Lietojumprogrammas   Noklikšķiniet uz ikonas, lai uzzinātu vairāk par jaunajiem rīkiem.


Iedvesmojiet citus ar POWERPOINT.

Microsoft PowerPoint 2010 nodrošina vēl nebijušus dinamisku prezentāciju izveidošanas un parādīšanas paņēmienus. Uzlabotas video un fotoattēlu rediģēšanas funkcijas un prezentāciju efekti piesaistīs klausītāju uzmanību. Strādājiet vienlaikus ar citiem lietotājiem un piekļūstiet savai prezentācijai no gandrīz jebkuras vietas.

NOZĪMĪGĀKIE JAUNIE POWERPOINT 2010 RĪKI  Noklikšķiniet uz jaunā līdzekļa, lai iegūtu papildinformāciju.

Office 2010 PowerPoint: Piešķiriet prezentācijām dzīvīgumu
Office 2010 PowerPoint: Efektīvāka slaidu kārtošana un drukāšana
Office 2010 PowerPoint: Sadarbība tiešsaistē
Office 2010 PowerPoint: Microsoft PowerPoint Web App
Office 2010 PowerPoint: Tūlītējas prezentācijas
Office 2010 PowerPoint: Darbs pie vairākām prezentācijām vienlaikus
Office 2010 PowerPoint: Ātrāka darbu paveikšana

Piešķiriet prezentācijām dzīvīgumu

Jauna un uzlabota video un foto rediģēšana, kā arī aizraujoši jauni efekti, lai izveidotu spilgtas profesionālas kvalitātes prezentācijas, neiegādājoties papildu rīkus.

Efektīvāka slaidu kārtošana un drukāšana

Uzlabota navigācija un kārtošana, izmantojot slaidu sadaļas. Sadaliet prezentāciju loģiskās slaidu grupās, pārdēvējiet sadaļas, lai pārvaldītu saturu, vai drukājiet tikai vienu slaidu sadaļu.

Sadarbība tiešsaistē

Izmantojot koprediģēšanu, visi jūsu darba grupas dalībnieki var rediģēt vienu un to pašu prezentāciju, un izmaiņas tiek sinhronizētas teju vienā acumirklī. Varat pat sarunāties ar cilvēkiem, ar kuriem kopā strādājat pie vienas un tās pašas prezentācijas, neizejot no programmas PowerPoint.

Microsoft PowerPoint Web App

ļauj izmantot PowerPoint iespējas arī tīmeklī, nodrošinot iespēju skatīt un rediģēt tiešsaistē glabātas prezentācijas pilnekrāna režīmā ar augstas kvalitātes attēlu, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu.

Tūlītējas prezentācijas

Izlieciet prezentāciju tiešsaistē, nosūtiet skatītājiem saiti, un viņi varēs to skatīties sava datora ekrānā, pat ja viņu datorā nav instalēta programma PowerPoint.

Darbs pie vairākām prezentācijām vienlaikus

Katra prezentācija tiek atvērta atsevišķā logā. Tāpēc ir vienkārši skatīt un rediģēt vairākas prezentācijas vienlaikus.

Ātrāka darbu paveikšana

Jaunais Microsoft Office Backstage™ skats nodrošina iespēju saglabāt, koplietot, drukāt un publicēt prezentācijas, veicot tikai dažus klikšķus. Savukārt, izmantojot uzlaboto lenti, varat pielāgot lentes cilnes vai izveidot pats savējās, lai darba vidi sakārtotu atbilstoši savām vajadzībām.