Licencie Microsoft IP: Technológia vkladania batérií InstaLoad

Licencie Microsoft IP

Hlavní technologickí partneri spoločnosti Microsoft – technológia vkladania batérií InstaLoad

Hľadáte technologického partnera pre technológiu vkladania batérií InstaLoad spoločnosti Microsoft?

Nasledujúce spoločnosti sú hlavní partneri pre technológiu InstaLoad, ktorí spolupracujú so spoločnosťou Microsoft na integrácii technológie vkladania batérií InstaLoad do svojich produktov. Ak chcete získať aktuálne informácie o nových technologických partneroch alebo sa oboznámiť s ich produktmi, navštevujte túto lokalitu často.

AbleNet®

Webová lokalita:
www.ablenetinc.com

Kontakt na oddelenie predaja:
customerservice@ablenetinc.com

Informácie o spoločnosti

AbleNet je medzinárodná spoločnosť a priemyselný líder v poskytovaní vzdelávacích a technických riešení, ktoré majú pomôcť postihnutým deťom a dospelým viesť produktívny a plnohodnotný život. Patrí sem celý rad komunikačných pomôcok pre osoby s rečovým postihnutím, pomôcky na zlepšenie prístupu, napríklad spínače a montážne zariadenia na invalidné vozíky pre osoby, ktoré vyžadujú fyzickú podporu, systémy na kontrolu prostredia pre domácnosti a nemocnice, riešenia na prístup k počítaču, ako aj učebné osnovy a softvér pre špeciálne triedy, ktoré zlepšujú a zabezpečujú pokrok vo vzdelávaní. Produkty sa predávajú vo viac než 60 krajinách a používajú sa v státisícoch tried v Spojených štátoch amerických i na celom svete. AbleNet je zamestnanecká akciová spoločnosť so sídlom v meste Roseville v Minnesote.

„Spoločnosť AbleNet je odhodlaná zlepšovať životy postihnutých osôb pomocou technologických riešení, ktoré poskytujú väčšiu nezávislosť a lepšie ovládanie. Prostredníctvom inovácií a používania objavujúcich sa technológií neustále pracujeme na vývoji nových a zdokonaľovaní súčasných produktov. Sme radi, že náš technický tím analyzuje technológiu InstaLoad od spoločnosti Microsoft. Dúfame, že dokážeme začleniť túto funkciu jednoduchého vkladania batérií do svojich produktov, aby sme svojim váženým zákazníkom mohli poskytnúť pohodlnejšie používanie.“

Jennifer Thalhuber, výkonná riaditeľka spoločnosti AbleNet, Inc.

ATC EnergyTech Corporation Limited

Webová lokalita:
www.atc-energytech.com

Kontakt na oddelenie predaja:
sales@atc-energytech.com

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť ATC EnergyTech Corporation Ltd. je jedným z popredných čínskych výrobcov produktov na dodávku energie. Už viac ako 60 rokov – v súlade so sloganom „Nabite svoj život energiou“ – ponúka spoločnosť ATC koncovým používateľom na celom svete rôznorodé produkty (napríklad batérie, nabíjačky batérií, adaptéry alebo prenosné zdroje energie). Výrobnému závodu spoločnosti ATC svetovej triedy, ktorý používa najmodernejšie výrobné stroje, boli udelené certifikáty podľa noriem ISO9001:2008 a ISO14001:2004. Všetky produkty spoločnosti ATC na dodávku energie získali bezpečnostné certifikáty a spĺňajú medzinárodné normy. Vďaka našej neustálej snahe o dokonalosť sme sa stali jedným z najlepších poskytovateľov projektov ODM, OEM a OBM.

„Kontakty batérií InstaLoad pracujú s bežnými batériami vrátane nášho radu batérií ATC. Spoločnosť ATC EnergyTech je ohromená jednoduchosťou riešenia InstaLoad, a preto túto funkciu plánujeme pridať do svojich produktov na dodávku energie: napríklad multifunkčných batérií alebo nabíjačiek USB.“

Lai Wai Sing, Wilson, riaditeľ spoločnosti ATC EnergyTech Corporation Ltd.

ClearSounds®

Webová lokalita:
www.clearsounds.com

Kontakt na oddelenie predaja:
www.clearsounds.com/contact-us

Informácie o spoločnosti

ClearSounds® Communications je popredný výrobca technologicky pokročilých načúvacích zariadení so sídlom v Severnej Amerike, ktorý sa špecializuje na telekomunikačné produkty podľa špeciálnych požiadaviek seniorov. Viac ako 34 miliónov Američanov dnes trpí určitou stratou sluchu. Očakáva sa, že v nasledujúcom desaťročí tento počet ešte stúpne, a to rýchlejšie než celkový rast populácie. Takže táto špeciálna skupina ľudí je rastúcou a dôležitou trhovou silou. Naše produkty navrhujeme a vyrábame s cieľom splniť konkrétne požiadavky tohto dynamického trhu s prvotriednou kvalitou, inováciami a štýlom. Spoločnosť ClearSounds® každodenne pomáha ľuďom lepšie počuť. Od strednej po vážnu stratu sluchu predstavujú naše vylepšené načúvacie riešenia pre jednotlivcov bránu do sveta bez osobných komunikačných bariér.

„Ako popredný výrobca komunikačných technológií pre osoby so stratou sluchu a zraku vieme, že jednoduchosť je kľúčom k použiteľnosti našich produktov. Sme radi, že v spolupráci so spoločnosťou Microsoft môžeme ponúknuť technológiu InstaLoad v plánovaných produktoch spoločnosti ClearSounds Communications pre postihnutých ľudí. Táto zdanlivo jednoduchá technológia dramaticky zvýši spokojnosť našich zákazníkov.“

Michele Ahlman, prezidentka spoločnosti ClearSounds Communications

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Memory Protection Devices, Inc., (MPD) je na prvý pohľad globálny dodávateľ elektronických súčastí pre rôzne odvetvia, ale pri podrobnejšom skúmaní zistíte oveľa viac. Spoločnosť MPD, založená v roku 1980 tromi riaditeľmi z oblasti priemyslu, momentálne prechádza do éry živého rastu pod vedením nového prezidenta s viac než 30-ročnými skúsenosťami v oblasti elektroniky. Jej súčasti sa vyrábajú v súlade s prísnymi normami v závodoch po celom svete, ktoré spĺňajú nielen požiadavky týkajúce sa kvality, ale aj sociálne požiadavky. Spoločnosť MPD je presvedčená, že poctivé obchodovanie zahŕňa aj pozitívny a zmysluplný vplyv na pracovné a životné podmienky mnohých pracovníkov podieľajúcich sa na výrobe jej produktov po celom svete. Takisto verí, že je dôležité podporovať inováciu, a preto poskytuje bezplatné vzorky súčastí študentom a vynálezcom na celom svete. Spoločnosť MPD okrem toho spolupracuje na návrhoch produktov s klientmi a pomáha premieňať ich nápady na skutočné a funkčné produkty. Teraz vidno, že spoločnosť MPD nie je len dodávateľ elektronických súčastí, ale skôr súčasť komunity, ktorej slúži.

„Spoločnosť Memory Protection Devices (MPD) je potešená, že sa môže podieľať na uvedení novej technológie InstaLoad spoločnosti Microsoft. Plánujeme vyrábať držiaky a kontakty pre batérie založené na technológii InstaLoad od spoločnosti Microsoft a predávať ich prostredníctvom našich webových lokalít (www.batteryholders.com a www.battery-contacts.com). Zaručíme, že vývojárom produktov napájaných z batérií budú tieto inovatívne súčasti dostupné globálne.“

Tom Blaha, prezident spoločnosti Memory Protection Devices, Inc.

Serene Innovations®

Webová lokalita:
www.sereneinnovations.com

Kontakt na oddelenie predaja:
customercare@sereneinnovations.com

Informácie o spoločnosti

Serene Innovations je inovatívna spoločnosť, ktorá sa špecializuje na dva segmenty spotrebnej elektroniky, konkrétne na malé kuchynské spotrebiče a asistenčné telekomunikačné produkty pre seniorov. Spoločnosť Serene Innovations vyvíja, vyrába a predáva celý rad vákuových systémov a príslušenstva na skladovanie potravín VacuFresh, celý rad vákuových marinovacích zariadení, ako aj rad čističov potravín.

Serene je možno relatívne nová značka v odvetví asistenčných produktov, ale jej zakladatelia pôsobia v odvetví špecializovaných telekomunikačných zariadení už viac než 30 rokov. Sú známi svojimi inováciami, nadšením a odhodlanosťou pomáhať ľuďom so stratou sluchu a inými špeciálnymi potrebami. Ich oceňované produkty a dizajn sa používali v takej miere, že sa desaťročia považovali za priemyselný štandard.

Postupujeme podľa jednoduchej, no výraznej podnikovej filozofie. Snažíme sa pochopiť skutočné potreby zákazníkov a používaním najnovších technológií vyvíjať produkty vynikajúcej kvality, ktoré sú praktické a ľahko sa používajú na splnenie týchto potrieb. Svoje produkty ponúkame za rozumné ceny vzhľadom na maximálnu hodnotu spojenú s najlepšou možnou službou.

„Serene Innovations je inovatívna spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj asistenčných telekomunikačných produktov pre seniorov. Sme radi, že v spolupráci so spoločnosťou Microsoft môžeme do svojich telekomunikačných produktov novej generácie pridať jej najnovšiu technológiu InstaLoad a zjednodušiť tak vkladanie batérií do produktov viac než kedykoľvek predtým. Táto technológia bude predstavovať zmenu najmä pre zákazníkov s určitou formou obmedzenia pohyblivosti alebo poruchy zraku. Do našich nových produktov vložia batérie vždy presne a na prvý pokus.“

Peter Lee, viceprezident pre oblasť technológií

Microsoft