Přidejte větší výkon systému Office, na který spoléháte

Celý systém Office v cloudu

Office 365 umožňuje dosáhnout produktivity na vyžádání, mobilní, společnou a efektivní prací. Zaměstnanci získávají dobře známé, intuitivní nástroje na vysoké úrovni, které fungují všude, kde je potřeba pracovat – na počítačích PC, Mac i na mobilních zařízeních. Díky cloudovým službám Office 365 ušetříte čas při správě IT a vaši zaměstnanci rychleji přispějí k dosažení obchodních cílů.

Mobilita je samozřejmost
Mobilita je samozřejmost

Mobilní zařízení přepisují definici našeho přístupu k rovnováze mezi pracovním a soukromým životem. Novým pracovním prostředím je nyní jakékoli prostředí. Strmý vzestup iniciativ BYOD (přineste si vlastní zařízení) je reakcí na rostoucí očekávání týkající se lepších možností pro práci. Zaměstnanci chtějí přizpůsobivou technologii, která naplní jejich potřebu vždy dostupných dat na všech zařízeních, bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Microsoft Office 365 přináší novou vlnu podnikové mobility: Možnosti nepřerušované práce pro zaměstnance založené na všudypřítomném přístupu k aplikacím, nastavením a datům, která lze synchronizovat mezi jednotlivými zařízeními. Office 365 nesvazuje, naopak posiluje možnosti zaměstnanců, dává jim volnost, aby mohli komunikovat a spolupracovat téměř z jakéhokoli místa, podněcuje inovace ve vývoji produktů, zlepšuje služby zákazníkům, vytváří konkurenční výhody a pomáhá při dosažení vašich obchodních cílů.

Další informace
Práce s využitím sociálních sítí

     Práce s využitím sociálních sítí

Technologie dnes lidem poskytují nástroje k vytváření nápadů a jejich přenosu do reality v nebývalé rychlosti. Stále více a více inovativních myšlenek si nachází cestu na trh ve formě nových produktů a služeb a zákazníci si je rychle osvojují. V podnikovém světě se tento jev nazývá konzumerizací IT – používání soukromých, spotřebních zařízení na pracovišti:. Jeho motorem je téměř dokonalá dostupnost informací prostřednictvím Internetu a chytrých zařízení a ochota lidí přijímat a osvojovat si nové myšlenky. Služba Office 365 může nabídnout možnosti sociálních sítí, aby vám pomohla proměnit váš podnik zevnitř prostřednictvím přijetí komplexní sady nástrojů sociálních sítí.

Přehrát video
Datová exploze

     Datová exploze

Analytici odhadují, že celkový objem digitálních informací ve světě se každých pět let zdesetinásobuje. Mnoho firem se zamýšlí nad tím, jak tuto datovou explozi využít, aniž by přitom byly informacemi zahlceny. S pomocí služby Office 365 můžete efektivně zachytit, spojit a dodat velké objemy strukturovaných a nestrukturovaných dat z interních i externích zdrojů a služeb, včetně webů sociálních médií. Jakmile budete mít podnikové informace pod kontrolou, mohou vaši zaměstnanci používat Office 365 k získání, vizualizaci a sdílení podstatných informací a lépe se díky tomu rozhodovat.

Další informace
Řízení shody s předpisy
„Společnosti, které nedokáží dodat informace včas, riskují velké pokuty.“

Zdroj: „Význam eDiscovery stále roste,“

Network World,

Michael Osterman

Lidé po celém světě dnes rozesílají více než 60 miliard e-mailů denně. Podle studie IDC vzroste objem světových dat v příštím desetiletí padesátkrát. Objem obsahu a elektronických informací roste exponenciálně a organizace jsou pod značným a rostoucím tlakem, aby udržely soulad s externími a interními předpisy. Řešení shody s předpisy nabízená službou Microsoft Office 365 mohou pomoci se zmírněním tlaku díky robustním nástrojům pro pracovní toky a zviditelnění dokumentace ve vysoce bezpečné a spolehlivé infrastruktuře.

Další informace
Zabezpečení bez kompromisů

     Zabezpečení bez kompromisů

Zastavte utrácení času a peněz za správu služeb a dejte svým pracovníkům volnost, aby mohli přemýšlet strategicky. Služby Office 365 vám pomohou udržet firemní data v bezpečí a zajistit soulad obchodní činnosti s nástroji pro předcházení ztrátě dat na podnikové úrovni. Obsahují vestavěnou ochranu před škodlivým softwarem a integrované funkce pro zajištění shody s předpisy.

„Komplexní zabezpečení a spolehlivost, které společnost Microsoft zajistila prostřednictvím služby Office 365 jsou nezbytností – neodsouhlasili bychom hoštěné řešení, aniž bychom se neujistili, že data pro státní správu budou v bezpečí. Skutečnost, že společnost Microsoft vestavěla zabezpečení do služby od samého počátku, místo aby ho přidávala později, a udržuje zabezpečení po celý životní cyklus, umožňuje našim pracovníkům IT věnovat pozornost jiným bezpečnostním otázkám, které vyplývají z naší odpovědnosti za nepřetržitý provoz.“ – Tarek Tomes, náměstek komisaře (OET), stát Minnesota

Další informace

Další materiály

 • Grow your business with Office 365 Enterprise E1

  Try Now
 • Your Office instantly with Office 365 ProPlus

  Buy Now
 • Office 365 customer stories

  Další informace