PAGRINDINIS PUSLAPIS

Naujausia programinė įranga kiekvienoje darbo vietoje

Diegimas – tai galimybė. Modernus diegimas suteikia įmonei galingumo, nes procesų modernizavimas pagerina darbo našumą. Taip sudaroma galimybė išlaidas gerokai sumažinti. Moderni architektūra ir standartizavimas (pvz., XML naudojimas) padidina darbo vietos saugumą ir palengvina skirtingų sistemų integravimą. Išlaidas sumažinti galite vien tik naudodami „OpenXML“: failų dydis gali būti sumažinamas nuo 20 iki 50 procentų.

Daugelis įmonių įsigijo naujausios „Microsoft“ programinės įrangos, kaip „Office 2007“ ir „Windows Vista“, licencijas, tačiau jų dar neįdiegė kompiuteriuose. Taigi vertinga galimybė taupyti neišnaudojama. Darbalaukio optimizavimas – programinės įrangos perdavimas ir įdiegimas – neatliekamas, nes nuogąstaujama dėl galimų jau esančių programų suderinamumo problemų. Teiraukitės sertifikuoto partnerio, jis padės keičiant programinę įrangą nauja, kad visiškai išnaudotumėte galimybę taupyti.

Neįtikėtinus našumo pranašumus siūlo naujieji bendrųjų ryšių sprendimai. Pasitelkę šią technologiją sudarysite geresnes sąlygas įmonėje keistis informacija naudojantis kitomis programomis ir komunikacijos galimybėmis, pvz., su realaus laiko komunikacija naudojantis tiesioginių pranešimų mainais.

Sužinokite, kaip optimizuoti įmonės kompiuterių darbą naudojantis naujausia programine įranga, ir sukurkite produktyvią bei saugią įmonės informacinių technologijų infrastruktūrą.

Kitos galimybės, kaip sumažinti informacinių technologijų eksploatacijos išlaidas įmonėje:

Serverių konsolidacija, pasitelkus virtualizaciją

Išnaudokite visą serverio galingumą.

„Microsoft“ kontaktai