Windows 8.1 je skvelým riešením pre podniky, pretože v rámci svojho návrhu obsahuje také prostredie, ktoré majú používatelia radi, a podnikové funkcie, ktoré organizácie potrebujú.

Windows 8.1 je pripravený pre podnik

Windows 8.1 spája dohromady všetko, čo robíte – od nových mobilných aplikácií pre váš podnik cez produktívnu prácu s balíkom Office až po hľadanie a prehľadávanie či získanie neobmedzeného prístupu k všetkým údajom. Windows funguje rovnako vo všetkých vašich zariadeniach – od najlepšieho tabletu pre podniky cez tenký a ľahký prenosný počítač až po vysokovýkonnú pracovnú stanicu či počítač v monitore, a to bez ohľadu na to, či ste doma, v kancelárii, alebo pracujete na cestách. Windows sa navyše stará o to najpodstatnejšie – umožňuje vám spravovať osobné zariadenia v organizácii, využiť investície do podnikovej infraštruktúry a zlepšiť zabezpečenie prostredia.

Ak používate systém Windows 8 Enterprise a chcete prejsť na systém Windows 8.1 Enterprise: Stiahnite si médiá systému Windows 8.1 Enterprise z centra služieb pre multilicencie (VLSC). Upozorňujeme, že systém Windows 8.1 Enterprise nemožno aktualizovať zo služby Windows Obchod. Môžete ho aktualizovať iba pomocou médií získaných z centra VLSC. Zistite viac o všeobecnej dostupnosti systému Windows 8.1.

Ak používate systém Windows 8.1 Enterprise Preview a chcete prejsť na systém Windows 8.1 Enterprise: Stiahnite si médiá zo svojho centra služieb pre multilicencie (VLSC) a vykonajte inováciu, pri ktorej nahradíte predchádzajúci operačný systém za nový. Upozorňujeme, že pri tejto aktualizácii sa presunú iba údaje v zariadení. Všetky aplikácie (zo služby Windows Obchod alebo aplikácie klasickej pracovnej plochy) budete musieť v rámci tohto procesu znova nainštalovať. Zistite viac o všeobecnej dostupnosti systému Windows 8.1.

Najlepšie tablety a počítače pre podniky
Najlepšie tablety a počítače pre podniky

Windows 8.1 poskytuje najlepšie tablety pre podniky so zdokonaleným používateľským rozhraním, širokým výberom aplikácií na zvýšenie produktivity a mnohým ďalším. Táto aktualizácia tiež obsahuje funkcie ako spustenie na pracovnú plochu a zdokonalenú navigáciu pomocou myši a klávesnice, vďaka čomu ide o vynikajúcu voľbu pre váš existujúci prenosný počítač aj zariadenia pracovnej plochy.

Ďalšie informácie
Aplikácie systému Windows pre váš podnik
Aplikácie systému Windows pre váš podnik

Využite výhody nových mobilných aplikácií pre váš podnik, ktoré môžete teraz jednoduchšie a rýchlejšie vyvíjať, nasadzovať a spravovať.

Ďalšie informácie
Mobilita: produktivita a pripojenie

     Mobilita: produktivita a pripojenie

Zdokonalené funkcie mobilného širokopásmového pripojenia, technológia NFC založená na princípe „ťuknutím spárovať“ s podnikovými tlačiarňami, natívne bezdrôtové možnosti zobrazenia v rámci štandardu Miracast a ďalšie nové funkcie, ktoré môžete kdekoľvek použiť so zariadeniami so systémom Windows a získať tak úplné pripojenie a výkon.

Ďalšie informácie
Umožnenie riešenia BYOD

     Umožnenie riešenia BYOD

Umožnite a podporte scenáre riešenia BYOD pre mobilných používateľov a zároveň optimalizujte momentálne investície do správy a infraštruktúru.

Ďalšie informácie
Zabezpečenie na úrovni podniku

     Zabezpečenie na úrovni podniku

S cieľom čeliť problémom moderného zabezpečenia obsahuje Windows 8.1 širokú paletu nových možností zabezpečenia vrátane zdokonalenej podpory pre biometriu na účely overenia používateľa a vzdialené odstránenie podnikových údajov, pričom zaisťuje šifrovanie podnikových údajov a možnosť ich vymazania na diaľku. To vám dáva väčšiu kontrolu nad podnikovými údajmi v osobných zariadeniach zamestnancov.

Zistite viac

Ďalšie prostriedky

Products

Customer Stories

Linky metra
6.27.2013

Linky metra

Dopravná spoločnosť posilňuje zamestnancov prostredníctvom mobilného používania počítača a zlepšuje celkové služby.Read MoreWatch Video
Toyota Racing Development
2.23.2013

Toyota Racing Development

Automobilová spoločnosť vyvíja víťazné pretekárske stratégie pomocou mobilnej aplikácie pretekárskej dráhy.Read MoreWatch Video
Letecká spoločnosť Emirates
11.19.2012

Letecká spoločnosť Emirates

Letecká spoločnosť používa mobilnú aplikáciu počas letu, aby skvalitnila služby zákazníkom a manažment posádky.Read MoreWatch Video
More