„Microsoft Genuine Advantage“ – diagnostikos tinklalapis

Jūs nesate paleidę „Internet Explorer“, „Mozilla Firefox“ arba „Netscape Browser“

Šie diagnostikos puslapiai yra skirti tik „Internet Explorer“ (6.0 ir naujesnės versijos), „Mozilla Firefox“ (1.0.5 ir naujesnės versijos) ir „Netscape Browser“ (8.0 ir naujesnės versijos). Jei norite pasinaudoti šiais puslapiais, naudokite vieną iš šių naršyklių.

Koks šio tinklalapio tikslas?

Šie diagnostikos puslapiai padės užtikrinti, kad Jūsų „Mozilla Firefox“ naršyklės (1.0.5 ar naujesnės versijos) nustatymai yra tinkamai sukonfigūruoti paveikslėlių peržiūrai, scenarijų paleisčiai. Jie taip pat užtikrins tinkamų žinynų programų, pvz., „Genuine Advantage“ papildinį, skirtą „Firefox“, diegimą.

Žingsnis po žingsnio pereisite sutrikimų šalinimo procesą. Jei Jūsų konfigūracijos nustatymai yra netinkami, Jums bus pasiūlytos problemų sprendimų išeitys. Jei problema išlieka, Jums bus pateikta informacija apie tai, kur ieškoti išsamesnės pagalbos.

Pastaba: „Microsoft Genuine Advantage“ diagnostikos proceso paleidimas automatiškai neatnaujins patikros proceso. Tai tik padės sukonfigūruoti Jūsų kompiuterį ir paruošti patikros procesui.

Kas bus tikrinama?

  • Ar įjungtas scenarijus
  • Ar tinkamai pateikiami paveikslėliai
  • At teisinga Sistemos data ir laikas
  • Ar įjungti slapukai
  • Ar tinkamai veikia „Microsoft Genuine Advantage“ papildiniai
  • Ar „Microsoft Genuine Advantage“ papildiniai gali sėkmingai prisijungti prie patikros serverių