PAGRINDINIS PUSLAPIS

Įgykite konkurencinį pranašumą, pasitelkę duomenis

Kokias išvadas galite padaryti iš įmonės skaičių? Kurios iš šių išvadų yra svarbios kasdieniame darbe, kurios – verslo strategijoje?

Planuokite savo sėkmę pasitelkę apsaugotus finansų duomenis ir aiškią verslo strategiją. Jos esmė – nustatyti veiklos rodikliai ir aiški atsakomybė už komandą. Dėl šios priežasties finansų organizavimas yra ypač svarbus ir turi įtakos visoms įmonės sritims.

Informacijos skydeliai ne tik suprantamai pavaizduoja sudėtingą finansinę informaciją bet taip pat jie yra nepakeičiamas įmonės valdymo įrankis. Dėl individualaus ir automatinio finansinių duomenų perdavimo per „Microsoft Office PerformancePoint Server 2007“* visada pasieksite naujausią informaciją, jei norite – net naudodamiesi mobiliuoju telefonu. Labai tikslus, aiškus ir efektyvus analizavimo procesas atskleidžia naujas strateginio biudžeto ir procesų planavimo erdves.

Šie trys sprendimai siūlo išskirtinius pagrindus:

Pranašumai:

  • „Microsoft SQL Server 2008“
  • „Microsoft Office SharePoint Server 2007“
  • Finansinių procesų ir duomenų sujungimas
  • Tikslūs, aiškūs ir efektyvūs analizės procesai
  • Automatinis duomenų pristatymas

Savo įmonei pasirinkite tokią finansų organizaciją, kuri užtikrina greitą įmonės veiklos finansų augimą, sujungia procesus ir duomenis, aiškiai rodo tobulėjimą, duomenis priskiria įrankiams, su kuriais galima paprastai toliau juos apdoroti ar pristatyti, sumažina išlaidas ir padeda įmonei geriau ir saugiau įsitvirtinti rinkoje.

Kitos galimybės, kaip optimizuoti informacinių technologijų investicijas:

Integruoti įmonės sprendimai mažina išlaidas

Sutaupykite 30 procentų, pasitelkę specialiai smulkiam ir vidutiniam verslui sukurtą „Windows Essential Business Server 2008“.

Padidinkite komandos darbo produktyvumą

Sužinokite, kaip darbuotojai gali bendrauti efektyviau ir našiau.

*„Microsoft Office PerformancePoint Server“ ateityje bus iš dalies integruotas į „Microsoft Office SharePoint Server “. Jei norėtumėte gauti daugiau detalių ir konkrečius pasiūlymus prašome kreiptis į Microsoft partnerius ar Microsoft Lietuva atstovybę.

„Microsoft“ kontaktai