Customer and Partner Experience
Sākumlapa Mēs jūs uzklausām Mēs jums atbildam Sniedziet atsauksmes Sazinieties ar mums
 
Mēs jūs uzklausām
Mēs jums atbildam
Sniedziet atsauksmes
 

Klientu un partneru apmierinātības aptauja

Mēs apzināmies, cik būtiski ir attaisnot klientu un partneru cerības attiecībā uz sadarbību ar Microsoft. Uzlabojot produktu un pakalpojumu kvalitāti, veltot lielāku uzmanību mūsu darbībām un radot iespējas klientiem un partneriem vēl ērtāk sadarboties ar mums, attiecības kļūst aizvien labākas. Šajā un arī citās jomās tiek veikti nepārtraukti uzlabojumi, izmantojot viedokļu uzklausīšanas sistēmas — viena no tām ir aprakstīta tālāk tekstā.

Divas reizes gadā mēs uzaicinām neatkarīgu tirgus izpētes uzņēmumu veikt korporācijas Microsoft klientu un partneru apmierinātības aptauju, kurā tiek novērtēti mūsu uzņēmuma galvenās jomas: produktu kvalitāte, jaunievedumi, rūpes par klientiem, sadarbības ērtums, resursu kvalitāte un mūsu piedāvājumu vērtība kopumā. Ik gadu aptauja ģenerē tūkstošiem atbilžu no privātpersonām un organizācijām vairāk nekā 100 valstīs. Aptaujas dalībnieki ir no visiem mērķauditorijas sektoriem — sākot no patērētājiem, informācijas apstrādes speciālistiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem līdz pat programmatūras izstrādātājiem, informācijas tehnoloģiju (IT) profesionāļiem, globāla biznesa lēmējpersonām un partneriem.

Aptaujas rezultāti


Atbildes pa sektoriem: 

IT profesionāļi

Korporatīvie klienti

Biznesa klienti

Partneri
Tiek augstu vērtēts

Nepieciešami uzlabojumi

  • Pilnveidoti Microsoft interneta resursi, kā rezultātā klientiem ir vieglāk atrast nepieciešamo informāciju par Microsoft programmatūru un licencēšanas jautājumiem
  • Būtiski uzlabota vairāku produktu funkcionalitāte un izmantošanas ērtums;
  • Vienkāršots un atvieglots Microsoft programmatūras iegādes process, kā arī jau iegādāto Microsoft licenču pārvaldības iespējas.