Mike
Toomas
Jaeketi müügijuht


Ärge kaotage kogu oma äri koos arvutiga!

Toomas on müügiesindaja kiiresti arenevas ettevõttes. Ta reisib tihti, mistõttu kasutab ta Microsoft Office rakendusi e-posti vaatamiseks, planeerimiseks ja müügitulemuste jälgimiseks. Samuti vajab ta ligipääsu ettevõtte erinevatele andmetele, sealhulgas kliendikontaktidele, müüginumbritele, tooteinfole ja CRM andmebaasile. Tema ettevõttel on firmasisene IT-osakond.

Kui töötad müügivaldkonnas, on informatsioon äärmiselt oluline: teada, kes on sinu parimad kliendid, mida nad ostavad, kui tihti nad ostavad ... ning mõelda välja, mida neil järgmiseks vaja võiks minna. Rääkimata paberitöö tegemise vajadusest. Mu arvuti on kõige tähtsam — tegelikult pean seda koguni oma teiseks ajuks. Kuhu iganes ma ka ei lähe, läheb ka tema.

Kuhu ma oma arvuti panin?

Kohtusin restoranis kliendiga. Kummardusin, et võtta kotist sülearvuti ja alustada tooteesitlust ... ja see oli kadunud! Mida ma nüüd teen?

Vaadake lahendust

See on ärritav ... nüüd tögavad mu kolleegid mind veel päevi, sest minu nägemine meenutab kõigile, et kontorist väljas viibides tuleb oma asjadel silm peal hoida. Kahju ainult, et mind ei ole läheduses, kui varas üritab ligi pääseda mu kõvakettale.

Hoidke oma andmeid turvaliselt – isegi kui need on kadunud.

See juhtum on järjekordne põhjus, miks olen rõõmus, et meie ettevõte otsustas hiljuti hankida uue operatsioonisüsteemi Windows 7 Professional, mis sisaldab usaldusväärseid varundamistööriistu. Tõsi, mu sülearvuti ja ka kõik andmed on jätkuvalt kadunud. Kuid Office 2010 Professional Plus tähendab, et ma saan piirata tundliku informatsiooni volitamata edastamist, kopeerimist, printimist ja jagamist. Ja järgmine kord kui kontoris olen, saadan uusimad varukoopiafailid kohe Microsoft Small Business 2008 Serverist oma uude arvutisse kasutades Windows 7 taastamistööriistu. Selle asemel, et uneaja arvelt muretseda, mida võib varas minu tundliku äriinfoga teha, saan keskenduda klientidele – ja sellele, et enam kunagi sellist rumalat viga ei teeks.