feature_mouse_touch_hero_new_945_400

Myši, které fungují – a skvěle

Každodenní činnosti plynulejší a intuitivnější

Nové inovativní dotykové myši od společnosti Microsoft – Touch Mouse, Wedge Touch Mouse, Sculpt Touch Mouse, Explorer Touch Mouse a Arc Touch Mouse – nabízejí přirozenější ovládání počítače. Nyní můžete rychle procházet dlouhé dokumenty a webové stránky, vodorovně se posouvat v tabulkách a usnadňovat si další činnosti jednoduchým pohybem prstu namísto klikání. Nezáleží na tom, zda máte počítač s dotykovou obrazovkou – dotykové ovládání můžete pohodlně a přesně provádět myší.

Rozsah možného dotykového ovládání závisí na modelu myši, který si vyberete. Bez ohledu na vaši volbu věříme, že jakmile vyzkoušíte myš s dotykovou technologií, už nikdy se nebudete chtít vrátit k „normální“ myši.

ts_touch_mouse_new

Touch Mouse: plně dotyková technologie prostřednictvím gest prsty

Elegantní a odvážná myš Touch Mouse je vybavena velkou dotykovou plochou, která reaguje na pohyby jednoho, dvou nebo tří prstů umožňující ovládání oken, například ukotvení, přesun, minimalizaci a maximalizaci, posouvání dopředu a dozadu na webové stránce, přepínání mezi úkoly a další akce. Použití myši Touch Mouse je jednoduché a zábavné. Dokud si na dotyková gesta úplně nezvyknete, můžete s ní ale ukazovat a klikat jako s každou jinou myší.

Přecházíte z Windows 7 na Windows 8? Myš Touch Mice je na to připravena.

Jakmile budou v obchodech k dispozici Windows 8, získáte celou řadu nových dotykových gest optimalizovaných pro ovládání prostředí Windows 8. Tato nová gesta vám zpřístupní software Centrum myši a klávesnice Microsoft. Můžete ale také zůstat pouze u aktuálních gest pro Windows 7. Protože Windows 8 využívají vodorovné a svislé posouvání, Touch Mouse umožní plynulé a pohodlné přirozené vodorovné procházení dokumentů a stránek.

ts_wedge_touch_mouse_new

Dotyková myš Wedge Touch Mouse: Malá a stylová, dokonalá pro Windows 8

Wedge Touch Mouse vypadá a funguje jako žádné jiné zařízení. Je tak malá, že se vám snadno vejde do kapsy, zároveň ale díky kompaktnímu provedení představuje dokonalý doplněk k vašemu přenosnému počítači či tabletu, když jste na cestách. Umělecký minimalistický design přináší plynulé dotykové posouvání čtyřmi směry. Díky technologii Bluetooth ji navíc můžete používat kdekoli, a to bez změti kabelů, drátů či přijímačů. A tato myš Wedge Touch Mouse se dokonce přepíná do „režimu Batoh“ (jedná se hlavně o režim nízké spotřeby) s cílem šetřit baterii, když je váš počítač vypnutý nebo v režimu hibernace. Myš můžete odložit do tašky a nemusíte se starat o to, zda jste ji vypnuli, protože sama pozná, že už nebude potřeba.

ts_sculpt_touch_mouse_new

Dotyková myš Sculpt Touch Mouse: Dotykové posouvání všemi směry a technologie Bluetooth, připravena na Windows 8

Dokonalá přenosnost Sculpt Touch Mouse skvěle odvede požadovanou práci. Dotyková ploška myši pro posouvání všemi směry umožňuje rychle procházet obrazovky, dlouhé (či krátké) dokumenty a horizontální obrazovky v systému Windows 8 nahoru i dolů, doleva i doprava pouhým pohybem prstu. Navíc při posouvání ucítíte příjemnou dotykovou odezvu. Stejně jako výše uvedená myš Wedge Touch Mouse obsahuje technologii Bluetooth, takže ji můžete přenášet a používat bez změti kabelů a přijímačů.

ts_explorer_touch_mouse_new

Explorer Touch Mouse: dotykové posouvání všemi směry pro rychlé ovládání, připravena na Windows 8

Myš Explorer Touch Mouse se může pochlubit elegantním nízkým tvarem. Díky dotykovému proužku, který umožňuje vodorovné i svislé posouvání, urychluje každodenní činnosti. Je tak ideální pro procházení webu i práci s tabulkami. Ve Windows 8 pak Explorer Touch Mouse nabídne velmi intuitivní a přirozené vodorovné posouvání na nové obrazovce Start. Myš Explorer Touch Mouse má programovatelná tlačítka a tři rychlosti posouvání a nabízí hmatovou odezvu (lehké vibrace udávající rychlost posouvání). Dále se vyznačuje životností baterie až 18 měsíců. Myš Explorer Touch Mouse se také přepíná do „režimu Batoh“ (jedná se hlavně o režim nízké spotřeby) s cílem šetřit baterii, když je váš počítač vypnutý nebo v režimu hibernace.

ts_arc_touch_mouse_new

Arc Touch Mouse: Dotykové posouvání dvěma směry a dokonalá přenosnost

Arc Touch Mouse snoubí krásu a funkčnost. Díky hmatové odezvě (lehkým vibracím udávajícím rychlost posouvání) můžete svisle procházet dokumenty nebo webové stránky tak rychle či pomalu, jak potřebujete, a řídit se přitom jen hmatem. Díky inovativní skládací koncové části je myš Arc Touch Mouse ideální pro mobilní využití. Chcete-li myš zapnout, rozložte ji. Pokud ji chcete vypnout, složte ji a jednoduše vložte do tašky. Ani si nevšimnete, že tam je.

Prozkoumejte produkty s dotykovou technologií

NOVINKA
Arc Touch Bluetooth MouseArc Touch Bluetooth Mouse

Výrobní č.:  7MP-00005

 

Sculpt Touch MouseSculpt Touch Mouse

Výrobní č.:  6PL-00002

 

Wedge Touch MouseWedge Touch Mouse

Výrobní č.:  3LR-00003

 

Arc Touch Mouse Limited EditionArc Touch Mouse Limited Edition

Výrobní č.:  RVF-00010

 

Arc Touch MouseArc Touch Mouse

Výrobní č.:  RVF-00004

 

Microsoft