Postupy: Myši

Ako môžem použiť svoju myš Explorer Touch Mouse?

use-explorer-touch-mouse

Myš Explorer Touch Mouse, ktorá je určená pre systémy Windows 7 a Windows 8, je optimalizovaná na vysokorýchlostné posúvanie v štyroch smeroch v dlhých dokumentoch, hárkoch a webových stránkach. Nepotrebné časti môžete preletieť rýchlym pohybom prsta a na požadovanom mieste sa zastaviť jemným ťuknutím.
Táto myš má tri rýchlosti posúvania, ktoré používajú hmatovú spätnú väzbu (jemnú vibráciu, ktorá signalizuje rýchlosť posúvania), päť prispôsobiteľných tlačidiel a možnosť ovládania pravou alebo ľavou rukou. Ponúka tiež životnosť batérie až 18 mesiacov a dodáva sa s technológiou BlueTrack Technology, takže sa môže používať takmer kdekoľvek, dokonca aj na drsnom drevenom povrchu alebo na koberci.

Zmena priradenia tlačidiel myši

Softvér IntelliPoint poskytuje predvolené príkazy pre všetky tlačidlá myši. Niektoré tlačidlá môžete znova priradiť k iným príkazom alebo klávesovým skratkám, aby lepšie vyhovovali vášmu pracovnému štýlu. Takisto môžete vypnúť tlačidlá, ktoré by ste mohli stlačiť omylom, napríklad koliesko myši. Ďalšie informácie nájdete v časti Ako zmením priradenie tlačidiel myši?

Odloženie vysielača

Po vypnutí myši môžete ponechať vysielač zapojený do portu USB počítača alebo ho môžete odložiť do odkladacieho priestoru na spodnej strane myši.

Microsoft