Meeskond

Juhtkond

Rain Laane

Microsofti Balti regiooni juht

General Manager Baltics

rain.laane@microsoft.com

Müük suurklientidele

Anneli Pille

Ärisektori suurkliendihaldur

Commercial Account Manager

annelip@microsoft.com



Magnus Hillermaa

Tehnoloogia konsultant

Account Technology Strategist

mhiller@microsoft.com

Magnus.Hillermaa@microsoft.com





Tarmo Tikerpäe

Andmekeskuste lahenduste müügispetsialist

Datacenter Solution Sales Professional

tarmot@microsoft.com




Leivo Sepp

Tehniline kliendihaldur

Technical Account Manager

leivo.sepp@microsoft.com

blogs.msdn.com/drSharePoint




Toomas Ruus

Premier teenuse insener

Premier Field Engineer

toomas.ruus@microsoft.com



Müük väikestele ja keskmistele ettevõtetele ja partnerid

Indrek Randveer

Baltikumi väikeste ja keskmiste ettevõtete ning partnerite suuna juht

SMSP Lead Baltics

indrekr@microsoft.com




Pille Neider-Kuusalu

Kliendihaldur

Large Opportunity Manager

pillen@microsoft.com




Ingrid Toonekurg

Partnerite kliendihaldur

Partner Account Manager

ingridt@microsoft.com




Reiko Raie

Kliendihaldur asukohaga Prahas

Corporate Accounts Manager

v-reraie@microsoft.com




Merike Aasala

Litsentsispetsialist

Licensing Specialist

i-merike@microsoft.com




Artemi Lvov

Baltikumi haridusvaldkonna müügijuht

Education Lead Baltics

alvov@microsoft.com




Tarmo Uba

Multi Country regiooni väikeste ja keskmiste ettevõtete segmendijuht

Small and Medium Solutions & Partners Lead, Multi Country Region

tarmou@microsoft.com




Vitali Donskoi

Eesti väikeste ja keskmiste ettevõtete kliendihaldur

Small and Medium Business Account Manager

v-vidons@microsoft.com





Maili Mein

Eesti väikeste ja keskmiste ettevõtete müügijuht ja partnerite haldur

Partner Sales Executive

a-mamein@microsoft.com



Müük Jaekaubandusele

Kädi Horm

Baltikumi jaekaubanuduse segmendijuht

Consumer Channel Group Partner Sales Executive, Baltic region

kahorm@microsoft.com





Kaarel Kalkun

Multi Country regiooni OEM segmendijuht

CCG Multinational (MNA) OEMs Channel Executive

kaarelk@microsoft.com



Turunduskommunikatsioon

Helena Kivi-Rannik

Baltikumi turunduskommunikatsiooni juht

Marketing Communication Manager, Baltic Region

hekivi@microsoft.com




Heli Sepping

Eesti turunduskommunikatsioonijuht

Marketing Communication Manager, Estonia

a-helis@microsoft.com





Rasmus Reimo

Multi Country regiooni Windowsi tootegrupi turundusjuht

Windows Product Marketing Manager, Multi Country Region

rasmusr@microsoft.com




Annika Nilson

Tehnilise kommuuni eestvedaja Baltikumis

Audience Marketing Manager, Baltic region

annikat@microsoft.com



Finants- ja haldusjuhtimine

Liis Lõhmus

Baltikumi finantsanalüütik

Financial Analyst, Baltic Region

v-liislo@microsoft.com





Tugiteenus

Merike Mihkelson

Office.com/MS Store EMEA Tugiteenuste juht

Support Delivery Manager, Online ESD EMEA

merikel@microsoft.com




Lapsehoolduspuhkusel

Piret Rätsep

Büroojuht ja toetusprogrammide koordinaator

Office Manager and Community Affairs Lead

a-piretr@microsoft.com
(lapsehoolduspuhkusel)



Elise Sass

Kesk- ja Ida-Euroopa startupide suunajuht

Startup-Lead in Central Eastern Europe

a-elsass@microsoft.com