Microsoft Genuine Advantage – diagnostický web

Nepoužíváte aplikaci Internet Explorer, Mozilla Firefox nebo Netscape

Tyto diagnostické stránky jsou určeny pouze pro aplikace Internet Explorer (verze 6.0 a vyšší), Mozilla Firefox (verze 1.0.5 a vyšší) a Netscape (verze 8.0 a vyšší). Pokud chcete tyto stránky používat, použijte některý z těchto webových prohlížečů.

Jaký je účel tohoto webu?

Tyto diagnostické stránky vám pomohou ověřit, zda jsou nastavení webového prohlížeče Mozilla Firefox (verze 1.0.5 nebo vyšší) správně nakonfigurována pro zobrazování obrázků a spouštění skriptů. Pomocí těchto stránek můžete také zajistit, že jsou nainstalovány podpůrné aplikace, například modul plug-in programu Genuine Advantage pro prohlížeč Firefox.

Budete provedeni podrobným procesem odstraňování potíží. Pokud nejsou vaše nastavení konfigurace správné, budete mít možnost tento problém vyřešit. V případě trvajících potíží se zobrazí informace o tom, kde lze získat další pomoc.

Poznámka: Spuštěním diagnostického procesu programu Microsoft Genuine Advantage nedojde k automatickému spuštění procesu ověření pravosti. Pouze vám pomůže nakonfigurovat počítač tak, aby bylo možné spustit proces ověření pravosti.

Co bude kontrolováno?

Automatický diagnostický proces ověří následující skutečnosti:

  • zda je zapnuto skriptování;
  • zda se obrázky správně zobrazují;
  • zda jsou systémové datum a čas relativně správné;
  • Jsou-li soubory cookie povoleny
  • zda jsou moduly plug-in správně zavedeny;
  • zda se moduly plug-in programu Microsoft Genuine Advantage mohou úspěšně připojit k ověřovacím serverům;