.

Ausalt öeldes on IT minu jaoks nagu võõrkeel. Kas ma vajan tõesti uusi arvuteid või on võimalik edasi töötada nendega, mis mul on? Lõppude lõpuks peame ka uue ehitustehnika soetamiseks suuri summasid kulutama. Miks muretseda arvutite pärast?

Vaadake lahendust

Otsustasime teha korraliku investeeringu ettevõtte infotehnoloogiasse ja ostsime kõikidele töötajatele uue arvuti uusima operatsioonisüsteemiga. Meie arvutid on nüüd kiiremad ja turvalisemad Windows 7 Professional ja Windows 7 Enterprise versioonidega, millel on sisseehitatud Windows XP ühilduvusrežiim. Kõik harjumuspärased ärirakendused töötavad veatult ja probleemideta, rääkimata süsteemi kokkuvarisemisest.

Ma tahan olla produktiivne ja olgem ausad: Ei ole olemas paremat koostöö- ja failijagamisviisi, kui läbi SharePointi serveri. Koostöö sujub kasutades Microsoft Office'i rakendusi, nagu Word, Excel and Outlook, millega kõik on tuttavad, mida kõik kasutavad ja mis on kõikide arvutites olemas.

Äri on parem kui enne.

Lõpuks selgus, et tegin õige otsuse. Uued operatsioonisüsteemid on tagasiühilduvad, mistõttu enamik meie vanemaid Microsoft Office programme ja faile ühilduvad nendega samuti – ja tänu ribale on uute programmide kasutama õppimine lihtsam kui kunagi varem – kokkuvõttes on kõik mõnevõrra lihtsam ja kiirem kui enne. Mu töötajad on rõõmsad ka veel selle üle, et nende ülemus on viimasel ajal palju vähem pinges.