Podpora: Premier Support Services

Získejte maximum výhod ze své infrastruktury IT spojením vaší obchodní činnosti s podporou Microsoft Services Premier Support. Náš vyhrazený tým podpory poskytuje nepřetržitou praktickou pomoc a okamžitou eskalaci v případě naléhavých potíží, což urychlí řešení a pomůže uchovat v provozu nejdůležitější systémy. Pomůžeme vám vyhodnotit stav vaší informační technologie a poskytneme školení nebo nástroje, které vaše týmy potřebují, aby zajistily co nejlepší stav a dokázaly ho udržet. Díky spojení s techniky, kteří dokonale rozumí podstatě problémů a dokáží je okamžitě vyřešit, a zástupcem TAM (Technical Account Manager), jehož úkolem je porozumět úkolům vašeho podnikání, získáte jedinečné odborné znalosti, zrychlenou podporu a strategické poradenství navržené speciálně pro vaše jedinečné prostředí IT.

S podporou týmu Microsoft Services získáte následující výhody:

Plány podpory přesně pro vaše IT prostředí

  • Rychlejší reakce – budete v kontaktu se správnými odborníky, kteří dokonale rozumí podstatě problémů, v okamžiku, kdy je budete potřebovat
  • Přístup k celosvětové síti odborníků
  • Přímá pomoc s plánováním, uvedením do provozu a pečlivá kontrola stavu a služby v případě potíží
  • Posouzení provozu, které pomůže zefektivnit procesy, včetně bezpečnostních opatření a přidělení zdrojů
  • Praktické školení a předání znalostí, s jejichž pomocí můžete zvýšit odborné znalosti pracovníků IT a vylepšit soulad mezi cíli podnikání a investicemi do IT

Náš přístup

Stejně jako se vyvíjí vaše podnikání, vyvíjí se i vaše systémy, infrastruktura a kvalifikace vašich lidí. Podpora Microsoft Services Premier Support poskytuje širokou škálu služeb, včetně školení pracovníků IT, osvědčených postupů a posouzení stavu a rizik. Náš přístup pomáhá předem zjistit a řešit potenciální problémy a rizika, aby bylo díky proaktivním službám zajištěno, že systémy IT jsou v perfektním stavu a také v takovém stavu zůstanou.

Kromě základních služeb poskytovaných v rámci podpory Premier Support poskytuje tým Microsoft Services také různá rozšíření programu, která mohou řešit specializované nebo složitější požadavky podpory.

Zdroje informací