Customer and Partner Experience
Sākumlapa Mēs jūs uzklausām Mēs jums atbildam Sniedziet atsauksmes Sazinieties ar mums
 
Mēs jūs uzklausām
Mēs jums atbildam
Sniedziet atsauksmes
 

Customer and Partner ExperienceKā Microsoft uzklausa klientus un sniedz atbildes

Spēja vienmēr aktīvi ieklausīties mūsu klientu un partneru viedoklī un sniegt atbildes uz atsauksmēm ir būtiska, lai varētu piepildīt korporācijas Microsoft mērķi nodrošināt programmatūru un pakalpojumus, kas palīdzētu datorlietotājiem un uzņēmumiem visā pasaulē īstenot savas ieceres. Mūsu panākumi ir tieši atkarīgi no tā, kā pratīsim panākt arvien lielāku klientu apmierinātību ar visiem mūsu produktiem, programmām un pakalpojumiem.

Lai uzzinātu mūsu klientu un partneru vēlmes un ieteikumus, izmantojam dažādas viedokļu uzklausīšanas veidus un rīkus, kā piemēram specializētas aptaujas, tiešsaistes forumus, sarunas sabiedrisko sakaru veidošanas vietnēs, saites uz lapu “Sazinieties ar mums” produktu tīmekļa lapās un programmproduktos iebūvētus automatizētus atsauksmju rīkus. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, lai izmantotās sistēmas aizsargātu mūsu klientu konfidencialitāti.

Viedokļu uzklausīšanas sistēmas ne tikai sniedz iespēju vēl efektīvāk sazināties ar klientiem un partneriem, bet arī piegādā mums svarīgas atsauksmes, kas savukārt palīdz mums izstrādāt vēl noderīgākus produktus un pakalpojumus. Šo sistēmu nodrošinātās daudzveidīgās sadarbības iespējas ļauj mums labāk izprast klientu un partneru vēlmes un izpildīt tās, uzlabot produktu kvalitāti, veidot ciešākas attiecības un ieviest jaunievedumus visā mūsu darbībā.

Nobeigums

Visbeidzot, mūsu mērķis ir sniegt saviem klientiem un partneriem vislabāko sadarbības pieredzi un tehnoloģiju jomā kļūt par uzņēmumu ar visapmierinātākajiem klientiem.

Jo vairāk korporācija Microsoft veicinās izglītotas un atbildīgas sabiedrības veidošanu, jo vērīgāk uzklausīs klientus un atbildēs uz viņu jautājumiem un ieteikumiem, uzlabos produktu kvalitāti un drošību, piedāvājot aizvien vairāk jaunievedumu (tas viss veicina klientu uzticēšanos un vēlmi sadarboties), jo apmierinātāki būs mūsu klienti un partneri, un arī mēs būsim tuvāk savam mērķim.


“Izcila klientu un partneru apmierinātība nodrošinās vēl ciešāku un veiksmīgāku sadarbību nākotnē. Jo labāka būs klientu un partneru sadarbības pieredze ar Microsoft, jo vairāk klientu vēlēsies iegādāties mūsu produktus un ieteiks tos arī citiem.” --Ričs Kaplans (Rich Kaplan), korporācijas viceprezidents, klientu un partneru atbalsta grupa, MicrosoftPaldiesĒriks Eglītis
Country Manager

Microsoft Latvia