Nová koncepce mobility „Přineste si vlastní zařízení“ (BYOD)

Příští vlna podnikové mobility se bude týkat vytvoření konzistentního a spolehlivého mobilního prostředí pro uživatele. Zajištění mobility dnes neznamená pouze používání jednoho mobilního zařízení. Mobilita nyní znamená, že si uživatel může na základě své činnosti vzít libovolné zařízení, které mu poskytne okamžitý přístup k příslušným nastavením, datům a aplikacím.

Další informace

Přístup odkudkoli s libovolným zařízením bez ohrožení zabezpečení

Firemní uživatelé mohou přistupovat k informacím prakticky odkudkoli a kdykoli a přitom bude stále zajištěna ochrana firemních informací. Za účelem zajištění maximální flexibility uživatelů můžete dokonce podpořit používání vlastních kompatibilních zařízení místo firemních.

Další informace

Zajištění produktivity na cestách

Snažíme se poskytovat nejlepší produkty zajišťující produktivitu ve své třídě prostřednictvím firemních aplikací a aplikací sociálních sítí, které fungují v zařízeních používaných při práci v kanceláři i na cestách.

Další informace

Využití mobilních aplikací

Využívejte řešení, která podporují mobilní prostředí (například Microsoft Dynamics CRM).

Další informace

Motivace a zapojení uživatelů prostřednictvím mobilního prostředí

Vyzkoušejte propracované mobilní prostředí.

Další informace

Efektivní správa obsahu

Cloud vám může pomoci zefektivnit správu a distribuci multimediálního obsahu napříč zařízeními

Další informace
Další:
Zobrazit více

Nová koncepce podniku

Současné všudypřítomné používání propojených technologií dramaticky změnilo očekávání zákazníků a zároveň poskytlo společnostem možnost soupeřit na novém poli. Prakticky každý podnik nyní přechází na digitální podnikání. Microsoft vám může pomoci, abyste se stali lépe reagující firmou orientovanou na zákazníka.