feature_detail_new_products_08_12

Celá řada možností

Seznamte se s našimi novými myšmi a klávesnicemi, které jsou navrženy pro práci se systémem Windows.

Každý rok společnost Microsoft inovuje své hardwarové výrobky novými vzrušujícími produkty a ani letos tomu nebylo jinak. Právě včas pro nadcházející vydání systému Windows 8 vám velmi rádi představujeme naše nové produkty, které mají funkce specifické pro systém Windows 8 a se kterými vše potřebné zvládnete ještě jednodušeji než kdy předtím. Všechny tyto produkty se navíc ideálně hodí pro práci s tablety a notebooky.

Podívejte se vpravo na naše video s přehledem možností.

win8-new-wedge-touch-mouse

Dotyková myš Wedge Touch Mouse: Malá a stylová, dokonalá pro Windows 8

Wedge Touch Mouse vypadá a funguje jako žádné jiné zařízení. Je tak malá, že se vám snadno vejde do kapsy, zároveň ale díky kompaktnímu provedení představuje dokonalý doplněk k vašemu přenosnému počítači či tabletu, když jste na cestách. Umělecký minimalistický design přináší plynulé dotykové posouvání čtyřmi směry. Díky technologii Bluetooth ji navíc můžete používat kdekoli, a to bez změti drátů či přijímačů. A tato myš Wedge Touch Mouse se dokonce přepíná do „režimu Batoh“ (jedná se hlavně o režim nízké spotřeby) s cílem šetřit baterii, když je váš počítač vypnutý nebo v režimu hibernace. Myš můžete odložit do tašky a nemusíte se starat o to, zda jste ji vypnuli, protože sama pozná, že už nebude potřeba.

win8-new-sculpt-touch-mouse

Dotyková myš Sculpt Touch Mouse: Čtyřsměrné dotykové posouvání a technologie Bluetooth

Dokonalá přenosnost Sculpt Touch Mouse skvěle odvede požadovanou práci. Dotyková ploška myši pro posouvání všemi směry umožňuje rychle procházet obrazovky, dlouhé (či krátké) dokumenty a horizontální obrazovky v systému Windows 8 nahoru i dolů, doleva i doprava pouhým pohybem prstu. Navíc při posouvání ucítíte příjemnou dotykovou odezvu. Stejně jako výše uvedená myš Wedge Touch Mouse obsahuje technologii Bluetooth, takže ji můžete přenášet a používat bez změti kabelů a přijímačů.

win8-new-touch-mouse

Touch Mouse: Aktualizovaná gesta pro systém Windows 8

Jakmile bude v obchodech k dispozici systém Windows 8, získáte celou řadu nových dotykových gest pro Touch Mouse optimalizovaných pro navigaci v systému Windows 8. Protože Windows 8 využívají vodorovné a svislé posouvání, myš Touch Mouse umožní plynulé a pohodlné přirozené vodorovné procházení dokumentů a stránek. Můžete však i nadále využívat aktuálních gest pro systém Windows 7. Myš Touch Mouse je vybavena velkou dotykovou plochou, která reaguje na pohyby jednoho, dvou nebo tří prstů optimalizované pro ovládání oken: ukotvení, přesun, minimalizaci a maximalizaci, posouvání dopředu a dozadu na webové stránce, přepínání mezi úkoly a další akce.

win8-new-wedge-mobile-keyboard

Klávesnice Wedge Mobile Keyboard: Dokonale přenosný doplněk pro váš tablet

Nová, ultratenká klávesnice Wedge Mobile Keyboard byla navržena pro uživatele tabletů systému Windows 7 a Windows 8, kteří jsou neustále na cestách. Funguje také s tablety iPad a s tablety se systémem Android. Její tenký a velmi lehký design usnadňuje přenášení, zatímco klávesy standardní velikosti s jemným zdvihem nabízejí pohodlné, efektivní psaní. Odolný kryt klávesnice chrání vaše zařízení nejen před poškrábáním, ale také se rychle změní v podstavec pro tablet. Díky technologii Bluetooth se klávesnice navíc spojí s tabletem bez změti drátů.

win8-new-sculpt-mobile-keyboard

Klávesnice Sculpt Mobile Keyboard: Ideální na cesty, vytvořena pro pohodlí

Se svou tloušťkou pod dva centimetry je klávesnice Sculpt Mobile Keyboard tenká a kompaktní, takže se skvěle hodí pro ty, co jsou stále na cestách. Vestavěná technologie bezdrátového připojení Bluetooth vás zbaví změti drátů a přijímačů. Klávesnice Comfort Curve je navržena se sadou kláves s mírným šestistupňovým úhlem, což má podpořit přirozenější polohu ruky a zápěstí a poskytnout větší pohodlí při delším používání.

mk_SCK_sm

Sculpt Comfort Keyboard: Navržená pro pohodlí, vytvořená pro produktivitu

Sculpt Comfort Keyboard je plná ergonomických funkcí navržených tak, aby podporovaly přirozenější a uvolněnější polohu paže, ruky a zápěstí. Také je vybavena klávesovými zkratkami, díky kterým se k některým nejčastěji používaným funkcím v systému Windows 8 dostanete jedním dotykem. Klávesnice Sculpt Comfort Keyboard má také inovativní mezerník rozdělený na dvě části: klasický mezerník pro pravý palec a klávesu Backspace pro levý palec.

win8-new-artist-edition-ho

Další novinky: Limited Edition Artist Series (třetí řada)

Kromě výše uvedených nových produktů máme také novou řadu myší Limited Edition Artist Series. Vyberte si z pěti druhů designu od světoznámých umělců. Budou vás skvěle inspirovat při jakékoli práci.

Microsoft