שותפי פלטינה

קבוצת סלע - מרכז הידע הוותיק והמוביל בישראל לתעשיית ההיטק וה- IT החל משנת 1990.
פועלת כמרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי עם עשרות מומחים מובילים בתחומי התוכנה בחזית הטכנולגיה.
סלע מהווה היום ספק חומרי ההדרכה הגדול ביותר בעולם לספריית השותפים של מיקרוסופט בתחום פיתוח התוכנה.
נוסף לפעילות בארץ קבוצת סלע פעילה בקנדה, ארה"ב, הודו, סינגפור, ארגנטינה ואירופה.
ג'ון ברייס, מרכז ההדרכה הגדול הוותיק והמוביל בישראל בטכנולוגיות מיקרוסופט, המציע מגוון רחב במיוחד של קורסים הכשרות ומעבדות לאנשי מקצוע בכל הרמות ובכל תחומי ההתמחות.
ג'ון ברייס הדרכה, מציעה לראשונה בישראל, את פלטפורמת Mentored learning של חברת New Horizons לחווית למידה, גמישות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.
מכללת הי-טק מקבוצת Matrix נוסדה ב-1992 והינה מרכז ההדרכה המוביל בישראל בתחומי טכנולוגיית המידע והאלקטרוניקה. המכללה מתמחה בהדרכה ובהכשרה מקצועית בתחומי הטכנולוגיה המתקדמת (High-End Technology Training) ונמצאת בחזית הטכנולוגיה בתחומי ההי-טק השונים. קהל היעד המרכזי של המכללה הינו אנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה בכלל ומתעשיית ההי-טק בפרט, וכן אנשים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההי-טק. מדי שנה אנו מכשירים למעלה מ- 12,000 אנשי הי-טק הבוחרים מתוך מגוון של יותר מ-400 קורסים מקצועיים, החל ממסלולי הכשרה להזנקת הקריירה ועד התמחות בטכנולוגיות מתקדמות עבור אנשי מקצוע מנוסים. מכללת הי-טק היא שותפת זהב של מיקרוסופט, אשר נבחרה ע"י מיקרוסופט העולמית שש שנים ברציפות כמכללה האיכותית והגדולה בישראל.
קבוצת SRL, הינה קבוצת חברות המובילה במתן פתרונות טכנולוגיים ייחודיים בתחום התוכנה ומשרתת את החברות המובילות במשק.
לקבוצה מספר רב של מומחים טכנולוגיים מהמובילים בתחומם, הפועלים במספר קבוצות התמחות המשלימות זה את זה: ארכיטקטורה ואינטגרציה, פיתוח ופתרונות תוכנה בסביבת מיקרוסופט, מערכות בינה עסקית וניהול ידע (BI), ניהול בסיסי נתונים, תכנון ניהול ואופטימיזציה של תהליכים עסקיים (BPM) וייעוץ ופתרונות בתחום ה-SOA.
קבוצת SRL שדורגה בסקר האחרון של חברת המחקר STKI (מחודש מרץ 2009) במקום השני בישראל בתחום פתרונות האינטגרציה ובמקום השלישי בישראל בתחום פיתוח פורטלים ופיתוח בסביבת Web, מתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים ייחודיים ושירותים מקצועיים בתחומי התוכנה.
קבוצת SRL הינה בעלת ניסיון מוכח בניהול וייעוץ בפרויקטים טכנולוגיים מורכבים ובניהול פרויקטי Turn Key, תוך מתן פתרון שלם ואיכותי המותאם לדרישות הלקוח.


שותפי זהב

מכללת מלם תים, מקבוצת המחשוב הגדולה בישראל, הינה מרכז טכנולוגי חדיש ויוקרתי להדרכות מחשבים בסיסיות ומתקדמות, המותאמות לצרכי הלקוח.
המכללה מכשירה את 4000 עובדי הקבוצה ומהווה מרכז הדרכה מורשה של חברות חומרה ותוכנה הגדולות בעולם.
המכללה מציעה סגל אקדמי המורכב מטובי המומחים, תשתיות חדשניות וחומרי עזר מקצועיים המותאמים לתעשיה מתוך כלל הידע והניסיון של קבוצת מלם-תים.
במלם-תים הדרכה כיתות מחשבים, המאובזרות באמצעי המחשה מובילים להעברת מערכי ההדרכה האיכותיים ביותר.
מרכז ההדרכה מאפשר הדרכות בפריסה ארצית ובאתרי הלקוח בארץ ובחו"ל.
חברת התוכנה והטכנולוגיה אדוונטק מובילה במתן פתרונות מבוססי SAP , MICROSOFT , ORACLE ו- JAVA. באדוונטק קיים שילוב נדיר של יכולת הבנה עסקית\ארגונית - יחד עם רמת מומחיות טכנולוגית. שילוב זה מאפשר לבצע פרויקטים מורכבים, המספקים מענה למטרות ויעדי הארגון של הלקוח.
החברה מבצעת פרויקטים רחבי היקף בתחומים: ERP, CRM, PORTAL, BI, פיתוח והסבות תוכנה לחברות וארגונים הנמנים על המובילים במשק , בארץ ובעולם.
יכולת האינטגרציה של אדוונטק ושליטתה בטכנולוגיות הרבות, מאפשרת לה בצוע פרויקטים מורכבים המתבססים על מגוון טכנולוגיות (Best of Breed) ומתן פתרונות ייחודיים ומקוריים.
אדוונטק הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לני"ע בתל אביב (ADVT).
אדוונטק מציעה שירותים מקצועיים בכל היקף ולכל מחזור החיים של פרויקטי תוכנה, מאפיון הצרכים וגיבוש ארכיטקטורה, המשך באפיון הפיתוח ושירותי התשתית ועד לביצוע QA הטמעה ותמיכה שוטפת.
אדוונטק מונה כ- 300 אנשי מקצוע.
החברה פועלת תחת תקן אבטחת איכות ISO-9001 והסמכה בינ"ל ממכון BVQI באנגליה.
E4D מתמחה בהדרכה, ייעוץ ויישום של טכנולוגיות ופלטפורמות מבית Microsoft, בהן Visual Studio .Net, Dynamics CRM ,Team System , SharePoint, BizTalk.
עם צוות החברה נמנים מומחים מהמובילים בתחומם בישראל, ששימשו כמנהלי פיתוח, ארכיטקטים ויועצים בפרויקטים ובחברות StartUp, והינם בעלי ניסיון רב בתחומי ההדרכה, הייעוץ והפיתוח בסביבת Microsoft.
ל-E4D מעל מאה לקוחות מובילים בענפי המשק השונים בישראל: פיננסים, היי-טק, טלקומוניקציה, מסחר ושירותים.
E4D שמה לה למטרה לתרום לקידום המקצועיות של קהילת המפתחים בטכנולוגיות Microsoft, וכן לסייע לקהילה לאמץ, ללמוד, להטמיע וליישם את הטכנולוגיות ואת פלטפורמות הפיתוח מבית Microsoft.


שותפי כסף

Mcd Software Solutions - …When Complexity Becomes Simplicity …

חברת תוכנה המתמחה במתן פתרונות קצה ללקוחותיה בטכנולוגיות פיתוח בסביבת Microsoft . בעלת ניסיון מוכח במתן פתרונות בסביבת NET. לצד אינטגרציה למול מערכות וסביבות טכנולוגיות שונות, יעוץ , הטמעה , ניהול ופיתוח פרויקטים בתחום התוכנה ויישום טכנולוגיות פיתוח מתקדמות הכוללת ALM ( MRD בתחום ) על מרכיביו השונים הכוללים גם פיתוח ומתודולוגיות כמו XP, SOA , CMMI , AGILE.

ייחודה של Mcd Software Solutions הנו השילוב של חדשנות טכנולוגית ,חשיבה מקורית וניסיון עם הכרת צרכיי השוק והאפשרויות הרלוונטיות העומדות בפני לקוחותינו, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.שותפי ארד

Netwise היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בהקמת מערכות לאינטראקציה עסקית.
המערכות שאנו מקימים יוצרות קשר איכותי ורווחי בין הארגון לבין הלקוחות, הספקים, המפיצים והעובדים של הארגון - ונותנות לו את המענה הטוב ביותר. צוות העובדים שלנו מונה 220 מומחים מתחומי ה- IT השונים, הניצבים בחזית הטכנולוגיה ומספקים שירות מקצועי ללמעלה מ 70- חברות וארגונים מן הגדולים במשק. היקף הפעילות של Netwise ממשיך לצמוח בכל שנה וכולל עשרות פרויקטים בארץ ובעולם.
חברת UI הנה החברה הגדולה בישראל המתמחה בעיצוב ופיתוח של מערכות מחשב נוחות לשימוש ויעילות. מאז שהוקמה בשנת 1998, ביצענו מעל ל- 1000 פרויקטים, עבור מגוון רחב של לקוחות מתחומים רבים ומגוונים.
חברת UI בונה עבור לקוחותיה מערכות נוחות, יעילות לתפעול, כאלו שקל למכור וקל להטמיע. הפעילות מתחילה באפיון ממשק המשתמש, ומסתיימת בקידוד ה-GUI Tier למול API , המוגדר על ידי הלקוח או בפיתוח המערכת כולה.
היקף הפרויקטים גמיש מאוד ונע בין פרויקטים קצרים בתחום העיצוב הגרפי או הערכת מומחה, ועד לפרויקטים ושותפויות ארוכי טווח בהם מלווה UI את הפרויקט לאורך כל מחזור חייו, משלב הייזום ועד לשלב ההטמעה והמעבר לדור הבא.
מכללת נס מתמחה בבניית פתרונות הדרכה מקצה לקצה ממוקדי לקוח ובהתאם לצרכי הידע הנדרש לארגון כולל היקף ההכשרות, סל הידע, התזמון והמיקום בהתאם להגדרת הדרישה. מכללת נס מובילה את שוק ההכשרה וההסמכה הטכנולוגית והניהולית בעולם ההיטק הישראלי.
בסיס לקוחותינו גדול ומגוון, כולל שותפויות אסטרטגיות בארץ ובעולם.
מכללת נס מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות השירות, במקצועיות ובחדשנות יישומית ללקוחותיה ומעניקה חווית לימוד ייחודי.
חברת Because מתמחה באפיון, פיתוח, והטמעה של מערכות ארגוניות מורכבות ואפליקציות מבוזרות, המבוססות על טכנולוגיות מבית מיקרוסופט.
מוצרי התוכנה מבית Because כמו גם שירותי הייעוץ וניהול פרויקטי הפיתוח, תפורים לפי מידותיו של הלקוח וניתנים לשדרוג בהתאם לקצב הגדילה וההתפתחות בעתיד.
באמצעות BeSure, Framework ייחודי שפותח ב- because, אנו מסייעים ללקוחותינו לקצר משמעותית את זמני הפיתוח של מוצרי התוכנה ולהקדים את יציאתם לשוק, וכל זאת מבלי לגרוע מעמידות ושרידות המוצר ותוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת המידע, תקשורת ואינטגרציה.
החברה המובילה בישראל בפתרונות לעולם Microsoft SQL Server.
Valinor מסייעת ללקוחותיה בתפירת פתרונות יצירתיים ובעלי יחס עלות תועלת גבוה, כולל פרויקטי פיתוח, הסבה, שדרוג, ויישום מערכות מורכבות של SQL Server בנפחי מידע ותעבורה גדולים. בנוסף, Valinor מספקת שירותים מקצועיים מנוהלים - ומוצרים משלימים לסביבת SQL Server בארגון.