feature_detail_new_products_08_12

Celá škála možností

Oboznámte sa s našimi novými myšami a klávesnicami, ktoré boli navrhnuté tak, aby spolupracovali so systémom Windows.

Služba Microsoft Hardware sa každý rok inovuje novými a vzrušujúcimi produktmi a ani tento rok to nie je inak. Spolu s uvedením systému Windows 8 na trh vám s potešením predstavujeme naše nové produkty s funkciami špecifickými pre systém Windows 8, ktoré vám ešte viac uľahčia prácu. Všetky tieto produkty sú zároveň ideálne na používanie so stolnými počítačmi, prenosnými počítačmi a tabletmi.

Pozrite si naše video vpravo s ukážkou dostupných možností.

win8-new-wedge-touch-mouse

Wedge Touch Mouse: Malá, štýlová a dokonalá pre systém Windows 8

Wedge Touch Mouse vzhľad a pocit z používania, ktorý sa nedá porovnať so žiadnym iným zariadením. Vďaka malým rozmerom sa zmestí do vrecka a jej kompaktné telo z nej robí dokonalého spoločníka pre prenosný počítač alebo tablet so systémom Windows 8 na vašich cestách. Umelecký a minimalistický dizajn vám poskytuje plynulé posúvanie v štyroch smeroch. Technológia Bluetooth je zas zárukou použiteľnosti bez akýchkoľvek drôtov alebo vysielačov. A čo je ešte lepšie, myš Wedge Touch Mouse dokáže prejsť do režimu Backpack Mode (režim nízkej spotreby energie) a šetriť tak energiu batérie, keď je počítač alebo tablet v režime dlhodobého spánku alebo vypnutý. Môžete si ju hodiť do vaku a nemusíte si robiť starosti, či ste ju vypli, pretože sama zistí, že už nemusí byť zapnutá.

win8-new-sculpt-touch-mouse

Sculpt Touch Mouse: dotykové posúvanie v štyroch smeroch a technológia Bluetooth

Dokonale prenosná Sculpt Touch Mouse predstavuje skvelé riešenie na rýchlejšie vykonávanie úloh. Dotykový pásik s možnosťou posúvania v štyroch smeroch vám umožňuje rýchlo prechádzať dlhými (alebo aj krátkymi) dokumentmi systému Windows a vodorovnými obrazovkami systému Windows 8 nahor, nadol, doľava a doprava iba rýchlym pohybom prsta. Pri posúvaní vás príjemne prekvapí pocit z hmatovej spätnej väzby. A podobne ako myš Wedge Touch Mouse sa aj táto myš dodáva s technológiou Bluetooth, ktorú si môžete vziať so sebou a nechať všetky tie káble a vysielače doma.

win8-new-touch-mouse

Touch Mouse: Aktualizované gestá pre systém Windows 8

Po spustení predaja systému Windows 8 budete môcť používať úplne nové súbory gest pre myš Touch Mouse optimalizované na ovládanie systému Windows 8. Keďže sa v systéme Windows 8 používa vertikálne a horizontálne posúvanie, myš Touch Mouse zaručí plynulý, nenáročný a prirodzený pohyb v horizontálnom smere. Môžete však aj naďalej používať súčasné gestá systému Windows 7. Myš Touch Mouse je vybavená veľkou plochou citlivou na dotyk. Táto plocha reaguje na pohyby jedného, dvoch alebo troch prstov, ktoré sú v súčasnosti optimalizované na správu okien: ukotvenie, presúvanie, minimalizovanie a maximalizovanie, prechádzanie dozadu a dopredu na webovej stránke, prepínanie medzi úlohami a pod.

win8-new-wedge-mobile-keyboard

Wedge Mobile Keyboard: Dokonale prenosný spoločník vášho tabletu

Nová, mimoriadne tenká klávesnica Wedge Mobile Keyboard bola navrhnutá pre používateľov tabletov so systémami Windows 7 a Windows 8, ktorí sú neustále na cestách. (Funguje aj so zariadeniami iPad a zariadeniami so systémom Android.) Jej tenký a ľahký dizajn uľahčuje prenášanie, zatiaľ čo klávesy plnej veľkosti ovládané jemnými dotykmi zaručujú pohodlné a efektívne písanie. Odolný kryt klávesnice nielen chráni zariadenie pred škrabancami, ale takisto sa môže rýchlo premeniť na stojan tabletu. Technológia Bluetooth zas zaručuje, že klávesnica sa pripojí k tabletu aj bez akýchkoľvek káblov.

win8-new-sculpt-mobile-keyboard

Sculpt Mobile Keyboard: Ideálne riešenie na cestovanie, vytvorené pre pohodlie používateľov

Vďaka svojej hrúbke ani nie 2 cm je klávesnica Sculpt Mobile Keyboard tenká a kompaktná zároveň a predstavuje skvelé riešenie pre ľudí, ktorí sú často na cestách. Okrem toho vám prináša aj funkciu Bluetooth na bezdrôtové pripojenie, takže si už nemusíte robiť starosti s káblami a kombinovanými prijímačmi a vysielačmi. Klávesnica Comfort Curve je navrhnutá s miernym sklonom klávesov o 6 stupňov a podporuje tak prirodzenú polohu ramien a zápästí a poskytuje väčšie pohodlie počas dlhodobého používania.

mk_SCK_sm

Sculpt Comfort Keyboard: navrhnutá pre komfort, zostavená pre produktivitu

Sculpt Comfort Keyboard je klávesnica s množstvom ergonomických funkcií, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali prirodzenejšiu, uvoľnenú polohu ramien, dlaní a zápästí. Ponúka vám tiež klávesové skratky na rýchly a jednodotykový prístup k najčastejšie používaným funkciám systému Windows 8. Klávesnica Sculpt Comfort Keyboard vám prináša aj inovatívny medzerník, ktorý je rozdelený na dve časti: tradičný medzerník pre pravý palec a panel s funkciou Backspace pre ľavý palec.

win8-new-artist-edition-ho

Ďalšia novinka: Limited Edition Artist Series (tretia séria)

Okrem nových produktov, ktoré sú uvedené vyššie, je k dispozícii aj nový rad myší zo série Limited Edition Artist Series. Vyberte si z piatich nových návrhov vytvorených svetovými umelcami. Budú vás inšpirovať k maximálnej kreativite bez ohľadu na to, na čom práve pracujete.

Microsoft