מבצעים

הנחות של 15% עד 40% על חבילות בחינות הסמכה »

הכשרות

קורסים מקוונים בנושא SBS 2011 »
אירוע התנעה: Office 365 לאנשי IT »
אירוע התנעה: פיתוח יישומים
ל-Windows Phone Mango »
אירוע השקת הגרסא החדשה של Windows Intune »

סרטון

עבודה מרחוק עם Office 365

בלוגים

בלוג התמיכה של מיקרוסופט:
טיפים והסברים בנושא תיקיית MSOCache »
בלוג השותפים של מיקרוסופט:
הערך העסקי בהשגת התמחות »

לינקים שימושיים

מצגת מקיפה על SBS 2010 הכוללת: סקירת הגרסאות, מידע טכני, טבלת השוואה, מידע רלוונטי על רישוי ועוד.»
אתר חדש לשותפי ענן! »
הצטרפו לקבוצת שותפי אינטגרציה בישראל ב-LinkedIn»
קבלו עדכונים בקבוצת Office/SharePoint ב-Facebook»

ידיעון חודשי למפתחים ובו חדשות על עולם הפיתוח בטכנולוגיות מיקרוסופט»

 

הזדמנויות לשנה החדשה


שותפים יקרים,

מהדורה זו של עלון מיקרוסופט לשותפים, הינה בסימן שנה עברית חדשה. אז מה צפוי לנו בשנה שבפתח? נראה, כי אחד ממנועי הצמיחה המשמעותיים ביותר בשוק הטכנולוגיה בשנה הקרובה הוא המעבר של מערכות ארגוניות רבות לסביבת ענן, תוך המשך הצמיחה בנתח השוק של מיקרוסופט בשוק הווירטואליזציה.
המגמה הזו זוכה לרוח גבית מהקישוריות הטבעית בין פלטפורמת הווירטואליזציה לבין פלטפורמות אחרות של מיקרוסופט; מהכניסה של מיקרוסופט למשבצת המובילות בריבוע הקסם של גרטנר לתחום הווירטואליזציה; משינוי מבנה התמחור של הפתרונות המתחרים; ומהכרזות שונות, כגון החידושים הצפויים בתחום הווירטואליזציה
ב- Windows Server 8 העתידית ובגרסת System Center 2012, שתושק בחודשים הקרובים. כל אלו, מתבטאים בהזדמנויות עבורכם השותפים. החל מייעוץ, דרך אינטגרציה, עבור בניהול התשתיות הווירטואליות ועד מכירת שירותים - באפשרותכם ליצור ערוצי הכנסה חדשים ולהרחיב ערוצים קיימים.
שתהיה לכולנו שנה של הצלחות וצמיחה.

לקריאת המאמר המלא >>

קריאה מהנה,
דיאנה אורלן - נבו,
מנהלת מוצרי שרתים,
מיקרוסופט ישראל.

Microsoft Partner Network


אצבע על הדופק: שינויים בהטבות ובדרישות בתוכנית השותפים
במהלך חודש אוקטובר יתבצעו מספר שינויים בהטבות ובדרישות של תוכנית השותפים. על מנת להבטיח ניצול מרבי של יתרונות התוכנית, יש להתעדכן בשינויים בקישור זה, ולוודא כי הבחינות למוסמכי MCP בארגון שלך עדיין תקפות. נציגת התמיכה בתוכנית השותפים עומדת לרשותכם בכל שאלה או התייעצות, בטל' 09-7625400 שלוחה 4.

דרך חדשה ללמוד: האקדמיה להסמכת שותפים
אנחנו שמחים להציג את האקדמיה המקוונת החדשה לשותפים Partner Exam Academy, שמאגדת עבורכם משאבים חשובים בהכנה לבחינות ההסמכה. בשלב ראשון יועלו עזרים להכנה לבחינות בתחומי Desktop ו- Virtualization, ועם הזמן יורחב האתר ויקיף יותר ויותר בחינות.

ענן ציבורי: הדרכות מקוונות לשותפים במגזר הציבורי בתחום מחשוב ענן
שותפינו במגזר הציבורי יכולים להיעזר מעתה במשאבים חדשים, שממחישים את הכלים והתועלות ללקוחות במגזר הציבורי בתחום הענן ומעצימים את יכולת המכירה. סדרת ההדרכות
Microsoft Cloud Services Sales Online Course Series מאגדת ארבע קורסים וירטואליים שמסייעים לשותפים להציג ולהדגים בפני לקוחות מהמגזר הציבורי את תועלות שירותי הענן של מיקרוסופט. המדריך המקוון Connect to the Cloud: Targeting Public Sector Applications for Windows Azure Guide מציג את הצעת הערך במעבר לענן, עבור שותפי SI, ISV ו-VAR.

ארגז הכלים שלך: ערכת המכירות להשקת Office 365
ערכת המכירות Office 365 Launch Sales Kit, כוללת כלים חשובים עבור אנשי מכירות, במטרה לתמוך במאמצי המכירה של שירותי הענן החדשים ללקוחות. את ערכת המכירות ניתן להוריד בקישור זה.

חדשות ועדכונים

הצצה ראשונה: שוחרר ה-Preview למפתחים של Windows 8
אחד האירועים החשובים בכנס BUILD שנערך בקליפורניה, היה שחרור ה-Developer Preview של מערכת ההפעלה העתידית Windows 8. יש להדגיש כי לא מדובר בגרסת בטא או Test, אלא רק באפשרות לקבל תחושה אודות ההתקדמות והכיוונים בפיתוח סביבת ההפעלה החשובה. ה-Preview זמין להורדה במגוון ערוצים בפורטל MSDN:
http://blogs.msdn.com/b/b8/, http://dev.windows.com,
Metro Style Applications Forum, Desktop Development Forum,
Hardware Development Forum.
יתרון תחרותי: המדריך המורחב להכרת המתחרים ומענה להתנגדויות
המהדורה החדשה והמורחבת של המדריך המקוון להכרת המתחרים ולמענה להתנגדויות, כוללת כעת גם את Oracle CRM ואת Salesforce.com Chatter/Collaboration. המדריך מהווה כלי עבודה חשוב בתשובות לשאלות של לקוחות בנוגע לפתרונות מתחרים.
מחוץ לקופסה: מערך ההדרכות Beyond the Box של מיקרוסופט ו-HP
מערך ההדרכות באתר Microsoft & HP Beyond the Box נועד עבור שותפי מיקרוסופט ושותפי HP אשר מתמחים במכירת והטמעת שרתים ומערכות הפעלה לשרתים. ההדרכות באתר ניתנות להתאמה לפי צרכיך, במטרה להגדיל את הכנסותיך ממכירת הפתרונות המשותפים ולשפר את שביעות רצון הלקוחות. ההדרכות ללא תשלום.
וירטואליזציה ב-IBM: משאבים לקידום יישומים באמצעות Hyper-V ו-System Center
כחלק משיתוף הפעולה ההדוק עם שותפי חומרה, הושק אוסף מקיף של משאבים תוכלו למצוא כלי שיווק חדשים ל-Windows 7, כגון דיוורים מעוצבים, חתימותלקידום יישומי וירטואליזציה באמצעות Hyper-V וכלי הניהול System Center, כולל Cloud ו-VDI - אשר הותאמו במיוחד עבור שרתי System X של IBM.
ספר חדש: סקירה ועבודה עם Office 365
מיקרוסופט הוציאה לאור ספר חדש, שעוסק ב-Office 365 ומספק סקירה כללית של תחום הענן בכלל ושירותי Office 365 בפרט. הספר מציג את הגרסאות השונות, מסייע בתחילת העבודה עם שירותי הענן החדשים ויכול להוות כלי נוסף בעידוד המכירות.

מאמר החודש


לקראת השנה החדשה: עשרה טיפים בנושא הצבת יעדים ומטרות
תחילתה של שנה חדשה היא תקופה המחייבת אותנו להרהר בשאלה מה אנחנו באמת רוצים להשיג בחיים. תומאס קרלייל כתב: "אדם בלי מטרה הוא כמו ספינה בלי הגה כיוון", כלומר עלינו לדעת לאן אנו הולכים במטרה להגיע לאנשהו.

מרכיב חשוב בהשגת הצלחה בחיים העסקיים והאישים הינו הגדרת היעדים אותם אנו שואפים להשיג. היעדים משקפים את מה שחשוב לנו, את מה שאנחנו רוצים להיות, לעשות או להשיג. הצבת יעד מתחילה בחלום, שאיפה להשיג משהו שאנו רוצים. התכנון הוא מפת הדרכים המובילה אותנו ליעד. המוטיבציה היא הדלק אשר יעזור לנו להגיע ולהשיג את היעדים הללו.

על מנת שרשימת ההבטחות לא תהפוך לרשימת תירוצים, מומלץ לאמץ 10 טיפים, שחמשת הראשונים שבהם מתחילים - איך לא - באותיות
SMART: Specific, Measurable, Attainable, Realistic, Time Bound.

את המאמר המלא ניתן לקרוא כאן.