Home

Get Microsoft Silverlight Exchange...Online Voice Mail Archive and Retention Exchange Business Value Attend TechEd Try It Now

Jūsų organizacijai reikalingi lėšas tausojantys ir lankstūs ryšio įrankiai, todėl „Microsoft Exchange Server 2010“ funkcijos, padedančios supaprastinti administravimą, apsaugoti ryšius, tenkinti naudotojų poreikius ir taip plėtoti verslą, leidžia pasiekti dar didesnio patikimumo ir efektyvumo.

Apžvalga

„Microsoft Exchange“ – „Microsoft“ unifikuotų ryšių sprendimo kertinis akmuo – yra organizacijų, siekiančių glaudesnio ir produktyvesnio bendradarbiavimo, pasirinkimas. Naujausia „Exchange“ laida gali padėti pagerinti verslo rezultatus kontroliuojant visuotinio diegimo, administravimo ir atitikties užtikrinimo išlaidas. „Exchange“ pateikia gausų visuotinio diegimo parinkčių pasirinkimą, integruotąją apsaugą nuo informacijos nutekėjimo ir išplėstinių atitikties užtikrinimo galimybių. Šis derinys – tai geriausias galimas pranešimų ir bendradarbiavimo sprendimas.

  • Nuolat kintančios verslo sąlygos didina poreikį optimizuoti IT infrastruktūrą ir būti lankstiems, t. y. investuoti į sprendimus, kurie jums ir jūsų organizacijai suteikia pasirinkimo galimybių. „Exchange Server 2010“ suteikia lankstumo, leidžiančio pritaikyti visuotinį diegimą atsižvelgiant į konkrečius poreikius, ir supaprastina būdą, kaip išlaikyti el. paštą nuolat pasiekiamą naudotojams.

  • Verslo sėkmė priklauso nuo gebėjimo padidinti naudotojų produktyvumą ir efektyvumą teikiant jiems technologijų sprendimus. „Exchange Server 2010“ padeda naudotojams didinti produktyvumą jiems suteikdamas saugią prieigą prie visų ryšio priemonių, pavyzdžiui, el. pašto, balso pašto ir internetinių žinučių, iš beveik bet kurios platformos, žiniatinklio naršyklės ar įrenginio naudojantis standartiniais pramonės šakos protokolais. Naudotojai kasdien dirba naudodamiesi gauto pašto aplanku.  Daugelyje organizacijų „Exchange“ tapo universalaus gauto pašto aplanko pagrindu.

  • Šiandien, kai keliama daug norminių reikalavimų, tapo svarbu tinkamai saugoti verslo įrašus. Tai sietina su el. paštu, kuris tapo pagrindiniu duomenų teisinės informacijos pateikimo ir reikalavimų laikymosi tyrimams šaltiniu.

Microsoft TechNet
Microsoft Developer Network