Technická podpora: služby Premier Support Services

Získajte najväčšiu výhody z infraštruktúry IT spárovaním svojho podniku s podporou Microsoft Services Premier Support. Naše špecializované tímy podpory poskytujú nepretržitú praktickú pomoc a okamžitú eskaláciu pre urgentné problémy, vďaka čomu sa urýchľuje riešenie a vaše kriticky dôležité systémy naďalej fungujú. Pomáhame vám vyhodnotiť stav IT a poskytnúť školenie alebo nástroje, ktoré vaše tímy potrebujú na získanie a udržanie dobrého stavu. Prostredníctvom vášho spojenia so správnymi kvalifikovanými inžiniermi, ktorí dokážu vaše problémy okamžite vyriešiť, a s technickým manažérom pre zákazníkov, ktorého úlohou je porozumieť vašim obchodným problémom, získate neprekonateľné odborné znalosti, zrýchlenú podporu a strategické rady prispôsobené vášmu jedinečnému prostrediu IT.

Vaša hodnota

 • Vďaka podpore zo služieb Microsoft Services získate tieto výhody:
 • Zrýchlené časy odpovedí – rozprávate sa so správnymi kvalifikovanými odborníkmi práve vtedy, keď ich potrebujete
 • Prístup do globálnej siete odborníkov s bezkonkurenčnými vedomosťami o produktoch spoločnosti Microsoft
 • Priama pomoc s plánovaním, spustením, prísne kontroly stavu a služby opráv
 • Hodnotenie operácií s cieľom zjednodušiť a zmodernizovať procesy vrátanie bezpečnostných opatrení a prideľovania zdrojov
 • Praktické školenie a odovzdanie vedomostí s cieľom rozšíriť odborné znalosti pracovníkov IT a zlepšiť súlad medzi obchodnými cieľmi a investíciami do IT

Náš prístup

Spolu s rozvojom vášho podniku sa rozvíjajú vaše systémy, infraštruktúra aj schopnosti vašich zamestnancov. Podpora Microsoft Services Premier Support zahŕňa širokú paletu služieb vrátane školenia pracovníkov IT, hodnotenia stavu a rizík a osvedčených postupov. Náš prístup vám pomáha identifikovať potenciálne problémy a riziká a riešiť ich v predstihu, vďaka čomu zaistíte dobrý stav systémov IT aj do budúcna pomocou služieb Proactive Services.

Okrem základných služieb poskytovaných v rámci podpory Premier Support ponúkajú služby Microsoft Services aj viaceré rozšírenia programov, ktoré dokážu uspokojiť špecializované alebo komplexné požiadavky na podporu.

Zdroje informácií

 • Služby Microsoft Premier Support Services na celom svete

  Learn More
 • Kontakt na služby Microsoft Services

  Get in Touch