feature_mouse_touch_hero_new_945_400

Myši, ktoré fungujú – a pritom robia zázraky

Urobte z každodenných úloh plynulejšie a intuitívnejšie úkony

Inovatívne dotykové myši od spoločnosti Microsoft – Touch Mouse, Wedge Touch Mouse, Sculpt Touch Mouse, Explorer Touch Mouse a Arc Touch Mouse – umožňujú prirodzenejšie ovládanie počítača. Môžete rýchlo prechádzať dlhými dokumentmi a webovými stránkami, horizontálne sa posúvať v hárkoch a ešte oveľa viac. To všetko pomocou jednoduchých pohybov prstov namiesto klikania. Aj keď nemáte dotykovú obrazovku, s touto pohodlnou a presnou myšou si môžete vychutnať zážitok z dotyku.

Množstvo dotykov závisí od toho, ktorú myš si vyberiete. Aj tak si však myslíme, že po vyskúšaní dotykovej technológie sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k „bežnej“ myši.

ts_touch_mouse_new

Touch Mouse: celá dotyková technológia ovládaná prstami

Elegantná a neprehliadnuteľná myš Touch Mouse je vybavená veľkou plochou citlivou na dotyk. Táto plocha reaguje na pohyby jedného, dvoch alebo troch prstov, ktoré sú v súčasnosti optimalizované na správu okien: ukotvenie, presúvanie, minimalizovanie a maximalizovanie, prechádzanie dozadu a dopredu na webovej stránke, prepínanie medzi úlohami a pod. Naučiť sa používať myš Touch Mouse je jednoduché a zábavné, stále však môžete ukazovať a klikať tak ako so starou myšou, kým si neosvojíte dotykové ovládanie.

Prechádzate zo systému Windows 7 na systém Windows 8? Vaše myši Touch Mouse vás pri tom môžu sprevádzať!

Po spustení predaja systému Windows 8 budete môcť používať úplne nové súbory gest optimalizované na ovládanie systému Windows 8. Môžete prevziať aplikáciu Microsoft Mouse and Keyboard Center, ak si chcete vyskúšať tieto nové gestá, alebo môžete naďalej používať súčasné gestá systému Windows 7. Keďže sa v systéme Windows 8 používa vertikálne a horizontálne posúvanie, myš Touch Mouse zaručí plynulý, nenáročný a prirodzený pohyb v horizontálnom smere.

ts_wedge_touch_mouse_new

Wedge Touch Mouse: Malá, štýlová a dokonalá pre systém Windows 8

Wedge Touch Mouse vzhľad a pocit z používania, ktorý sa nedá porovnať so žiadnym iným zariadením. Vďaka malým rozmerom sa zmestí do vrecka a jej kompaktné telo z nej robí dokonalého spoločníka pre prenosný počítač alebo tablet so systémom Windows 8 na vašich cestách. Umelecký a minimalistický dizajn vám poskytuje plynulé posúvanie v štyroch smeroch. Technológia Bluetooth je zas zárukou použiteľnosti bez akýchkoľvek káblov, drôtov alebo vysielačov. A čo je ešte lepšie, myš Wedge Touch Mouse dokáže prejsť do režimu Backpack Mode (režim nízkej spotreby energie) a šetriť tak energiu batérie, keď je počítač alebo tablet v režime dlhodobého spánku alebo vypnutý. Môžete si ju hodiť do vaku a nemusíte si robiť starosti, či ste ju vypli, pretože sama zistí, že už nemusí byť zapnutá.

ts_sculpt_touch_mouse_new

Sculpt Touch Mouse: dotykové posúvanie v štyroch smeroch a technológia Bluetooth, pripravená na systém Windows 8

Dokonale prenosná Sculpt Touch Mouse predstavuje skvelé riešenie na rýchlejšie vykonávanie úloh. Dotykový pásik s možnosťou posúvania v štyroch smeroch vám umožňuje rýchlo prechádzať dlhými (alebo aj krátkymi) dokumentmi systému Windows a vodorovnými obrazovkami systému Windows 8 nahor, nadol, doľava a doprava iba rýchlym pohybom prsta. Pri posúvaní vás príjemne prekvapí pocit z hmatovej spätnej väzby. A podobne ako myš Wedge Touch Mouse sa aj táto myš dodáva s technológiou Bluetooth, ktorú si môžete vziať so sebou a nechať všetky tie káble a vysielače doma.

ts_explorer_touch_mouse_new

Explorer Touch Mouse: dotykové posúvanie v štyroch smeroch na rýchlejšiu navigáciu, pripravená na systém Windows 8

Vďaka tvaru s nízkym profilom zrýchľuje myš Explorer Touch Mouse každodenné úlohy pomocou dotykového pásika optimalizovaného na rýchle vertikálne a horizontálne posúvanie. Preto je ideálna na prehľadávanie internetu a správu hárkov. V systéme Windows 8 myš Explorer Touch Mouse navyše zaručí veľmi intuitívny a prirodzený horizontálny pohyb na novej domovskej obrazovke. Myš Explorer Touch Mouse má prispôsobiteľné tlačidlá a tri rýchlosti posúvania, ktoré používajú hmatovú spätnú väzbu (jemnú vibráciu, ktorá signalizuje rýchlosť posúvania). Životnosť batérie je až 18 mesiacov. Myš Explorer Touch Mouse dokáže prejsť do režimu Backpack Mode (režim nízkej spotreby energie) a šetriť tak energiu batérie, keď je počítač alebo tablet v režime dlhodobého spánku alebo vypnutý.

ts_arc_touch_mouse_new

Arc Touch Mouse: dotykové posúvanie v dvoch smeroch a dokonalá prenosnosť myši

Arc Touch Mouse predstavuje spojenie krásy a funkčnosti. Hmatová spätná väzba (jemná vibrácia, ktorá signalizuje rýchlosť posúvania) umožňuje vertikálne posúvanie dokumentov alebo webových stránok tak rýchlo – alebo tak opatrne – ako potrebujete, jednoducho podľa citu. Vďaka inovatívnej, ohýbateľnej zadnej časti je myš Arc Touch Mouse ako stvorená na používanie na cestách. Ohnutím ju zapnete, vystretím ju vypnete a zasuniete do tašky. Sotva si ju tam všimnete.

Preskúmajte produkty s dotykovou technológiou

Sculpt Touch MouseSculpt Touch Mouse

Kat. č.:  6PL-00002

 

Arc Touch MouseArc Touch Mouse

Kat. č.:  RVF-00004

 

Microsoft