<
לחץ כאן כדי להתקין את Silverlight *
Microsoft כל האתרים של | שנה ישראל
Microsoft
קהילות  

קהילות משתמשים


השאר במרכז העניינים בקהילות הטכנולוגיות המובילות! השתתף במפגשים חודשיים, ללא עלות, בנושאים הטכנולוגיים המעניינים אותך.

קהילות המשתמשים של מיקרוסופט ישראל מנוהלות על ידי מתנדבים מומחים מתוך הקהילה ונפגשות מדי חודש , ללא עלות, במשרדי מיקרוסופט.
הגעה והשתתפות בקהילות המשתמשים הן דרך נהדרת להשאר מעודכן בטכנולוגיות ובמוצרי מיקרוסופט, להפגש עם עמיתים למקצוע , להחליף רעיונות, לקבל תשובות על שאלות, לשמוע עצות מומחים ולקבל עדכונים קבועים בנושאים המענינים אותך.קהילות משתמשים למפתחים
קהילת WDC (Web Developers Community) Web

פיתוח בעולם ה-Web הפך בשנים האחרונות לאחד הנושאים המורכבים ביותר בעולם פיתוח המערכות, והוא מושך אליו ארכיטקטים, מפתחים, מעצבים, אנשי תוכן ורבים אחרים אשר מוצאים מקום ביטוי בפלטפורמה רחבה זו.
מנהל הקבוצה:
אורי קלבו ועידו פלטו


קרא עוד


קהילת ALM – Application Lifecycle Management

קהילת ה- Application Lifecycle Management ALM הינה בית לכל המשתתפים במחזור החיים של פיתוח תוכנה. מטרת המפגשים היא ליצור קהילת אנשי מקצוע, העוסקים בפרקטיקה של עולם הפיתוח, מתמודדים עם בעיות דומות ומעוניינים לשתף ולהשתתף בסוגיות השונות והמגוונות המרכיבות את עולם מחזור החיים של תהליך פיתוח תוכנה.

הקהילה מתחלקת לשתי תת-קהילות אשר פועלות במקביל תוך התמקדות בתכנים ובאופן ההגשה הרלבנטי לכל אחת מהן
מנהלי הקבוצה: שרית תמיר וגיא קובליס

קרא עוד


קהילת Windows & Phone 8

קהילת אבטחת מידע למפתחים
קהילת Windows & Phone 8

קהילת Windows & Phone 8 עוסקת בנושאי הפיתוח למוצרי הדגל של מייקרוסופט – מערכת ההפעלה למחשבים נייחים, ניידים וטבלטים- Windows 8, ומערכת ההפעלה לסמארטפונים- Windows Phone 8.
מנהל הקבוצה: פבל יוסיפוביץ' ואלעד שחם

קרא עוד


קהילת ‎.NET Developers

קהילת ‎.NET Developers
קהילת ‎.NET Developers

Net Developers. היא מקבוצות המשתמשים הוותיקות בישראל, שורשיה בקבוצות הC- ו-VB, אולם כיום הקבוצה בגלגולה הנוכחי הינה הבית של כל מפתח .NET באשר הוא. משום כך הקבוצה חולשת על מגוון רחב מאוד של נושאים: שפות .NET, best practices, כלים וכו'.
מנהל הקבוצה: שי בר לב ואריאל בן חורש

קרא עוד


קהילת Azure

קהילת Azure
קהילת Azure

מחשוב ענן משנה את תעשיית התוכנה בשנים האחרונות. כיום כמעת כל מערכת גדולה רצה על ענן. ארגונים מכל מגזר החל ב-Twitter וכלה ב- NASAמשתמשים בתשתיות ענן למערכות הרגישות והמורכבות ביותר שלהן. Windows Azure , מערכת ההפעלה לענן מובילה מהפכה נוספת בתוך Microsoft ומקדמת תמיכה בפלטפורמות Open Source.
מנהל הקבוצה: יניב רודנסקי וגל קוגמן

קרא עוד


קהילת מפתחי SharePoint

קהילת מפתחי SharePoint
קהילת מפתחי SharePoint

מקום מפגש למומחי קהילת ה SharePoint העוסק בנושאים טכנולוגים שונים בתחום ה SharePoint. המשתתפים יוכלו להרחיב את הידע הטכנולוגי, לשאול שאלות, להכיר מומחים מהתחום וללמוד מניסיונם של אחרים.
מנהלי הקבוצה: קרן צור וליאור ארביב

קרא עוד

קהילות משתמשים למומחי IT


Infrastructure & Management

Infrastructure & Management
קהילת Infrastructure & Management

קהילת התשתיות מהווה מקום מפגש לשיתוף ידע ויצירת קשרים עם אנשים העוסקים במגוון הפתרונות לתשתיות ה-IT בארגון: החל משרת Windows Server 2008R2\2012 על כל פניו (Active Directory, Clustering, Virtualization, RDS, Security) ועד כלי הניהול והשו"ב ממשפחת System Center - משפחת כלי הניהול הכוללת את הכלים SCOM לניטור , SCCM לניהול והפצה, VMM לניהול סביבות וירטואליות, Orchestrator לאוטומציה של תהליכים, Service Manager כ-CMDB ו-DPM לגיבוי/שיחזור.
מנהל הקבוצה: מנחם כביר ועמית גטניו

קרא עוד


קהילת משתמשי Unified Communication קהילת משתמשי Unified Communication

תחום ה-Unified Communication הינו תחום דינמי שמשתנה כל הזמן, התקשורת של המשתמש הממוצע נעשית ע"י שימוש בטכנולגיות תקשורת מתקדמות ומגוונות כמו Exchange, Office 365, lync ועוד.
מנהל הקבוצה: אלי שלמה

קרא עוד
קהילת משתמשי  SQL Server

קהילת SQL עוסקת בכל הנושאים הקשורים לעבודה עם SQL Server, כגון: שדרוגים, שיפור ביצועים, אבטחת מידע, פיתוח, זמינות, ועוד. הפגישות כוללות הרצאות מקצועיות המועברות ע"י מומחים מהקהילה, עדכונים שוטפים על מה שקורה בתחום בארץ ובעולם, וגם הזדמנות מצוינת להיפגש עם עמיתים למקצוע, לקבל תשובות לשאלות מקצועיות, לחפש עבודה או עובדים בתחום וליהנות מהאוירה (מישהו אמר בורקסים?).
מנהלי הקבוצה: דובי לבל וגיא גלנצר

קרא עוד
קהילת Small Business Server

קהילת SBSUG עוסקת בכל סביבות המחשוב של הארגונים הקטנים והבינוניים תוך מתן דגש מיוחד לסיבות שרתים: שרתי דואר, מסדי נתונים, אבטחת מידע, חומרות מותגיות, גיבויים, ועוד. חברי הקבוצה בעלי הניסיון והידע הרחב יותר, לרוב הם אלה שמרצים וחולקים את נסיונם עם האחרים. בכל המפגשים אנחנו לומדים, מלמדים, קושרים קשרים ונהנים.
מנהלי הקבוצה: חיים כספי וסטיבן טיגר

קרא עוד


קהילת מנהלי פרוייקטים ומשתמשי Microsoft project קהילת מנהלי פרוייקטים ומשתמשי Microsoft project

קהילת מנהלי פרויקטים ומשתמשי MS- Project עוסקת באספקטים השונים של עולם ניהול הפרויקטים. מטרת הקבוצה היא ליצור מקום מפגש למנהלי פרויקטים מתחומים שונים ולאפשר להם לשתף ולצרוך מידע בנושאים הבאים:
מנהל הקבוצה: פנינה זינגר

קרא עוד
קהילת Windows Client

קהילת Windows Client היא מקום מפגש של כלל משתמשיWindows - במחשב האישי, במחשב בארגון או בבית. החל ממשתמש הקצה ועד המנכ"ל, כולם מוזמנים להצטרף לקהילה שלנו, לשתף וכמובן גם ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם לגבי המוצרים והתשתיות איתם אנחנו עובדים יום יום: גם על צג המחשב וגם על התשתיות שפועלות מאחורי הקלעים.
מנהלי הקבוצה: לירון כהן ואורי הוסיט

קרא עוד


קהילת BI

קהילת BI
קהילת BI

קהילת ה- BI עוסקת באספקטים הטכנולוגיים וניתוח הצרכים בפתרונות BI. הקבוצה היא בית ומקום מפגש לקהילת המפתחים, מנתחים וארכיטקטים של עולם ה-BI.

הקבוצה מיועדת למפתחים, מנתחי מערכות, מנהלי פרויקטים וארכיטקטים, העוסקים בפיתוח פתרונות BI.
מנהלי הקבוצה: איתי בראון ורונן חן

קרא עוד


 ‎©2011 Microsoft Corporation. All rights reserved.‎ צור קשר | תנאי שימוש |סימנים מסחריים |הצהרת פרטיות