Customer and Partner Experience
Pagrindinis puslapis Mes girdime jus Mūsų atsakymai Pateikite atsiliepimų Susisiekite su mumis
 
Mes girdime jus
Mūsų atsakymai
Pateikite atsiliepimų
 

Customer and Partner ExperienceKaip „Microsoft“ išklauso klientus ir jiems atsako

Nuolatinis aktyvus klientų ir partnerių išklausymas bei atsiliepimai – „Microsoft“ misijos suteikti programinę įrangą ir paslaugas, leidžiančias viso pasaulio žmonėms ir įmonėms suvokti savo galimybes, pagrindas. Mus lydi sėkmė, nes didiname pasitenkinimą visais mūsų produktais, programomis ir paslaugomis.

Į mūsų jungtinę klientų ir partnerių patirties (CPE) strategiją įeina įvairios išklausymo sistemos ir įrankiai, skirti reaguoti į mūsų klientų bei partnerių poreikius ir idėjas. Tai apima išsamias apklausas, interneto forumus, pokalbius socialinių tinklų svetainėse, produktų tinklalapiuose esančias nuorodas „Susisiekite su mumis“, mūsų programinės įrangos produktuose integruotus automatizuotų atsiliepimų įrankius ir bendradarbiavimu pagrįstus ryšius skatinančias programas. Esame visiškai įsipareigoję užtikrinti klientų privatumo apsaugą šiose sistemose.

Mūsų išklausymo sistemos leidžia ne tik efektyviau bendrauti su klientais ir partneriais, bet ir pateikia svarbių atsiliepimų, leidžiančių padėti įmonių grupėms kurti vertingesnius produktus bei paslaugas. Išsamus bendravimas naudojantis šiomis sistemomis leidžia mums geriau suprasti ir reaguoti į savo klientų bei partnerių poreikius, pagerinti produktų kokybę, kurti stipresnius ryšius ir skatinti nepertraukiamą naujovių diegimą versle.

Apibendrinimas

Mūsų tikslas – perteikti klientams ir partneriams pačią geriausią technologinę patirtį ir tapti lyderiais technologijų pramonėje. Tokia yra mūsų CPE strategija.

Taigi, kuo didesnė „Microsoft“ kultūra ir atsakomybė, kuo geriau klientai išklausomi ir į tai reaguojama, kuo labiau gerinama produktų kokybė bei sauga nepertraukiamai taikant naujoves – viskas, kas leidžia žmonėms lengviau mumis pasitikėti ir dirbti kartu, tuo geriau galėsime patenkinti savo klientus bei partnerius ir taip labiau priartėsime prie svarbiausių jūsų tikslų.


„Puiki klientų ir partnerių patirtis didina lojalumą „Microsoft“ produktams. Kuo labiau pagerinsime šią patirtį, tuo labiau tikėtina, kad klientai įsigis mūsų produktus ir rekomenduos juos kitiems“, – teigia Rich Kaplan, „Microsoft“ klientų ir partnerių palaikymo grupės viceprezidentasDėkojame jumsMindaugas Glodas Mindaugas Glodas
Generalinis direktorius
Microsoft Baltics

Mindaugas Glodas