Customer and Partner Experience
Pagrindinis puslapis Mes girdime jus Mūsų atsakymai Pateikite atsiliepimų Susisiekite su mumis
 
Mes girdime jus
Mūsų atsakymai
Pateikite atsiliepimų
 

Prašome atsiliepimų

Klientai ir partneriai ieško saugios, patikimos ir naudingos darbo kompiuteriu patirties. „Microsoft“ bendrovėje mes nuolat ieškome, klausomės ir atsakome į klientų bei partnerių atsiliepimus. Skirdami didelį dėmesį klientų ir partnerių išsakytiems pageidavimams ir prioritetams galime kurti jiems pačius naudingiausius ir vertingiausius produktus bei technologijas.

Klientų ir partnerių apklausa yra pagrindinis dalykas, padedantis mums suprasti įvairiausias klientų ir partnerių pasitenkinimo tendencijas, bet tai ne vienintelis „Microsoft“ būdas surinkti iš klientų ir partnerių svarbią informaciją. Naudodamiesi papildomomis apklausomis, tinkamumo naudoti tyrimais, analize, atsiliepimų apie produktus technologijomis ir internetinėmis atsiliepimų parinktimis, mūsų klientai ir partneriai suteikia mums gausybę savanoriškos informacijos ir įžvalgų, kurios daro tiesioginę įtaką „Microsoft“ verslo procesams, paslaugoms ir produktų dizainui.

Vienas iš būdų gauti jūsų atsiliepimą – užpildyti toliau pateiktą formą. Jei turite kokių nors atsiliepimų, susijusių su „Microsoft“ produktu, paslauga ar procesu, galite pasinaudoti toliau pateikta forma ir susisiekti su mumis. Užtikriname, kad kiekvieną jūsų išsiųstą atsiliepimą peržiūrės mūsų vadovai.Kristijonas Kaikaris Kristijonas Kaikaris
Generalinis direktorius
„Microsoft Lietuva“

Vardas: Required
Pavardė: Required
El. paštas: Required
Telefonas:
Atsiliepimų kategorija: Required
Pranešimas:
Įsitikinkite, kad gavote atsakymą iš Microsoft – peržiūrėkite svarbią informacija apie pašto šiukšlių filtrus