*
Windows Server 2008 R2
*
*Titulinis*
*
*Apie produktą*
*
*Sprendimai*
*
*Išbandykite*
*
*Kur įsigyti?*
*
*Partneriai*
*
*Techniniai ištekliai*
*
*Bendruomenė*
*
**

Kur įsigyti


Išsiaiškinti ar sužinoti apie licencijas, įsigijimo galimybes, diegimo informaciją ar netgi susirasti mūsų partnerį jums gali būti gana painu. O juk viskas turėtų būti paprasta, ir su „Windows Server 2008“ mes padarėme taip, kad tai būtų paprasta.

Čia jūs galite sužinoti apie įvairių leidimų, technologijų ar sprendimų licencijavimo galimybes. Čia jūs galite peržiūrėti naujausią informaciją apie kainas, sužinoti, kiek gali kainuoti būtent tai, ko jums reikia; ir svarbiausia – galite peržiūrėti diegimo pasirinktis, kad viskas klostytųsi greičiau ir paprasčiau.

Tiems, kas šį puslapį lanko pirmą kartą, mes siūlome daugybę nuorodų, kurios jums padės. Jei jūs ieškote ko nors konkretaus, naršykite viršuje esančias nuorodas ar spustelėkite nuorodą kairėje, norėdami patekti ten greičiau.

Ieškote informacijos apie „Windows Server 2008 R2“ licencijavimą?

Išsami informacija apie „Windows Server 2008 R2“ licencijavimą pateikiama nuo rugpjūčio 25 d.

Sužinokite, kaip „Windows Server 2008“ yra licencijuojama

Norėdamas patenkinti klientų verslo poreikius ir papildyti „Microsoft“ serverio produktų technines galimybes, „Microsoft“ išleido „Windows Server 2008“ ir pristatė naujas licencijavimo galimybes. Tai yra dalis pastangų padaryti programinės įrangos licencijavimą lankstesnį, prognozuojamą bei labiau tinkantį klientams.

Supraskite, kaip yra licencijuojamas „Windows Server 2008 R2“

„Microsoft“ „Windows Server 2008 R2“ – tai „Microsoft“ naujausia „Windows Server“ operacinės sistemos versija. Ji paremta išleistos dabartinės „Windows Server 2008“ versijos ypatybėmis ir galimybėmis, ir tai leidžia „Windows Server 2008 R2“ kurti sprendimus, kuriuos lengviau sumanyti, įdiegti ir valdyti nei su ankstesne „Windows Server“ versija.

Kiek kainuoja „Windows Server 2008“?

Čia jūs galite peržiūrėti mažmenines kainas, nustatytas „Windows Server 2008“ leidimams, skirtiems JAV ir Kanadai. FNorėdami sužinoti tikslią kainą, susisiekite su vietiniu programinės įrangos pardavėju.

Ar yra dalykų, kuriuos galima įsigyti, sąrašas?

Jūs gausite licencijuotą „Windows Server 2008“ versiją, jei pirksite iš originalios įrangos gamintojų (OEM), vietos mažmenininkų, sistemų tiekėjų ir kūrėjų, o taip pat pirkdami tiesiogiai „Microsoft“ Produktų informacijos centre.

Raskite partnerį, kuris gali jums padėti

Partneriai gali jums padėti įvertinti, sumanyti, įdiegti ir valdyti bet kokią sistemą – tiek įdiegiant „Windows Server 2008“ smulkaus verslo įmonėje, tiek prižiūrint didelių įmonių programas, sukurtas naujausių technologijų pagrindu. Tačiau kartais gali būti sudėtinga rasti labiausiai jums tinkamą partnerį, kuris atitiktų jūsų poreikius, jūsų finansines galimybes ir galėtų skirti jums laiko būtent tuo metu, kai jums reikia.

  • Sprendimų ir paslaugų, kurias siūlo mūsų „Windows Server 2008“ partneriai ir kurios atitinka jūsų poreikius bei pageidavimus dėl IT projektų, ieškokite Sprendimų parduotuvėje.

  • Norėčiau, kad su manim susisiektų infrastruktūros partneris. Pildydami trumpą anketą, palikite savo kontaktinius duomenis, ir su jumis susisieks „Microsoft“ atstovas, kuris pagelbės susirasti partnerį, padėsiantį jums sėkmingai įgyvendinti savo projektą.

  • Peržiūrėkite „Windows Server“ katalogą, tai yra vienintelis tiesioginis katalogas, kuriame galite rasti kompiuterinę bei programinę įrangą, tinkančią „Windows Server 2008“.

Peržiūrėkite diegimo išteklius

Daugelis diegimo išteklių yra skirti padėti jums ar jūsų komandai greičiau ir sėkmingiau viską įdiegti.

Kai būsite pasiruošę, spustelkite ir peržiūrėkite šią informaciją:

  • Produkto apžvalga: Sužinokite daugiau apie „Windows Server 2008“ ir kokias technologijas jis suteikia.

  • Sprendimai: Ženkite kitą žingsnį ir sužinokite apie sprendimus ir pavyzdžius tokių kaip jūsų organizacijų.

  • Išbandykite patys: Vadovaukitės nuosekliuoju vedliu, skirtu vadovams ir IT profesionalams.

Ženkite sekantį žingsnį

Daugiau informacijos apie sprendimus:

Ištekliai IT specialistams

Ištekliai IT specialistams (EN)

„Windows Server 2008“

Ištekliai programų kūrėjams

Ištekliai programų kūrėjams (EN)

„Windows Server 2008“

Dokumentai

Datasheet

Duomenų lentelės
pdf, 789 KBxps, 4,0 MB

Techniniai ištekliai

Techniniai ištekliai
pdf, 753 KBxps, 8,4 MB

Licenční přehled

Mokomieji ištekliai
pdf, 382 KBxps, 784 KB


©2017 Microsoft Corporation. Visos teisės ginamos. Susisiekite su mumis |Naudojimosi sąlygos |Prekių ženklai |Privatumo užtikrinimas