Mike
Toomas
Jaeketi müügijuht

Toomas muretses, et koos ettevõtte laienemisega kaob isiklik lähenemine klientidele. Ta poleks pidanud muretsema ...

Toomase äri oli väga edukas, ent see tõi kaasa ka probleemi. Klientide arvu kasv tähendas, et tegeleda tuli suurema hulga inimeste ja teabega. Kuna ettevõtte maine põhines eeskujulikul teenindusel, ei tahtnud Toomas latti alla lasta. Õnneks leidis Toomas lahenduse.

Outlooki Business Contact Manager, mis on osa Microsoft Office 2010 Professional Plusist, andis Toomasele lihtsa ja tõhusa viisi klientuuri organiseerimiseks ja andmete ettevõttesiseseks jagamiseks. See andis talle ka võimsad haldustööriistad klientide ja kontaktide jaoks, mis aitasid müügi-, turundus- ja teenindustegevusi lihtsamini hallata ja paremaks muuta. Offline-juurdepääs ning automaatne varundamine ja sünkroonimine tagavad, et kõik kontaktid ja äriteave on alati turvaliselt salvestatud ja ajakohased.

Tagasi vaadates poleks Toomas pidanud muretsema, sest Business Contact Manager ja muud Microsoft Office 2010 Professional Plusi kuuluvad rakendused olid teda toetamas. Ta saab nüüd keskenduda oma äri veelgi kõrgemale viimisele ja olla kindel, et kliendid ei pea tulevikus kellegi teise poole pöörduma.

Kas vajate abi kliendikontaktide haldamisel ning müügi-, turundus- ja teenindustegevuste tõhususe suurendamisel?