feature_detail_new_products_08_12

Rodzina produktów pełna możliwości

Sprawdź nasze nowe myszy i klawiatury stworzone do pracy z systemem Windows.

Każdego roku oferta sprzętu firmy Microsoft jest wzbogacana o nowe fascynujące produkty — ten rok nie jest wyjątkiem. Tuż przed zbliżającą się premierą nowego systemu Windows 8 mamy przyjemność zaprezentować nasze nowe produkty oferujące specjalne funkcje opracowane z myślą o systemie Windows 8. Dzięki nim uda Ci się zrobić wszystko szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto każdy z produktów doskonale sprawdza się podczas pracy z komputerem stacjonarnym, laptopem lub tabletem.

Przykładowe możliwości przedstawiamy w filmie wideo po prawej stronie.

win8-new-wedge-touch-mouse

Wedge Touch Mouse: Niewielka, stylowa i idealna dla systemu Windows 8

Wedge Touch Mouse zapewnia wyjątkowy wygląd i estetykę. Zmieści się nawet w kieszeni. Kompaktowa obudowa sprawia, że idealnie pasuje do laptopa lub tableta z systemem Windows 8, gdy jesteś w podróży. Pomysłowa, minimalistyczna konstrukcja umożliwia czterokierunkowe przewijanie dotykowe. Dodatkowo technologia Bluetooth pozwala na korzystanie z urządzenia bez plątaniny przewodów czy urządzeń nadawczo-odbiorczych. Ponadto mysz Wedge Touch Mouse przechodzi w „tryb oszczędny” (tzn. tryb oszczędnej pracy), zapewniając niskie zużycie baterii, gdy komputer lub tablet jest wyłączony lub znajduje się w stanie hibernacji. Możesz włożyć mysz do torby, nie martwiąc się, czy jest wyłączona — sama wyczuje, że nikt z niej nie korzysta.

win8-new-sculpt-touch-mouse

Sculpt Touch Mouse: Technologia przewijania w czterech kierunkach Touch oraz technologia Bluetooth

Doskonała mobilność Sculpt Touch Mouse zwiększa wydajność pracy. Pasek dotykowy z funkcją przewijania w czterech kierunkach umożliwia łatwe poruszanie się w górę i w dół, w lewo i w prawo po długich (lub krótkich) dokumentach w systemie Windows oraz w poziomie po ekranach systemu Windows 8 za pomocą przeciągnięcia palca. W trakcie przewijania czuć odpowiednio dobrane reakcje płytki. Podobnie jak w przypadku myszy Wedge Touch Mouse technologia Bluetooth sprawia, że mysz można zabrać ze sobą i nie przejmować się plątaniną kabli czy urządzeniami nadawczo-odbiorczymi.

win8-new-touch-mouse

Touch Mouse: Nowe gesty w systemie Windows 8

Gdy w sklepach pojawi się system Windows 8, otrzymasz do dyspozycji cały zestaw zupełnie nowych gestów myszy Touch Mouse do poruszania się po systemie Windows 8. Ponieważ system Windows 8 obsługuje funkcje przewijania w pionie i poziomie, mysz Touch Mouse zapewnia naturalne poziome przewijanie w całym interfejsie. Możesz także w dalszym ciągu korzystać z gestów systemu Windows 7. Mysz Touch Mouse charakteryzuje się dużą powierzchnią wrażliwą na dotyk, reagującą na ruchy jednego, dwóch lub trzech placów, już teraz zoptymalizowane do zarządzania oknami: dokowania, przenoszenia, minimalizowania i maksymalizowania, przechodzenia do przodu i wstecz na stronie internetowej, przechodzenia między zadaniami itd.

win8-new-wedge-mobile-keyboard

Klawiatura Wedge Mobile Keyboard: Doskonale mobilny towarzysz Twojego tableta

Nowa supercienka klawiatura Wedge Mobile Keyboard została opracowana z myślą o użytkownikach tabletów z systemami Windows 7 i Windows 8, którzy często się przemieszczają. (współpracuje też z tabletami iPad i urządzeniami z systemem Android). Cienka i lekka konstrukcja gwarantuje wygodę przenoszenia, a pełnowymiarowe, miękkie w dotyku klawisze zapewniają komfort i wydajność pisania. Wytrzymała obudowa klawiatury nie tylko zabezpiecza urządzenie przed zarysowaniami, ale także pozwala w szybki sposób zmienić klawiaturę w podstawkę do tableta. Ponadto technologia Bluetooth zapewnia łączność bez niepotrzebnej plątaniny przewodów.

win8-new-sculpt-mobile-keyboard

Klawiatura Sculpt Mobile Keyboard: doskonała do podróży, stworzona dla wygody

Klawiatura Sculpt Mobile Keyboard o grubości mniejszej niż dwa centymetry to doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących. Wbudowana bezprzewodowa łączność Bluetooth sprawia, że możesz zapomnieć o przewodach i urządzeniach nadawczo-odbiorczych. Nieznaczne wygięcie konstrukcji klawiatury Comfort Curve pod kątem 6 stopni klawiatury zapewnia bardziej naturalne ułożenie rąk i nadgarstków oraz zwiększa wygodę podczas długiego użytkowania.

mk_SCK_sm

Sculpt Comfort Keyboard: Zaprojektowana z myślą o komforcie i wydajności

Sculpt Comfort Keyboard zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na ergonomię. Pozwala na pracę z bardziej naturalnym ułożeniem rąk, dłoni i nadgarstka, nie wywołując przy tym zmęczenia. Urządzenie jest wyposażone w klawisze dostępu, dzięki którym najczęstsze funkcje systemu Windows 8 można wywołać jednym naciśnięciem klawisza. Sculpt Comfort Keyboard cechuje się ponadto klawiszem spacji podzielonym na dwie części: tradycyjny klawisz spacji obsługiwany prawym kciukiem oraz klawisz Backspace pod lewym kciukiem.

win8-new-artist-edition-ho

Kolejna nowość: Limited Edition Artist Series (trzecia edycja)

Oprócz pięciu nowych produktów przedstawionych powyżej oferujemy również nową linię myszy Limited Edition Artist Series. Wybieraj spośród pięciu nowych wzorów autorstwa światowych artystów. Niezależnie od tego, nad czym pracujesz, pobudzą Twoją kreatywność.

Microsoft