שותף פלטיניום:

HP, חברת הטכנולוגיה הגדולה בעולם, ממוקדת ביצירת חוויה טכנולוגית פשוטה ועשירה עבור לקוחותיה - החל מצרכנים פרטיים ועד הארגונים העסקיים הגדולים ביותר. ל-HP פורטפוליו הרחב ביותר בתעשייה בתחומי תשתיות החומרה, התוכנה ושירותי IT, מוצרים ושירותים בתחומי ההדפסה ובתחום המחשוב האישי.
HP העולמית הוקמה ב-1939, בגראז' המוכר כאתר הרשמי בו נוסד עמק הסיליקון. החברה מעסיקה 320,000 עובדים ב- 178 מדינות, מהם כ- 5,700 בישראל. בישראל מיוצגת החברה מאז שנת 1957. בשנת 1998 הוקמה HP ישראל כחברה-בת בבעלות מלאה של HP העולמית.
קרא עוד...
בעשור האחרון בלבד השקיעה HP 6 מיליארד דולר ברכישת טכנולוגיות ישראליות ובהקמת אתרים חדשים בישראל. ההשקעות הרבות של HP הפכו אותה למשקיעה הזרה השנייה בגודלה בארץ.
ל- HP הסכם לשיתוף פעולה עם המדען הראשי, לקידום חברות טכנולוגיה וסטארט-אפים ישראליים

פעילות HP בישראל:
 • HP ישראל - ארגון המכירות, השירות והשיווק למוצרים, לתוכנה ולשירותים של HP.
 • חטיבת HP Indigo - פתרונות דפוס דיגיטליים
 • HP Scitex - מפתחת ומספקת פתרונות דיגיטליים שוק השילוט וההדפסה המסחרית
 • HP Software R&D – מרכז פיתוח עולמי של חטיבת התוכנה
 • HP Labs - מרכז המחקר של HP Labs
מיצוב ואותות הוקרה ל- HP בישראל
 • מדורגת במקום ה- 6 בדרוג המותגים של גלובס (2010)
 • חברת ה- IT המובילה בישראל, (2010) STKI
 • מדורגת במקום ה- 10 בדירוג החברות שטוב לעבוד בהן בישראל, (2010) BDI
 • מדורגת פלטינום בדרוג מעלה לאחריות קהילתית וסביבתית (2010)
 • אות החברה הרב לאומית הנבחרת – משרד התמ"ת (2009)
X סגור

אתר הבית: www.HP.co.il
בזק בינלאומי, מספקת שירותי אינטרנט, תקשורת בינלאומית ופתרונות מחשוב ותקשורת כוללים לעסקים, מובילה בתחומי פעילותה עם מחזור שנתי של למעלה מ-1.3 מיליארד ₪ בשנה. בתחום שירותי ה- IT ביצעה בזק בינלאומי בשנים האחרונות קפיצת מדרגה גדולה ומציעה כיום מגוון רחב של פתרונות ושירותים המשלבים את רשת התקשורת ותשתיות המחשוב הארגוניות. שירותי ה- IT של בזק בינלאומי כוללים כיום שירותים רבים ומגוונים, כגון: Unified Communication, System & Cloud Computing, Networking & Security , Outsourcing ו- Global Networks.
קרא עוד...
הפיכתה של בזק בינלאומי, בשנים האחרונות לשחקן IT לצד פעילות הטלקום המסורתית, עומדת בקנה אחד עם המגמה העולמית של העברת שירותי מחשוב ותקשורת לספקיות שירותים, והתוצאות אינן מאחרות לבוא - היום לקוחות החברה ממשים יכולות מחשוב ומשיימים פרויקטים נרחבים במסגרת מודל IT as a Service

מודל IT as a Service - שילוב עסקים וטכנולוגיה
במודל ה- IT as a Service מספקת בזק בינלאומי טכנולוגיות תקשורת, מחשוב, תוכנה ושירותים עסקיים במודל שירות, כך ובשונה ממודלים אחרים- הצורך העסקי נשאר תמיד במרכז, והפתרון הטכנולוגי עוקב ומותאם אליו ככל שיידרש.

מימוש המודל מתבסס על המענה לצורך העסקי באמצעות פתרון מבוסס שירות חודשי ותפיסה רחבה של מערך המחשוב של עסק בהווה ובעתיד, יישום שהופך את ה- IT ל- IP בצורה הדרגתית (היבריד) וליווי המעבר לשירותי ענן בנתיב ובקצב המתאים ביותר לעסק.

מבחינה כלכלית אנו ממנפים יתרונות עסקיים קיימים ומתבססים על התשתיות המתקדמות והמשאבים של בזק בינלאומי בין אם במודל פרטי או ציבורי, כמו כן מיישרים קו עם העתיד והופכים גם עולמות ופתרונות מסורתיים לפתרונות as a service במודל תשלום ושימוש חודשי.
X סגור

לפרטים נוספים אודות פעילות ה- IT ומודל Blog.Bezeqint.net - IT as s Service

שותפי זהב:

אקסנצ'ר הנה חברה גלובלית המספקת לארגונים וחברות, יעוץ עסקי, שירותיים טכנולוגיים ושירותי מיקור-חוץ. החברה מעסיקה 180 אלף עובדים ב-52 מדינות, אשר ניידותם הגבוהה מאפשרת ליישם משאבים העומדים לרשותה באופן גלובלי, ובכך להאיץ את התוצאות עבור לקוחות החברה. אקסנצ'ר מציעה ללקוחותיה ניסיון מוכח, מומחיות רחבה בתהליכים עסקיים, משאבים גלובליים רחבים, כוח אדם מיומן וטכנולוגיות מתאימות, המסייעות ללקוחות לשפר את ביצועיהם.
קרא עוד...
אקסנצ'ר מזהה מגמות טכנולוגיות ועסקיות חדשות, מתכננת ומטמיעה פתרונות ללקוחות על פי דרישה. השירות ללקוח מתבטא בארבעה מישורים: זיהוי שווקים חדשים וכניסה אליהם, הגדלת הכנסות בשווקים קיימים, שיפור ביצועים תפעוליים ואספקת המוצרים והשירותים של הלקוח ביעילות רבה יותר. תובנות אלה מאפשרות לחברה להציע פתרונות חדשניים המותאמים לכל לקוח, כמו גם פתרונות סטנדרטיים עבור כלל הלקוחות.
אקסנצ'ר ישראל הוקמה בשנת 2001 ומשרדיה ממוקמים בהרצליה פיתוח. בין לקוחותינו נמנות חברות מובילות במשק כגון בנק דיסקונט, שטראוס-עלית, מגדל ביטוח, מפעליי נייר חדרה, סלקום, אלעל, ECI, מפעלי ים המלח, ZIM ועוד.
X סגור

אתר הבית: www.Accenture.com
חברת סיטריקס מערכות בע"מ (1989) הינה המובילה העולמית בפתרונות וירטואליזציה מקצה לקצה. סיטריקס משלבת וירטואליזציה, רשתות, טכנולוגיות מיחשוב ענן לפרוטופוליו של מוצרים המאפשרים סביבת עבודה ומרכזי נתונים וירטואליים.
יותר מ- 100 מיליון משתמשים ברחבי העולם מסתמכים על סיטריקס להפצת כל יישום לכל משתמש מכל מקום בצורה המאובטחת ביותר ובעלות נמוכה.
קרא עוד...
בשנה האחרונה, לאור חדירת מוצר ה XenDesktop – שולחנות עבודה וירטואליים, חלה התרחבות בהיקפי הפעילות בעולם ובישראל. סיטריקס מיוצגת בישראל ע"י קבוצת אמן, אחת מ - 10 חברות ה-IT המובילות והותיקות (1972) בישראל. החברה עוסקת באספקת מוצרים ושירותים בתחום מערכות המידע ומתמחה בביצוע פרויקטי אינטגרציה מורכבים לכל מגזרי המשק. לחברה, הפועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה ומועסקים בה מעל 900 עובדים. קבוצת אמן מייצגת בישראל חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, בינהן סיטריקס, אינפורמטיקה, טריליום ועוד. קבוצת אמן, Microsoft Gold Partner, מתמחה במתן פתרונות מיקרוסופט משלב ההקמה (כולל תשתיות) ועד שלב ההטמעה בארגון. לצוות המומחים באמן נסיון פרוייקטלי עשיר, ידע רב והסמכות מקצועיות נדרשות.
X סגור

אתר הבית: www.aman.co.il/Products/Citrix.aspx
מלם-תים, קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע. הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע ולה למעלה מ- 3400 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ.
הפתרונות המשולבים והייחודיים של מלם-תים מיושמים על כל סוגי פלטפורמות החומרה, התוכנה, בסיסי הנתונים והתקשורת, כאשר כל אחת מיחידותיה העסקיות מתמחה בתחום ייחודי משלה.
קרא עוד...
שילוב התמחויות אלו לכדי פתרון אינטגרטיבי אחד תוך יכולת לספק את מלוא הפתרון מתוך מלם-תים, הוא המעניק את הערך המוסף ללקוחות. כמו כן, למלם-תים חברות בת המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי עיסוקה המרכזיים של הקבוצה.
מלם-תים שהינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
לקבוצת מלם-תים מספר הסמכות MS Gold הגבוה ביותר בישראל והיא מספקת כיסוי מלא לכלל הטכנולוגיות של חברת מיקרוסופט. קבוצת שירותי מומחה של מלם-תים מתמחה בכלל תוכנות התשתית של מיקרוסופט והיא מתכננת ומיישמת פתרונות מלאים באמצעות תוכנות מיקרוסופט לארגונים רבים בישראל ובחו"ל.
מלם-מערכות מתמחה ומיישמת פרויקטים רבים באמצעות כלי הפיתוח של מיקרוסופט ונטקום מלם-תים עוסקת בהיבטי אבטחת המידע מבית מיקרוסופט.
בין לקוחות מלם-תים מאות לקוחות מכל מגזרי המשק: התעשייה, המסחר והשירותים, הממשלה, הביטחון ומוסדות הציבור, הטלקום וההיי-טק, הבנקאות והפיננסים והיועצים.

X סגור

אתר הבית: www.MalamTeam.com
מטריקס, המעסיקה כ- 4,300 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי.
מטריקס הנה שותף זהב של מיקרוסופט העולמית בקשת הפתרונות והמוצרים הרחבה של מיקרוסופט, שיתוף פעולה הדוק המאפשר ללקוח הטמעת פתרונות מקיפים מקצה לקצה: ייעוץ וליווי, פתרונות תוכנה, יישום ופיתוח פרויקטים, הדרכה והטמעה.
קרא עוד...
במטריקס פותחו מגוון שירותים ופתרונות יחודיים המבוססים על פלטפורמות מיקרוסופט המספקים ללקוח ערך מוסף ויכולות טכנולוגיות ועסקיות מתקדמות, כגון: פתרונות לניהול מערך ניהול קשרי הלקוחות וניהול פנים ארגוני, אתרי אינטרנט ופורטלים, פתרונות ויישומים ניידים, פתרונות ניהול ידע, פתרונות שליטה ובקרה, וירטואליזציה ואבטחת מידע, שיטות הדרכה חדשניות, שירותי מחשוב ענן, שירותי שידרוג והסבה לטכנולוגיות מתקדמות.
במסגרת השת"פ הייחודי, הוקמה במטריקס חברת בת ייעודית, mAXimum ERP , המשמשת גוף הלוקליזציה, התמיכה וההפצה לשותפים, של Dynamics ERP Microsoft בישראל, עובדת בשת"פ הדוק עם גופי המקצוע של מיקרוסופט העולמית ומביאה את הידע והיכולות לשותפי היישום בארץ, בעברית.
ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס, הנה מרכז ההדרכה המורשה הגדול בישראל, מדורג מספר 2 באירופה, שותף זהב של מיקרוסופט העולמית.

X סגור

אתר הבית: www.matrix.co.il
קבוצת eWave הוקמה ב-1999, והיא מתמחה בפיתוח מערכות מידע מבוססות Web ואינטגרציה למערכות פנים-ארגוניות. הקבוצה מספקת ללקוחותיה שירותי תוכנה מקצה לקצה, כאשר פעילותה נחלקת למספר תחומים עיקריים: יישום מוצרי מיקרוסופט כגון SharePoint, FAST ו-OCS, פיתוח פורטלים ארגוניים וחיצוניים, מערכות שירות עצמי, סחר אלקטרוני, ניהול תוכן, פתרונות SOA ו-BPM, מיקור חוץ, יישומי וידיאו וסלולר, איסוף נתונים אוטומטי, ניהול רישיונות תוכנה ופרסום בדואר האלקטרוני.
קרא עוד...
עם לקוחות הקבוצה נמנות חברות מובילות מכל מגזרי המשק.eWave מעסיקה קרוב ל-300 עובדים ופועלת באמצעות חברות בנות בישראל, ארצות הברית, אירופה ודרום אמריקה. הקבוצה רכשה בשנים האחרונות 7 חברות שונות, רובן מתחום המחשוב הארגוני.

X סגור

אתר הבית: www.eWave.co.il
בינת תקשורת מחשבים - חברת האינטגרציה המובילה בישראל וכוח עולה בזירה הבינלאומית, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה שלך. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים, וכחברה בעלת הסמכת תקן ISO 9001:2000 היא מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה ICT.
קרא עוד...
כשבינת ניגשת לפרויקט, היא מביאה איתה את העוצמה האדירה של 12 חברות פיתוח הטכנולוגיה מקבוצת רד, 7 חברות האינטגרציה המרכיבות את קבוצת בינת וכן את עוצמתם של שותפיה העסקיים - ספקיות החומרה והתוכנה המובילות בעולם והטכנולוגי והסינרגיה הייחודית של קבוצת רד-בינת. השילוב של חברות פיתוח וייצור עם חברות אינטגרציה והשותפות החזקה עם החברות המובילות בתחומן בעולם, מעניקים לבינת ייחוד שאין דוגמתו בארץ ומאפשרים לה לבצע חיבור חלק ומושלם בין אוסף גדול ומורכב של מרכיבים.

X סגור

אתר הבית: www.Bynet.co.il
Netwise היא החברה המובילה בישראל בהקמת מערכות לאינטראקציה עסקית עבור ארגונים. אנו מאמינים שמערכת מוצלחת פירושה להעניק למשתמשי הקצה את השירותים שהם זקוקים להם במהירות ובאפקטיביות מקסימלית, ובכך להגדיל את רווחי הארגון ולחסוך בהוצאות. המערכות שלנו מאפשרות לארגון לממש את הפוטנציאל העסקי שלו, להשיג איכות תוצרים טובה, רמות ביצועים גבוהות, תוך שמירה על פשטות ונוחות בתפעול המערכת.
קרא עוד...
Netwise קמה בשנת 2006, בעקבות מיזוג של Addwise, שהתמחתה באפיון ממשק משתמש, עם Nia שהתמחתה בפיתוח מערכות. ביחד יצרנו חברה אחת המתמחה בשני התחומים. כיום Netwise מונה כ-250 עובדים, פועלת בשיתוף פעולה עם הארגונים הגדולים ביותר במשק, עם שותפים עסקיים מובילים, ועם Microsoft כשותף זהב. לקוחות החברה הם מגוונים: ארגוני ענק, ארגונים גדולים וארגונים בינוניים, בארץ וברחבי העולם.

X סגור

אתר הבית: www.Netwise.co.il
Eternity ממובילות יישומי ה BI בישראל עם למעלה מ-60 מומחים. עוסקת במתן שירותים ופתרונות מקצה לקצה לארגוני Enterprise . החברה מציגה מתודולוגיה ייחודית (Eternity Smart) המאפשרת יישום מהיר של מערכות BI על בסיס הפלטפורמות המובילות בשוק וכל זאת תוך הבנה מלאה של צרכי הלקוח ומחויבות ליעדים עסקיים וכספיים.
קרא עוד...
החברה מציגה שתי חטיבות מומחים הפועלות בסינרגיה מלאה :
חטיבת Pro-Vision
 • זיהוי והבנת הצרכים העסקיים
 • התאמת פתרון אופטימאלי, מההיבט הארגוני והטכנולוגי
 • הטמעת הפתרון תוך מתן דגש על התרבות הארגונית
 • המחשת הפתרון (MOCKUP) – לפי שיטת ה-Flowser
 • שיפור תוצאות ביצועים עסקיים (הגדרת KPI)
 • ניהול הפרויקט מקצה לקצה
חטיבת Pro-Active
 • ניהול מעבדת ה BI והובלה טכנולוגית
 • התמחות וידע מעמיק בכל הכלים הידועים בשוק
 • ייעוץ אובייקטיבי בבחירת כלים
 • סטנדרטים – שימוש במתודולוגיות יישום מתקדמות ושמירה על איכות תוצר גבוהה

X סגור

אתר הבית: www.Eternity-it.co.il
להגיע רחוק יותר, מהר יותר עם NetApp.
הגישה החדשנית של NetApp מסייעת בצמצום עלויות IT ובקידום הפעילות העסקית. NetApp מפתחת ומייצרת מוצרים חדשניים - תוכנות ומערכות אחסון שמסייעות ללקוחות ברחבי העולם בביצוע האחסון, ההגנה והשמירה על אחד הנכסים הארגוניים היקרים ביותר: המידע. NetApp מוכרת בתעשייה כולה בשל דרכה למתוח בלא הרף את גבולות הטכנולוגיה הקיימים כיום, כך שלקוחות לעולם אינם צריכים לבחור בין חיסכון בעלות ובין רכישת יכולות שיסייעו להצלחתם.
קרא עוד...
ב- NetApp תמיד ימצאו את הדרך בה יוכלו לקוחות לבצע במהירות פעולות שלא התאפשרו בעבר. NetApp קשרה שותפויות עם חברות מובילות בתעשייה במטרה לפתח את הפתרונות היעילים, החסכוניים והמותאמים ביותר לצורכי IT של לקוחות ולספק שירותי תמיכה יעילים בכל רחבי העולם. הטכנולוגיות של NetApp מאפשרות ללקוחות:
 • לצמצם ב- 50% את טביעת הרגל של מרכז הנתונים.
 • לשפר את ניצול האחסון ב- 200% ואת ביצועי מערכת האחסון ב- 400%.
 • החזר על ההשקעה בשיעור של עד 166% כתוצאה משינוי מרכז הנתונים.

X סגור

אתר הבית: www.NetApp.com/il
חברת טלדור היא חברת IT מובילה, אחת משלוש החברות הישראליות הגדולות בתחום אספקת שירותי פיתוח תוכנה, חומרה, תקשורת ואבטחת מידע לצד יעוץ ומיקור חוץ ליחידות עסקיות ו-IT. לטלדור מוניטין עשיר של כ - 25 שנות פעילות עסקית, צמיחה כלכלית, ויציבות פיננסית.לחברה התמחויות בתחומי המשק המרכזיים: פיננסים, ביטחון וממשלה, היי-טק וטלקום. חזון החברה "להיות הבחירה הראשונה של הלקוחות והעובדים בישראל, ביצירת פתרונות עסקיים וטכנולוגיים מיטביים, תוך הבאת ערך לבעלי המניות.“ ידועה כחברה ערכית וגמישה, הממוקדת בלקוח, ביחסים ארוכי הטווח עימו ובצרכיו האמיתיים. נסחרת בבורסה בתל אביב כש- 71.95%ממניותיה בידי DBSI והיתר בידי הציבור.

אתר הבית: www.Taldorinhouse.co.il
נס טכנולוגיות הינה ספקית גלובלית של שירותי IT מקצה לקצה. נס ישראל הינה אחת מארבעת המרכזים העולמיים של נס טכנולוגיות – חברה ציבורית הנסחרת תחת הסימול NSTC בבורסת NASDAQ בארה"ב ובבורסת תל-אביב (TASE) . נס טכנולוגיות הינה חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחום המחשוב וטכנולוגיות המידע (IT) ומתמחה בשירותי מיקור חוץ, פיתוח תוכנה, פיתוח יישומים, ייעוץ, בדיקות ,הדרכה והפצת מוצרי תוכנה. נס טכנולוגיות מספקת את מגוון פתרונותיה ושירותיה תוך שימוש במודל אספקה גלובלי המשלב בין offshore ,near-shore וצוותים מקומיים. לנס כ- 7,800 עובדים עם מיקוד פעילויות בצפון אמריקה, אירופה, ישראל והודו ולקוחות בלמעלה מ-20 מדינות.

אתר הבית: www.Ness.com/il

שותפי כסף:

אופיסופט מתמחה ביישום פתרונות מידע ניהולי וניהול הביצועים תוך חדשנות ומקצוענות מתמדת בהיבט המתודולוגי, היישומי והטכנולוגי. לאורך עשרים שנות פעילותה צברה אופיסופט ניסיון מקצועי רב המשלב בתוכו ידע נרחב בסביבות עבודה מגוונות ובהקמה ידע אינטגרטיביים ויישום פתרונות BI מקיפים במגוון סביבות , מה שהפך אותה לחברה הגדולה והמובילה בישראל במתן פתרונות בתחום ה- Business Intelligence בישראל.
קרא עוד...
המוטיבים הבולטים המנחים את פעילותה של אופיסופט משלבים בין אספקת ערך משמעותי ללקוח לגישה עסקית ולהצטיינות מקצועית.. על כך יכולים להעיד לקוחותיה הנאמנים של החברה ושותפיה העסקיים .
עם זכייתה של אופיסופט בפרס שותף השנה היוקרתי של חברת מיקרוסופט העולמית לשנת 2010 אמרה אליסון ווטסון, סגנית נשיא מיקרוסופט: "אופיסופט מייצגת את הרמה הגבוהה ביותר של הצטיינות וחדשנות, באמצעות שילוב בין מומחיות בשוק מקומי לפתרונות מתקדמים ושירות שעונה על הדרישות של הלקוחות".
בין לקוחותיה של אופיסופט נמנים הגופים המובילים במשק הישראלי: קומברס, מכבי שרותי בריאות, אמדוקס, בנק הפועלים, מנורה, שרותי בריאות כללית, בי"ח איכילוב, טבע תעשיות פרמצבטיות, ריבוע הכחול, צה"ל, משטרת ישראל, פרטנר, ועוד.

X סגור

אתר הבית: www.opisoft.com
חברת אומניסיס הוקמה בשנת 2000 ומעסיקה מעל 100 מומחים ב במתן פתרונות תוכנה, הנדסת מערכת ואוטומצית בדיקות. פתרונות החברה מבוססים על מוצרים ייחודיים שפותחו בחברה ומוצרים של שותפיה השונים כגון מיקררוסופט ו- HP, המוכללים לפתרון כולל המתאים לצרכי הלקוח. אומניסיס מובילה את עולם פתרונות ניהול הידע על פלטפורמת SharePoint, שותף זהב מוסמך של חברת מיקרוסופט ואף זכתה במקום הראשון בתחרות השותפים היוקרתית של מיקרוסופט בקטגורית Information Worker לשנת 2009.
קרא עוד...
חטיבת התוכנה של חברת אומניסיס הינה בעלת נסיון עשיר של למעלה מ-10 שנים ויכולות גבוהות בתחומי הקמת תשתיות ניהול ידע מבוססות SPS 2010, פיתוח והטמעת מערכות מידע, מערכות ידע ורשתות חברתיות וכן פיתוח מוצרים משלימים בסביבת מיקרוסופט.
מוצרי הדגל של חטיבת התוכנה:
OmniNet - רשת מקצועית-חברתית ארגונית - מצעידה את התקשורת הארגונית והמקצועית קדימה, על ידי שימוש בעקרונות ה- Enterprise 2.0 וטכנולוגית ה-SharePoint 2010.
OmniNet הינו מוצר הכרחי לכל ארגון שמעוניין לשמור על רלבנטיות, להיות אקטואלי וחדשני, ולהוביל את דעת הקהל בתחומו. באמצעות OmniNet האירגון מעצים את הידע והיכולות של עובדי האירגון מחד, מסדר ומארגן את הידע בקיים באירגון ומאפשר נגישות של ידע ומידע לכל שכבות האירגון.
CIPHER - מערכת ייחודית לאיסוף וניהול מודיעין תחרותי - כלי מרכזי ליצירת יתרון עסקי, המבוסס על תשתית SharePoint 2010 של מיקרוסופט. הפתרון נותן מענה לאיסוף רציף ושוטף של מידע תחרותי על הסביבה העסקית בה פועלים הלקוחות ומאפשר ניהול ומינוף מידע רלוונטי בסביבה העסקית של הארגון. DocMaster מוצר חדשני ורב עוצמה לניהול מסמכים והפצת ידע ברחבי הארגון כולו. זהו פתרון ייחודי, יעיל וחסכוני, המאפשר לארגון לשפר ביצועים ולהתמודד עם אתגרים לא פשוטים של מיון ואיחסון מידע רב וחיוני, באופן שיהיה זמין ונגיש לכלל משתמשי המערכת.

X סגור

אתר הבית: www.omnisys.co.il
קבוצת סלע הינה מרכז ידע מוביל בישראל לתעשיית ההייטק וה- IT ופועלת בשני מישורים עיקריים: מרכז הדרכה ובית תוכנה.
קבוצת סלע הוקמה ב 1990 על בסיס הרעיון של התמחות ושימוש יעיל במידע הנרכש בכל אחד מתחומי התמחותה של הקבוצה:
הדרכה לתעשיית ההייטק ומערכות המידע, פיתוח תוכנה, הכשרת אנשי פיתוח, תכנון חומרה דיגיטלית ,בדיקות תוכנה, תקשורת, אבטחת מידע, ניהול מערכות מחשוב והשמת אנשי הייטק בארץ ובעולם.
קרא עוד....
הקבוצה מונה למעלה מ- 250 עובדים ופעילה בישראל, קנדה, ארה"ב, סינגפור, הודו וכן במדינות מזרח ומערב אירופה.
בית התוכנה "סלע – המרכז הטכנולוגי" מספק שירותי פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה, ייעוץ, הקמת מרכזי פיתוח ומעבדות בדיקה וכו. זרוע ההדרכה של קבוצת סלע - "מכללת סלע" מספקת שירותי הדרכה, פיתוח הדרכה, כנסים וימי עיון וכו.

X סגור

אתר הבית: www.SELA.co.il
קבוצת קונסיסט הינה בית תוכנה המתמחה באספקת פתרונות תוכנה ושירותים מקצועיים בתחומי טכנולוגיית המידע. קונסיסט הוקמה לפני יותר מ-35 שנה ומעסיקה כ-1,200 עובדים ברחבי העולם, לרבות גרמניה, ספרד, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה מקסיקו ועוד.
אנו בקונסיסט, מתמחים בפיתוח מערכות תוכנה, בשיווק ויישום מערכות תוכנה של ספקים מובילים אחרים.
כמו כן קונסיסט מתמחה במתן שירותים מקצועיים לפיתוח אצל לקוחותינו במסגרת של פרוייקטים, שירותי ייעוץ או מיקור-חוץ.
קרא עוד...

בישראל מציעה קונסיסט סל שירותים ופתרונות מגוון ומקיף (One Stop Shop)
תכנון, פיתוח ואינטגרציה של פרויקטי מיחשוב באחריות כוללת
שירותי ייעוץ לפיתוח והטמעת מערכות בינה עסקית - BI
שירותי מיקור חוץ (Outsourcing) בטכנולוגיות מגוונות פתרונות תוכנה, לרבות:
 • Consist PrintBOS לניהול הפלט בארגון
 • Consist Site Management להקמת מערכות מבוססות WEB
 • SysAid לניהול סביבת העבודה הממוחשבת בארגון
קונסיסט מוסמכת על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן ISO 9001 בתחום פיתוח מערכות מידע ובעלת תקן ISO 9002 בתחום השירותים המקצועיים. לחברה משרדים ומרכז פיתוח באזור המרכז (קרית-אריה, פ"ת באזור הצפון (יקנעם).

X סגור

אתר הבית: www.CONSIST.co.il
קבוצת אזטק כוללת את החברות הבאות:
חברת אזטק טכנולוגיות (1984), מאיה מיקור חוץ ויעוץ, פיקארו יעוץ והשמה.

אזטק טכנולוגיות בע"מ נוסדה בשנת 1984 ע"י יואל זלצמן ועקיבא טקוזינר. השנים מתמחה בשיווק מוצרי תוכנה ומתן ייעוץ מתקדם בתחומי רישוי תוכנה ללקוחותיה. משנת 2001 נמנית אזטק על ארבע החברות המורשות בארץ מטעם מיקרוסופט להציע פתרונות רישוי למוצריה בשוק המוסדי. כיום מהווה החברה שותף של מיקרוסופט.
קרא עוד...
מאיה מיקור חוץ ויעוץ בע"מ היא חברה צעירה ודינמית שהוקמה בתחילת 2008. החברה מספקת שירותים מתקדמים במגוון התמחויות, כולל שירותי ייעוץ למערכות מידע, מיקור חוץ, פיתוח ובדיקות תוכנה, יעוץ אסטרטגי למוקדי שירות וליווי לשירותי מיחשוב ענן (cloud computing).

פיקארו יעוץ והשמה
פיקארו יעוץ והשמה בע"מ היא חברת בוטיק בתחום ההשמה המתמחה בענף ההייטק. החברה הוקמה בשנת 2005 והינה בעלת ידע מקצועי רב ושנות וותק רבות בתחום. פיקארו מפעילה מערכת ממוחשבת מתקדמת ביותר לשירות המועמדים והלקוחות, באמצעותה יכולים המועמדים להגיש את מועמדותם למשרות השונות ולהתעדכן לגבי סטאטוס הגיוס שלהם עבור כל משרה. בין השאר מתמחה פיקארו באיתור מועמדים באמצעות רשתות חברתיות.

X סגור

אתר הבית: www.AZTEK.co.il
תדיראן טלקום מקבוצת אפקון תעשיות, שבשליטת שלמה שמלצר, היא חברת אינטגרציה המשלבת ומטמיעה מערכות מתקדמות לתקשורת קול ונתונים באתרי לקוחות עסקיים. לתדיראן טלקום ידע ומומחיות ייחודיים בהטמעת פתרונות מתקדמים ויכולת ביצוע של פרוייקטי תקשורת מורכבים בכל גודל. לתדיראן טלקום 4,500 לקוחות, ביניהם ארגונים ממשלתיים וחברות עסקיות גדולות, בינוניות וקטנות. תדיראן טלקום היא הספק הגדול ביותר של מרכזיות למערכת הביטחון, ובעלת מספר התקנות VoIP הגדול ביותר בישראל. החברה מעסיקה 120 טכנאי שרות בפריסה ארצית, וזוכה בקביעות לציונים גבוהים על רמת התמיכה בלקוחותיה.
קרא עוד...
דוגמה ומופת לאיכות ושירות צוות עובדיה של תדיראן המונה כ- 200 מהנדסים, טכנאים, מומחי תקשורת ומחשבים בעלי הכשרה גבוהה, בולטים לא רק בידע טכנולוגי כי אם גם ברמת שירות הלקוחות הגבוהה אותה הם מספקים. על בסיס ההבנה כי רשתות תקשורת הן מרכיב קריטי בתפקודו של כל עסק, החברה פותרת את בעיות הלקוחות מיד עם התרחשותן, ובנוסף גם מנטרת ומונעת בעיות בהתהוות. עובדי תדיראן טלקום מתמחים ברמה הגבוהה ביותר במוצרים ובפתרונות שהחברה מיישמת. התמיכה בלקוחות מתבצעת בכל שעות היממה.

X סגור

אתר הבית: www.TBSI.co.il
אלעד מערכות היא שותפת-זהב של מיקרוסופט המספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ופתרונות בתחום טכנולוגיות המידע. החברה אשר נוסדה ב- 1982, מעסיקה 700 עובדים ומפעילה מרכזי פיתוח תוכנה בת"א ובירושלים. פעילויותינו בעולם מיקרוסופט כוללות בין היתר התמחויות ב- SharePoint, Dynamix CRM ופיתוח פורטלים ארגוניים, אתרי אינטרנט ומערכות ייעודיות.
מוצר הדגל בתחום ניהול הידע הוא מערכת ה- ShareDocs, הפיתרון המוביל בישראל לניהול ידע ומסמכים בארגון המבוסס על פלטפורמת SharePoint של מיקרוסופט.
קרא עוד...
אלעד מערכות מתמחה במתן פתרונות Dynamics CRM ברמת האיכות הגבוהה ביותר וביצעה פרוייקטים מן הגדולים בישראל בתחום. לאלעד פתרונות ייעודיים למגזרים שונים והתמחות ביצירת ממשקים בין מערכת ה- CRM למערכות ארגוניות פנימיות וחיצוניות. אלעד מערכות שמה דגש על שירות אישי לצד איכות ללא פשרות ובמסגרת זו מקפידה על סטנדרטים מחמירים של איכות ואוחזת בתקן 9001:2000ISO בתחומי תכנון ופיתוח מערכות מידע ממוחשבות, שירותי תמיכה ושירותי מיקור חוץ. אלעד מערכות מהווה חלק מקבוצת אלעד, אשר בבעלותה מספר חברות מובילות נוספות בתחום טכנולוגיות המידע.

X סגור

אתר הבית: www.Elad.co.il
תוכנה ישירה מקבוצת Direct הינה החברה המובילה בישראל במכירה, שיווק והפצה של תוכנות למגזר ההי-טק.
החברה הינה ספק התוכנה הגדול ביותר של מיקרוסופט למגזר בתי התוכנה וההי-טק בשוק ה- SMB.
תוכנה ישירה הינה שותף זהב עם הסכמה בפתרונות רישוי תוכנה וניהול נכסי תוכנה של חברת מיקרוסופט.
קרא עוד...
במהלך 13 שנות פעילות החברה הצטרפו לחוג לקוחותיה מאות מחברות ההי-טק המובילות בישראל. הניסיון הרב בעבודה עם מגזר זה יצר סל שירותים המותאם לצרכים הייחודים של מנהלי ה-IT ומנהלי הפיתוח בחברות הטכנולוגיות.

מומחי הרישוי הבינלאומיים של תוכנה ישירה, מעמידים לרשות לקוחות החברה מגוון רחב של שירותים מתקדמים. חברי הצוות מתמחים באיבחון ובבנייה פרטניים של מערכי רישוי ובמתן שירותי יעוץ וניהול. הידע הנרחב והניסיון רב השנים מבטיחים את הבחירה במסלולי הרישוי הטובים והמשתלמים ביותר, שמשמעותה הפקת המיטב מהמערכות הטכנולוגיות, יעול תהליכי העבודה וחיסכון כלכלי ניכר. שרותי היעוץ והניהול המתמשכים מבטיחים את עדכנותם של מערכי הרישוי, בהתאם לשינויים החלים בחברה ולשינויים טכנולוגיים בשוק התוכנה ועדכון שוטף של אנשי ה-IT בנוגע להצעות חדשות ומשתלמות.

X סגור

אתר הבית: www.DirectGroup.co.il
Top Group הינה ספקית פתרונות תוכנה ושירותי מיחשוב מתקדמים לארגונים וחברות במגזר הפרטי והציבורי.
הקבוצה בעלת מוניטין של מעל ל- 20 שנות פעילות במאות לקוחות בישראל ובחו"ל נסחרת ובבורסה בתל אביב ("טופ מערכות").
Top Soft מתמחה בפיתוח והטמעה של מערכות תוכנה מבוססות תשתיות מיקרוסופט. הצוות הטכנולוגי בסקיוגייט נותן שירותי High level consulting רחבים לכל רבדי הפיתוח והתשתיות בסביבת מיקרוסופט ללקוחות ממגזרי הפיננסים, הממשלה ותעשיות ההיי טק.
קרא עוד...
Top Soft מספקת לארגונים
: פיתוח תוכנה – תכנון, יישום והטמעה של אפליקציות ארגוניות מבוססות תשתיות מיקרוסופט .NET; אינטגרציה עם מערכות ליבה של הארגון; פורטלים ארגוניים – פיתוח והטמעה של פורטלים ארגוניים מבוססיMoss 2007 – Microsoft Office SharePoint Server 2010;

X סגור

אתר הבית: www.TOP-group.co.il
Prodware ישראל הינה חברת בת של Prodware – המישמת השישית בגודלה של מערכות Dynamics בעולם. עם גב של מעל ל 700 פרוייקטים בסביבת Dynamics, 250 מומחי ומתכנתי Dynamics והגדרה כאחד מעשרת השותפים הגלובאליים של מיקרוסופט בעולם הפתרונות העסקיים (MBS), מציגה Prodware ישראל שילוב יוצא דופן בין נסיון בינלאומי, ייצוג של ורטיקליים עולמיים מובילים וידע מקיף ועמוק ביישום מערכות Dynamics. Prodware ישראל מוגדרת כשותף Tier 1 של מיקרוסופט ומציגה סדרה של זכיות מרשימות בשוק הישראלי ובהן: Holmes Place, H&M, ISS, Pointer, סופלקס, חיפה כימיקלים וכצט.

אתר הבית: www.Prodware.co.il
ג'ון ברייס הדרכה, חברת ההדרכה הגדולה בישראל בעולם ההדרכות הטכנולוגיות בכלל ובעולם המוצרים של חברת מיקרוסופט בפרט מביאה השנה לאירוע Tech Ed מגוון הרצאות ייחודיות ולראשונה בישראל- את בשורת Mentored Learning- שיטת הלימוד שכובשת את העולם הטכנולוגי באירופה וארה"ב. ג'ון ברייס מובילה את הטמעת פלטפורמת Mentored Learning הייחודית שמאפשרת למשתתפים גמישות מוחלטת בתכני הלימוד, תזמון הקורס, משך הקורס ומהירות ההתקדמות בתכני הקורס וכל זאת עם מדריך צמוד בכיתה וחומרים מקוריים של חברת מיקרוסופט.
קרא עוד...
בואו לפגוש אותנו במתחם המעבדות בכנס לחשיפה ראשונה וייחודית של הפלטפורמה, התנסות מיוחדת וקבלת ערכים מוספים אישיים ומקצועיים!
ג'ון ברייס הדרכה מעסיקה מעל 600 מדריכים טכנולוגיים – הן בתחומי הטכנולוגיה השונים והם בתחום הדרכת משתמשי הקצה במערכות מידע ממוחשבות עם התמחות ייחודית ומובילות שוק בתחום הטמעת טכנולוגיות Microsoft Office 2010 ו-Windows 2007.

X סגור

אתר הבית: www.JOHNBRYCE.co.il
מסה הינו גוף המדיה הגדול בישראל הגוף מכיל את המדיה של נענע10 מיקרוסופט ופייסבוק גוף זה משלב את הנכסים הטכנולוגיים של מיקרוסופט, את התכנים והחדשות של ערוץ 10 ואת הפופולאריות הוותיקה והעקבית של הפורטל נענע, שכולל, בין היתר, את ערוץ משחקי הרשת הגדול באינטרנט הישראלי, ערוץ המחשבים וההורדות המוביל, ואת אתר הבלוגים הענק "ישראבלוג".
ע"פ נתוני Comscore, ספטמבר 2009 עולה כי הגוף הכולל בין היתר את שער הגלישה msn, תוכנת המסרים המיידיים מסנג'ר ושירות דואר הרשת הוטמייל הוא בעל מספר יתרונות משמעותיים:
קרא עוד...
 • מספר המשתמשים בגוף המשותף עולה בהיקפו על מספר המשתמשים בכל אחד מהאתרים המובילים בישראל - YNET או וואלה
 • זמן השהייה הכולל בנענע 10 ובאתרי מיקרוסופט גדול ביותר מזמן השהייה ב-YNET וגדול מזמן השהייה בוואלה
 • שיעור החשיפה בקרב גולשים צעירים, בגילאי 15 - 34, שהם הקהל החשוב והאטרקטיבי ביותר למפרסמים באינטרנט - הוא הגבוה בישראל.

X סגור

אתר הבית: www.MASAmedia.co.il
חברת בינת מערכות תוכנה מתמחה בפיתוח אפליקציות אינטרנט/אינטראנט, הקמה ותחזוקה של פורטלים ארגוניים, פיתוח מערכות וטכנולוגיות לסביבת web. בחברת בינת מערכות תוכנה מיישמים בהצלחה את הדרכים להפיכתו של שרת ה- Share Point Server לפורטל ארגוני המשמש כשער ארגוני אחיד ונגיש של כלל המידע והתהליכים הקיימים בארגון. לבינת מערכות תוכנה ניסיון רב בבניית יישומים מתקדמים המאפשרים הטמעה קלה ומהירה של המערכת בארגון.
קרא עוד...

בינת מערכות תוכנה הינה בעלת יכולת מוכחת במתן שירותי פיתוח, תפעול ותחזוקה של פורטלים ארגוניים מבוססי SharePoint, הקמת אתרי אינטרנט מבוססי SharePoint, פתרונות ניהול מסמכים, ניהול תהליכים, WorkFlow והסבות מ-SharePoint 2003 ל- 2007/2010.
החברה מייצגת מס' חברות בינלאומיות מובילות ובשילוב של סט של פתרונות קיים (Web parts) מספקת ללקוח הסופי שלל פתרונות ההופכים את הטמעת Share Point למהיר יותר ובעל פונקציונאליות רחבה יותר.
החברה הינה שותף זהב של מיקרוסופט במספר התמחויות ומחזיקה MRD בתחום של Office Systems.

X סגור

אתר הבית: www.BynetSoft.co.il
 

שותפי ארד:

חברת תבונה–מילניום, הינה שותף זהב ו"שותף מנוהל" של חב' מיקרוסופט.
תבונה-מילניום מעסיקה למעלה מ- 120 עובדים: מומחים טכנולוגיים בסביבות שונות, מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מומחי תשתיות , מתכנתים, מטמיעים ומיישמים, מדריכים, מעצבים גרפיים, מנהלי תוכן, מטמיעים ועוד. החברה מתמחה בטכנולוגיות SP2010 ו-MOSS מבית מיקרוסופט, בהטמעת OFFICE 2010 ומספקת ללקוחותיה מערכות בשיטת "פתרון כולל" (TURN-KEY).
קרא עוד...

תחומי העיסוק של החברה מתמקדים במספר נושאים עיקריים:
 • פיתוח ויישום של מערכות לניהול מידע וידע ומימוש של פרויקטים מורכבים בתחום אתרי אינטרנט, פורטלים ארגוניים ועמדות מידע לשרות עצמי.
 • פיתוח ושילוב מערכות לניהול משרד ממוחשב ולניהול תהליכים ארגוניים מבוססי workflow ו-OFFICE, OUTLOOK ועוד
 • אספקת שירותי יעוץ ושירותים מקצועיים במגוון מקצועות ה-IT וכן אספקת פתרונות OUTSOURCING על בסיס קבוע או מזדמן.
 • אספקת שרותי הכשרה והדרכה בתחומי המחשוב בסביבת מיקרוסופט בכלל ובתחום ה-MOSS בפרט, באמצעות מכללה מוסמכת ומוכרת ע"י מיקרוסופט

X סגור

אתר הבית: www.TM-IT.co.il
YSIDE הינה חברת ייעוץ לפתרונות מתקדמים לתשתוית IT . החברה מתמחה בפתרונות System לחברות גדולות. Yside מעניקה ללקוחותיה פתרון מקיף, סל השירותים שלנו בנוי משלושה תחומים עיקריים: פרויקטים, מוצרים ו- Outsourcing. אנו מטמיעים פתרונות STORAGE, וירטואליזציה, שרידות, גיבויים, אבטחת מידע, VDI, שליטה ובקרה, הפצות, EXCHANGE ו- SYSTEM על כל תצורותיו. שביעות רצון לקוח היא המוטיב המרכזי שלנו.

Double-Take היא חברה אמריקאית שמתמחה בנושא שרידות שרתים. החברה עוסקת בתחום כבר 12 שנה ויש לה למעלה מ 20,000 לקוחות בעולם ומעל ל 200,000 שרתים מוגנים באמצעות הטכנולוגיה שלה.
קרא עוד...
ל Double-Take שת"פ עם מיקרוסופט העולמית, פתרונות Double-Take מעצימים את יכולות מוצרי מיקרסופט השונים כגון Exchange, SQL, Hyper-v ועוד. הבשורה ש Double-Take מביאה היא גמישות: גמישות בוירטואליזציה, גמישות בחומרה וגמישות בפתרון. באמצעות Double-Take תוכלו לספק לארגונכם פתרון שרידות גמיש ועל ידי כך לעצב פתרון שרידות המותאם לתשתיות הארגון ולא לעצב את התשתית הארגונית בהתאם לפתרון.

X סגור

אתר הבית: www.YSIDE.com
אתר הבית: www.DoubleTake.com
Capito הינה בית תוכנה המתמחה במתן פתרונות קצה ללקוחותיה בטכנולוגיות פיתוח בסביבת Microsoft . לחברה ניסיון מוכח במתן פתרונות בסביבת NET. לצד אינטגרציה למול מערכות טכנולוגיות שונות, אפיון ובניית מערכות מידע ומתן שירותי יעוץ הדרכה והטמעה טכנולוגית ללקוחות.
החברה צברה ניסיון רב בהגדרה ופיתוח פרויקטים בתחום התוכנה ומיישמת את טכנולוגיות הפיתוח המתקדמות ביותר הכוללת Life Cycle Management Application - ALM על מרכיביו השונים ייחודה של Capito הנו השילוב של חדשנות חשיבה מקורית וניסיון עם הכרת צרכיי השוק והאפשרויות הרלוונטיות העומדות בפני לקוחותינו, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

אתר הבית: www.Capito.co.il
E4D מתמחה בהדרכה, ייעוץ ויישום של טכנולוגיות ופלטפורמות מבית Microsoft, בהן Visual Studio .Net, Dynamics CRM/XRM ,Team System ו- SharePoint. לחברה מרכז פיתוח המספק שירותי מומחה, בחצר הלקוח ובאתר החברה, בטכנולוגיות ה- UI החדשות של מיקרוסופט: XAML, Silverlight, WPF, Lightswitch, Blend 
קרא עוד...
עם צוות החברה נמנים מומחים מהמובילים בתחומם בישראל, ששימשו כמנהלי פיתוח, ארכיטקטים ויועצים בפרויקטים בחברות המובילות בתעשיה והינם בעלי ניסיון רב בתחומי ההדרכה, הייעוץ והפיתוח בסביבת Microsoft. ל-E4D מעל מאה לקוחות מובילים בענפי המשק השונים בישראל: פיננסים, היי-טק, טלקומוניקציה, מסחר ושירותים.

X סגור

אתר הבית: www.E4D.co.il
חברת כלנית הוקמה בשנת 1995 והינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לני"ע בתל-אביב. החברה מתמחה באספקת שירותים מנוהלים בסביבת IT לארגונים גדולים ובינוניים. החברה נהנית מיתרון בזכות מוניטין, ידע וניסיון רב בתחום.
לכלנית לקוחות נאמנים לאורך שנים, אינטגרציה רוחבית של ידע וניסיון מארגונים וענפים רבים. שליטה בתחום תוכנה, חומרה ואינטרנט בשוק המקומי והעולמי.
קרא עוד...
בחברת כלנית מועסקים כ- 850 עובדים מקצועיים במגוון תחומי IT. האנשים המובילים, הוותיקים והמוכרים ביותר בשוק הישראלי בתחומיהם.

כלנית רואה במתן פתרון ושירות משביעי רצון, מקצועיים ויעילים ללקוחותיה כערכים מרכזיים. כלנית הינה החברה המובילה בישראל המספקת כיום פתרון מלא מקצה לקצה בתחום הפריסה של מערכות הפעלה ומערכות אופיס בסביבת מיקרוסופט.

התמקדות והתמחות
 • מרכזי תמיכה
 • הקמה ותפעול מרכזים טלפוניים
 • מיקור חוץ של תשתיות מחשוב
 • הבטחת איכות ובדיקות תוכנה
 • תחום הסיסטם
 • תחום הפיתוח, מומחים ופרויקטים
 • ניהול חדרי מחשב
 • הדרכות והטמעות

X סגור

אתר הבית: www.Calanit.com
חברת UI הנה החברה הגדולה בישראל בתחום עיצוב חווית המשתמש ולה צוות יחודי הנותן פתרון משולב בפיתוח מערכות
בסביבת WPF ו- Silverlight. חברת UI הינה חלוצה באפיון, עיצוב ופיתוח מערכות בטכנולוגית WPF ו- Silverlight.
בארבע השנים האחרונות, חברת UI השלימה מעל 40 פרויקטים שפותחו בסביבת WPF ו- Silverlight.
קרא עוד...
לחברת UI מתודולוגית פיתוח יחודית הלוקחת בחשבון את היתרונות ואת החדשנות שבסביבת WPF ו- Silverlight:
 • אפיון של ממשק דינאמי
 • אפיון של ממשק אדפטיבי
 • גרפיקה וקטורית
 • שילוב תשתיות נוספות כמו RIA, שילוב קומפוננטות צד שלישי (Infragistics, Telerik, Dev component ועוד), הטמעה של אנימציות מורכבות, החלפה של סקינים גרפיים ועוד.
צוות החברה מונה כ- 50 עובדים, מתוכם כ 30 מומחי UX, 8 מעצבים גרפים ו- 10 מומחי xaml.
חברת UI מציעה מגוון שירותים ללקוחותיה וביניהם, "חבילת מעבר" עבור ארגונים העוברים לטכנולוגית WPF / Silverlight. החבילה כוללת 3 שלבים –
בדיקת התכנות (visionary demo ועוד), שלב הטמעה מרכזי (סטנדרטים, מתודולוגיה ועוד) ושלב עצמאות של צוות הלקוח.

X סגור

אתר הבית: www.UI.co.il
חברת NeWay Technologiesמהווה מרכז ידע בעל יכולות ביצועיות רבות בתחום תשתיות המחשוב, והיא מסייעת ללקוחותיה להשיג את מטרותיהן העסקיות ע"י שימוש בטכנולוגיה הכדאית ביותר עבורן. החברה מייעצת, מתכננת, מקימה, מטמיעה ומתחזקת תשתיות מחשוב עבור גופים עסקיים, חברות, ארגונים, מוסדות ועוד.
קרא עוד...
NeWay Technologies היא Gold Partner של חברת Microsoft בתחומים הבאים:
 • Advanced Infrastructure Solutions
 • Information Worker Solutions
 • Networking Infrastructure Solutions
 • Unified Communications
החברה מקפידה להיות תמיד בחזית הידע הטכנולוגי ומשקיעה רבות במעקב אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות, וכן בהכשרת אנשיה, בכדי לפעול ברמה הגבוהה ביותר של מקצועיות, תוך מתן דגש על חדשנות ויצירתיות, ובמקביל, להקפיד על כללי האתיקה המקצועית והמוסר. בידי החברה ידע וניסיון רב בהטמעות טכנולוגיות מתקדמות של Microsoft בחברות מכל הגדלים, לצד התמחות בנושאי חומרה ומוצרים נלווים.
החברה מספקת שירותי ייעוץ לפרויקטים ופתרונות בתחום תשתיות ה-IT המבוססים על פתרונות Microsoft, ומתמחה בתכנון, הטמעה וליווי פרויקטים לחברות בארץ ובעולם. לחברה ידע נרחב בתחומי ה-Exchange, Active Directory, OCS ומשפחת מוצרי ה-System Center.
תחום התמחות מיוחד של החברה הוא יישום והטמעת מערכות ניהול פרויקטים ארגוניות מבוססות Project Server, אפיון ויישום פורטלים ארגוניים ופתרונות עבור עובדי הידע המבוססים על SharePoint כגון: ניהול מסמכים, מעקב החלטות ומשימות, דיווחי שעות, ניהול דיונים וכדומה. פעילות המחלקה מנוהלת ע"י שמוליק בר המחזיק בתואר MS Project Regional Director
חברת NeWay Technologies זכתה בשנת 2009 בפרס Best Partner Award של חברת Microsoft.

X סגור

אתר הבית: www.NeWay.co.il
חברת Agile Business Solutions הנה מהחברות המובילות בהטמעת Microsoft Dynamics CRM ובייעוץ ובשדרוג תשתיות מיקרוסופט בארגונים הגדולים במשק. לחברת Agile הסמכת MBS Partner המאפשרת לה קשר רציף עם גופי הפיתוח של מערכת ה – CRM. עד היום פיתחה החברה עשרות אפליקציות ייעודיות ללקוחות במגזרים שונים ביניהם סלקום, איילון חברה לביטוח, ניופאן, בנק לאומי, אבן קיסר, מדנס, דנאל, אלקטרה ועוד רבים אחרים.
קרא עוד...
התמחות בטכנולוגיה
חברת אג’ייל מתמחה בפיתוח פתרונות יחודיים עבור לקוחותיה על בסיס טכנולוגיות מתקדמות ביותר. החברה מספקת שירותי ליווי פרויקטאליים החל משלב התכנון, דרך פיתוח והתאמת המערכת בשלביה השונים ועד הטמעתה בייצור.

התמחות בפיתוח תוכנה
החברה מספקת שירותי הובלה טכנולוגית וניהול פרויקטי תוכנה. מהנדסי החברה נכונים להתמודד עם כל אתגר בפיתוח מערכות לאיסוף נתונים, לעיבוד ולהקמת בסיסי נתונים ולפיתוח מודלים מתקדמים. עיצוב התוכנה נעשה בטכנולוגיות מודרניות ותוך אינטראקציה צמודה עם הלקוח

התמחות בתשתיות
חברת Agile מתמחה במתן פתרונות מהירים, מלאים ומקצועיים לבעיות מורכבות בטכנולוגיות מיקרוסופט. מחלקת היועצים שלנו מורכבת ממומחים בעלי שם אשר מייעצים ומבצעים הדרכות בטכנולוגיות העדכניות ביותר.

X סגור

אתר הבית: www.AgileSolutions.co.il
דריו, מחברות האינטגרציה המובילות בישראל, הינה שותף זהב של מיקרוסופט עם התמחות חזקה בתשתיות IT ובאבטחת מידע.
דריו הוקמה ב-2003 בידי מספר יוצאי ממר"מ ומאז ביצעה מעל 250 פרויקטים בחברות מכל מגזרי המשק: ההיי-טק, התעשייה, המסחר והשירותים, הביטחון, הממשלה, הטלקום, הבנקאות והפיננסים. הדגש בדריו הוא בראש ובראשונה על הבנת צרכי הלקוח, פתרונות החברה מוכוונים למתן מענה ליעדים העסקיים של כל ארגון באמצעות שיפור מערך התשתית ומערכות המידע. גישה זו מאפשרת ללקוח להגיע לעלות כוללת (TCO – Total Cost of Ownership) נמוכה יותר ולהשיג החזר השקעה (ROI – Return Of Investment) מהיר יותר.
קרא עוד...
בדריו עובדים אנשי המקצוע מהשורה הראשונה, אשר מאפשרים לנו לספק פתרונות מעולים בתחומים הבאים:
 • וירטואליזציה ופתרונות Storage
 • מערכות שליטה ובקרה
 • הקשחה ואבטחת מידע
 • טלפוניה ו-Unified Communication
 • פורטל ארגוני
 • מיקור חוץ
 • הדרכה

X סגור

אתר הבית: www.Dario.co.il
מכללת הי-טק מרכז ההדרכה המוביל בישראל בתחומי טכנולוגיית המידע והאלקטרוניקה מביאה השנה לאירוע Tech Ed מגוון הרצאות עם המרצים המובילים: רונן גבאי, פבל יוסיפוביץ, נמרוד לוריא, אלעד חיון, אורי קלבו ודני רביד.
מכללת הי-טק מובילה השנה עם מיקרוסופט את התחומים הבאים: שירותי הענן "cloud"
Exchange OnLine Lync, SPS On line, Azure, In tune, Server 2008 R2 ו – Win 7
קרא עוד...
מכללת הי-טק מביאה את בשורת Mentored Learning- שיטת הלימוד שכובשת את העולם הטכנולוגי באירופה וארה"ב. מכללת הי-טק מובילה את הטמעת פלטפורמת Mentored Learning הייחודית שמאפשרת למשתתפים גמישות מוחלטת בתכני הלימוד, תזמון הקורס, משך הקורס ומהירות ההתקדמות בתכני הקורס וכל זאת עם מדריך צמוד בכיתה וחומרים מקוריים של חברת מיקרוסופט. בואו לפגוש אותנו במתחם המעבדות בכנס לחשיפה ראשונה וייחודית של הפלטפורמה, התנסות מיוחדת וקבלת ערכים מוספים אישיים ומקצועיים!

X סגור

אתר הבית: http://www.Hi-Tech.co.il/college
מדיאטק הייטק – זרוע ההדרכה וההטמעה של מטריקס בצפון, מרכז ההדרכה וההטמעה הגדול והמוביל בצפון למחשוב וטכנולוגיה.
מדיאטק הייטק עוסקת בתכנון, יישום וביצוע פרוייקטי הטמעה והדרכה מורכבים של מערכות מידע מתקדמות.
מדיאטק הייטק הוקמה בשנת 1991 ומפעילה כיום רשת מכללות בפריסה רחבה בכל רחבי הצפון.
מדיאטק הייטק מחזיקה בהסמכת שותפת זהב כפולה מטעם מיקרוסופט בתחומי הדרכה ובתחומי הטמעת יישומים. על לקוחותינו נמנים מאות גופים, רשויות וארגונים מהמובילים בישראל בתחומי התעשיה, מסחר, בריאות, פינסים וטלקום ומהמגזר הממשלתי והציבורי.

אתר הבית: www.MediaTech.co.il
Vision.bi הינה חברה המספקת מוצרים ושרותים בתחום ה-BI, שלוש שנים מהיווסדה מיצבה את עצמה החברה כמובילת שוק בפתרונות BI מקצה לקצה. לחברה הפתרון הטוב ביותר ליישום פרויקטי BI בסביבת מיקרוסופט 2008, הידע הרב יחד עם שילוב מוצרי החברה מביאים את פתרון ה- BI ליישום מקצועי ביותר, איכותי ובזמן הקצר ביותר. החברה בעלת מומחיות גבוהה בביצוע פרויקטי BI ואינטגרציה, בכל הפרויקטים מבוצע שימוש בסטנדרטים ומטודולוגיות מבוססי best practice.
קרא עוד...
בחברה 30 מומחי BI בכל התחומים ובנויה משתי חטיבות מרכזיות –
 • חטיבת פרויקטים וייעוץ – החטיבה בהובלת הסמנ"כלית סיגל לביד, מבצעת פרויקטי BI גדולים ומגוונים לחברות בינלאומיות בארץ ובחו"ל.
 • חטיבת מוצרים – החטיבה בהובלת אילן זיתון (Co-CEO). החטיבה מפתחת ומיישמת שלושה מוצרים מרכזיים על פלטפורמה אחת:
  • Vision.bi Create™ - מוצר להקמה או הסבה של מערכות DWH לסביבת SQL 2008 באופן אוטומטי.
   המוצר מייצר את כל שכבות הנתונים ואת כל תהליכי ה- ETL (SSIS) באופן אוטומטי ומהיר פי 8 מפיתוח מסורתי.
  • Vision.bi Quality Gates™ - מוצר בקרות איכות נתונים למערכות אינטגרציה ו- BI.
  • Vision.bi Role-Play™ - מוצר לניהול סביבת ה- OLAP, ניהול ושיפור ביצועים, Security ועוד...
החברה רשמה מספר רב של סיפורי הצלחה בפרויקטים מורכבים, בין לקוחות החברה נמנים :
הראל, הפניקס, Univita (U.S), Liveperson, נייס, אמדוקס, וואלה, מקאן אריקסון, גילת, אדסמרקט, ooVoo, קונדואיט, Exent, קלטורה, ThinkIs (U.K), Next9, Synerion, SweetIm, , לאומי קארד Bforex ועוד...

X סגור

אתר הבית: www.Vision.bi
חברת ריל קומרס, מחלוצות שוק האינטרנט הישראלי, היא חברה המתמחה בפיתוח מערכותweb וסלולר מורכבות ומתוחכמות המיועדות להתמודד עם אתגרים עסקיים ייחודים מחד ועם דרישות טכנולוגיות מתקדמות כגון עומסים כבדים, וזמינות גבוהה מאידך. החברה, שנוסדה ב 1999 ומונה כ- 150 עובדים, מתמחה בהבניית אסטרטגיה, חווית משתמש, אינטגרציה ופיתוח בטכנולוגיות web וסלולר. ריל קומרס חתומה על כמה מההצלחות הגדולות בשוק האינטרנט המקומי, ביניהן: YNET, כלכליסט, בנק לאומי, סלקום, הדקה ה-90, כלל ביטוח, כלל פיננסים ועוד.
קרא עוד...
למה לבחור בריל קומרס?
 • ניסיון עשיר וייחודי בתחומי האינטרנט והסלולר
 • מומחיות בבנייה ותכנון של ארכיטקטורות של אתרים גדולים עם מיליוני משתמשים
 • הבנה עמוקה של השוק, הגולשים, הלקוחות והעסקים
 • תרגום היעדים העסקיים של הלקוח לפיתוחים טכנולוגיים מובילים
 • תרון כולל משלב התכנון האסטרטגי ועד ניהול וביצוע הפרויקט
 • התמחויות ורטיקליות מובהקות בענפי המדיה, העיתונות, הנסיעות, התיירות, התקשורת, ההייטק, רשתות חברתיות וגופים פיננסיים כמו בנקים, חברות ביטוח ובתי השקעות
 • ליווי צמוד של הפרויקט ע"י אנשי מקצוע מהמנוסים ומהמובילים בתחומם

X סגור

אתר הבית: www.realcommerce.co.il