Yammer je súkromná sociálna sieť, cez ktorú sa môžu zamestnanci spojiť s tými správnymi ľuďmi, zdieľať informácie a riadiť projekty, čo im pomáha rýchlejšie napredovať v pracovnom živote.
S Yammerom nadviažete kontakt so svojimi spolupracovníkmi, získate potrebné informácie a zúčastníte sa diskusií. Zapojte sa do svojej siete a získajte všetko potrebné, aby ste sa mohli rýchlo rozhodovať a plniť svoje pracovné úlohy.
Yammer spája ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké ciele, čoho prirodzeným dôsledkom je vzájomná spolupráca, a to bez ohľadu na organizačnú štruktúru a aj mimo kancelárie.
S Yammerom môže každý vyjadriť svoj názor, využívať príležitosti ďaleko nad rámec svojich základných pracovných povinností a zdieľať nápady, čo vás ako zamestnanca aj vašu firmu posúva vpred.

Zmeňte svoje podnikanie s Yammerom

Svet sa neustále mení a firmy postupne zisťujú, že ak sa chcú úspešne presadiť, nutne potrebujú zaviesť nové formy spolupráce. V spoločnosti Yammer sme pomohli nastúpiť na cestu sociálnej spolupráce už viac ako 200 000 popredným spoločnostiam vrátane 85 % firiem zo skupiny Fortune 500 (rebríček najúspešnejších amerických firiem podľa časopisu Fortune). Každý krok na tejto ceste s Yammerom znamená spoluprácu, vzájomnú komunikáciu a zavádzanie inovácií.

Zvyšovanie výkonnosti cestou tímovej spolupráce
Zvyšovanie výkonnosti cestou tímovej spolupráce

Vyšší obrat. Kvalitnejšie služby zákazníkom. Efektívnejšie procesy. Keď všetci pracujú ako jeden tím, dejú sa neuveriteľné veci. Yammer zlepšuje tímovú spoluprácu, čím vám pomáha zdieľať nápady, podnecovať tvorivosť a zrýchliť prijímanie rozhodnutí. S Yammerom začnete spolupracovať ako jeden tím, zrúcate komunikačné bariéry a flexibilne sa pripojíte z akéhokoľvek zariadenia.

Zistite viac
Zapojte každého zamestnanca
Zapojte každého zamestnanca

Angažovaní zamestnanci znamenajú pre firmu pozitívny prínos v podobe vyššej produktivity, vyššej ziskovosti a nižšej fluktuácie pracovnej sily. Yammer sa snaží zvyšovať angažovanosť zamestnancov tak, aby každý z nich mohol vyjadriť svoje myšlienky a dostal potrebné nástroje a informácie na plnenia až prekračovanie stanovených cieľov. Ak potrebujete zlepšiť komunikáciu vo firme, rozvinúť celofiremné vzdelávanie, podeliť sa o skúsenosti alebo odhaliť tie najväčšie talenty, obráťte sa na Yammer.

Zistite viac
Posilnite životaschopnosť svojej firmy
Posilnite životaschopnosť svojej firmy

Inovujte svoje produkty a čo najskôr sa prispôsobte zmenám na trhu. Yammer buduje obchodnú agilitu na otvorenej komunikácii, ktorá prispieva k lepšej konkurencieschopnosti vašej firmy. Rýchlejšie inovácie, flexibilné reagovanie na zmeny a budovanie jednotnej kultúry sú ciele, ktoré sa vám s Yammerom podarí dosiahnuť.

Zistite viac

More Resources

Riešenia

Príbehy zákazníkov

Westfield
8.15.2013

Westfield

Obchodno-manažérska spoločnosť Westfield zavádza spoluprácu a zdieľanie vedomostí cez sieť Yammer.Ďalšie informácie
Red Robin
8.15.2013

Red Robin

Sieť reštaurácií Red Robin využíva Yammer na lepšie prepojenie a angažovanosť zamestnancov.Ďalšie informácie
Nationwide
8.15.2013

Nationwide

Spoločnosť Nationwide, popredný dodávateľ poisťovacích a finančných služieb, plní svoje záväzky voči zákazníkom v spolupráci s Yammerom.Ďalšie informácie
Ďalšie