Microsoft Dynamics poskytuje řešení, která zákazníkům přináší nové možnosti – posilte své obchodní vztahy.

Řešení Dynamic Business klade při podnikání důraz na lidi

V současném i budoucím světě bude řešení Dynamic Business vycházet z trvalé víry v jednotu. Řešení Dynamic Business klade při podnikání důraz na lidi. Vytváří spojení se zaměstnanci, partnery a dodavateli – a především – se zákazníky. Je proaktivní. Je akceschopné. Je zaměřeno na budoucnost. Spojuje lidi z různých oblastí, pracovišť, pracovních rolí a týmů. Představuje spojení a jednotu mezi lidmi, díky nimž si firma uvědomuje svůj úplný dynamický potenciál. Cílem aplikace Microsoft Dynamics je zajištění jednotné podoby inovací v rámci všech produktů Microsoft – od zákaznických po podniková řešení – za účelem poskytování proaktivních a snadno použitelných řešení, která pomohou zákazníkům se sjednotit a stát se dynamickými firmami orientovanými na budoucnost.

Staňte se dynamickým prodejcem
Staňte se dynamickým prodejcem

Současní zákazníci požadují ucelené možnosti nakupování. Naší vizí je podpora podnikových a středně velkých prodejců na jejich cestě za dynamikou představovanou poskytováním ucelených možností nakupování prostřednictvím kompaktního a odlišujícího řešení vícekanálové správy prodejních systémů, operací v prodejnách, elektronického obchodování, prodejní politiky, finančních záležitostí, dodavatelského řetězce a dalších aktivit.

Další informace
Neustále je zajišťována typická úroveň zkušeností klientů
Neustále je zajišťována typická úroveň zkušeností klientů

Současní klienti hledají rychlé a transparentní poskytování služeb, které má viditelný ekonomický přínos. Základem naší vize jsou profesionálové v oblasti dynamických služeb – talentovaní odborníci na řešení problémů, kteří se dokáží přizpůsobit měnícím se požadavkům klienta, trhu a požadavkům provozu díky tomu, že jejich podnikové aplikace a nástroje jsou od základu integrované a zároveň zajišťují flexibilitu požadovanou rozvíjejícími se firmami.

Další informace
Dynamická výroba transformuje plánování a provoz

     Dynamická výroba transformuje plánování a provoz

Z důvodu globalizace dodavatelských řetězců a rostoucího zájmu zákazníků o inovace a nízké náklady dnes výrobci potřebují snadno použitelná flexibilní řešení, se kterými dokáží spravovat své firmy efektivněji. Microsoft Dynamics řeší tyto požadavky prostřednictvím řešení, která umožňují výkonné, flexibilní a od základu integrované zpracování a neustále se měnící výrobu.

Další informace
Buďte stále v kontaktu, vylepšete provoz a vždy buďte o krok napřed před konkurencí

     Buďte stále v kontaktu, vylepšete provoz a vždy buďte o krok napřed před konkurencí

Mnoho společností, zjišťuje, že nejlepším způsobem získání a udržení zákazníků je poskytování výjimečného přínosu pro zákazníky. Bez ohledu na to, zda se specializujete na nabídku bankovních produktů nebo produktů zaměřených na zdraví nebo pojištění, díky aplikaci Microsoft Dynamics CRM umožníte svým lidem vyvinout se zákazníky smysluplná a trvalá partnerství. Zároveň vám pomůže se zvýšením ziskovosti a provozní efektivity.

Další informace
Řešení Dynamic Business pro efektivní veřejnou správu

     Řešení Dynamic Business pro efektivní veřejnou správu

Nejúspěšnější veřejné organizace a organizace veřejné správy zaměstnávají odhodlané jednotlivce, kteří mají plnou podporu při realizaci změn. Pokud mají správné nástroje, mohou tito lidé realizovat svůj potenciál naplno, zeštíhlit veřejnou správu, zrychlit procesy a dosáhnout výsledků, které občané očekávají.

Další informace

Další materiály

Produkty