Yammer je privátní sociální sít, která zaměstnancům pomáhá v komunikaci se správnými lidmi, sdílení informací a správě projektů, takže se dostanete dále a rychleji.
Yammer vás spojí se spolupracovníky, informacemi a konverzacemi. Zapojte se do sítě, urychlete rozhodovací procesy a plnění pracovních úkolů.
Bez ohledu na organizační strukturu spojuje Yammer uživatele, kteří mají stejné cíle, takže spolupráce vzniká naprosto spontánně – i když jsou zaměstnanci na cestách.
Yammer pustí ke slovu každého, a umožní tak využít příležitosti nad rámec pracovní náplně a zároveň sdílet nápady, které posunou vás a vaši společnost dopředu.

Změňte svou firmu prostřednictvím sítě Yammer

Svět se neustále mění – a společnosti zjišťují, že klíčem k úspěchu je nový způsob spolupráce. Společnost Yammer pomohla více než 200 000 významných společností – včetně 85 % společností z žebříčku Fortune 500 – na cestě za využitím sociálních sítí při práci. Spolupracujte, zapojte se a inovujte prostřednictvím služby Yammer na každém kroku své cesty.

Dosáhněte produktivity prostřednictvím týmové spolupráce
Dosáhněte produktivity prostřednictvím týmové spolupráce

Zvýšení tržeb. Lepší služby zákazníkům. Zefektivnění procesů. Když váš tým spolupracuje, dějí se úžasné věci. Yammer zlepšuje týmovou spolupráci, a pomáhá vám tak sdílet nápady, vybízet ke kreativitě a rychleji se rozhodovat. Díky službě Yammer vytvoříte ve svém týmu soulad, odstraníte zábrany v komunikaci a budete neustále v kontaktu v libovolném zařízení.

Další informace
Zapojení všech zaměstnanců
Zapojení všech zaměstnanců

Pracovní síla zapojená do procesů znamená pro firmu velký přínos: vyšší produktivita, vyšší ziskovost a nižší fluktuace. Yammer zvyšuje zapojení zaměstnanců tak, aby se každý člen týmu dostal ke slovu – a zároveň poskytuje nástroje a informace, se kterými toho zvládnete více. Se službou Yammer můžete zlepšit komunikaci uvnitř společnosti, využít sociální sítě k učení a adaptaci zaměstnanců a rozpoznat nejperspektivnější zaměstnance.

Další informace
Posílení podnikové akceschopnosti

          Posílení podnikové akceschopnosti

Máte možnost inovovat nové produkty a rychle se přizpůsobit změnám na trhu. Yammer posiluje podnikovou akceschopnost prostřednictvím otevřené komunikace. Díky tomu může být společnost vždy o krok napřed. Díky službě Yammer můžete rychleji inovovat, přizpůsobit se, reagovat na změnu a vybudovat jednotnou kulturu.

Další informace

Další materiály

Řešení