לחץ כאן כדי להתקין את Silverlight*
Microsoft כל האתרים של|שנהישראל
Microsoft
קהילות 

מדריך למשתמש

תחילת העבודה

האם ברצונך לקבל ייעוץ בנושאי מחשבים ישירות ממומחי הטכנולוגיה המובילים בעולם? מעוניין בעצות ממשתמשים מתקדמים או ממפתחים? האם ברצונך לשתף עצות עם אחרים? אם כן, הגעת למקום הנכון. ישנה קהילה פעלתנית של מומחי מחשבים ומשתמשי מחשבים המנצלים את יתרונות האינטרנט כדי להחליף רעיונות, מידע , ידע ומומחיות לגבי מוצרים ושירותים של מיקרוסופט. אתר האינטרנט קהילות מיקרוסופט מספק גישה לשפע של קבוצות דיון, צ'אטים, קבוצות משתמשים, עצות ודיונים שבהם מומחים ומשתמשים שמגלים עניין רב בטכנולוגיות מיקרוסופט חולקים את המחשבות, העזרה, התמיכה והרעיונות שלהם.

אם אין לך ניסיון בשיחות ותקשורת עם אחרים באינטרנט, אל דאגה. ברגע שתתגבר על החשש ותצטרף, תגלה שתוכל בקלות להשתתף בהפעלות צ'אט ולגשת לקבוצות דיון.

צ'אטים וקבוצות דיון: מה ההבדל?

תחילת העבודה

בדף הבית של קהילות רבות של מיקרוסופט תמצא קישורים להפעלות צ'אט ולקבוצות דיון. מה ההבדל בין שני המונחים?

צ'אט הוא שיחה מקוונת המתרחשת בזמן אמת. כדי לשאול שאלות ולשתף את הרעיונות שלך, כל שעליך לעשות הוא להופיע במועד שנקבע. העתקים של הפעלות צ'אט מוצבים לעתים קרובות באתר כדי שאנשים יוכלו לקרוא אותם מאוחר יותר, אך אם ברצונך להשתתף בפועל בשיחה כאשר היא מתרחשת, עליך להיות נוכח בזמן שההפעלה פתוחה. לקבלת פרטים נוספים אודות אופן ההשתתפות, ראה שימוש בצ'אט של מיקרוסופט.

קבוצת דיון היא דיון מתמשך שבו באפשרותך לשתף את המחשבות שלך בכל עת. לדוגמה, נניח שאתה מחפש דרך טובה יותר לבצע משימה מסוימת, כגון הוספת טבלאות למסמכי Microsoft Word, או שיש לך שאלות לגבי השימוש ב- XML כדי ליצור שירותי אינטרנט. תמצא קישורים לנושאי דיון אלה ולנושאי דיון רבים אחרים של קבוצות דיון באתר האינטרנט 'קהילות מיקרוסופט' ובאמצעות הדפים של קהילת מפתחי MSDN. כאשר תבחר נושא מהחלונית הימנית באזור קבוצות דיון, תופיע רשימת שיחות בחלק הראשי של המסך. לחץ על סימן חיבור כדי להתעמק בפרטים של רצף תגובות מסוים בשיחה. כדי להוסיף את הרעיונות שלך לרצף תגובות הנמצא בעיצומו, לחץ על 'תשובה', או בחר באפשרות 'חדש' כדי להתחיל רצף תגובות חדש.

אם אינך בטוח אם לגשת לקבוצות דיון מבוססות אינטרנט או להשתמש בקורא קבוצות דיון מסוג NNTP, כגון Outlook Express, כדי לנצל את היתרונות של קבוצות דיון, אנו ממליצים על האפשרות מבוססת האינטרנט. אתה תגלה שממשק האינטרנט מוכר לך וקל לניווט. לקבלת מידע נוסף אודות תחילת העבודה עם קבוצות דיון, ראה שימוש בקבוצות דיון.

אודות אתרי האינטרנט של קהילות מיקרוסופט

המרחב הקיברנטי העניק לאנשים ברחבי העולם הזדמנויות חדשות ומדהימות להיפגש ולחלוק רעיונות אודות נושאים שמעניינים אותם. התברר כי קהילות כאלה חשובות במיוחד למטרות החלפת מידע אודות טכנולוגיה, וכי חלק מהקהילות המקוונות הפעילות ביותר מתמקדות במוצרים ובטכנולוגיות של מיקרוסופט. מיקרוסופט בנתה מספר אתרי אינטרנט של קהילות המיועדים להקל את הגישה לשפע המידע והמומחיות שניתן למצוא באינטרנט. באמצעות האתר 'קהילות מיקרוסופט' והדפים של קהילת מפתחי MSDN, תוכל ליצור קשר ישיר עם מומחי טכנולוגיה, לקוחות מיקרוסופט ועובדי מיקרוסופט שישמחו לענות על שאלות ולחלוק את חוויות העבודה שלהם. אנו משוכנעים שתגלה כי הדיונים הם מלאי פעילות וכי יש ערך רב להחלפת המידע.

קבוצות משתמשים: פגוש את העמיתים שלך ולמד ביחד איתם

קבוצות משתמשים הן על-פי-רוב קבוצות מתנדבים המנוהלות באופן עצמאי, אשר נפגשות פנים אל פנים באופן קבוע כדי לחלוק ולדון במידע במגוון נושאים טכניים. השתתפות בקבוצת משתמשים היא דרך מצוינת ולא יקרה לקבל תוכן טכני והשכלה ולהיפגש עם העמיתים שלך כדי להפיק תועלת רבה יותר מהפלטפורמות, המוצרים, הטכנולוגיות, השירותים והמשאבים של מיקרוסופט שבהם אתה מעוניין.

כאשר אנו מתייחסים ל"קבוצות משתמשים", אנו מדברים באופן ספציפי על קבוצות משתמשים טכניות המתמקדות בפלטפורמות, מוצרים, טכנולוגיות, שירותים ומשאבים של Microsoft®‎.

משאבי קבוצות משתמשים נחלקים לקטגוריות הבאות:

חיפוש/רישום של קבוצות משתמשים ואירועים

פגישות פנים אל פנים/סיורים

תוכן/הפניות

הנחות/ביקורות/הדגמות של מוצרים

שירותים/ידיעונים מקוונים

לקבלת מידע מפורט, בקר בדף הבית של קבוצות המשתמשים של מיקרוסופט ישראל. ‎©2017 Microsoft Corporation. All rights reserved.‎ צור קשר |תנאי שימוש |סימנים מסחריים |הצהרת פרטיות