*
Windows Server 2008 R2
*
*Titulinis*
*
*Apie produktą*
*
*Sprendimai*
*
*Išbandykite*
*
*Kur įsigyti?*
*
*Partneriai*
*
*Techniniai ištekliai*
*
*Bendruomenė*
*
**

Partneriai


Partneriai gali jums padėti įvertinti, sumanyti, įdiegti ir valdyti bet kokią sistemą – tiek įdiegiant „Windows Server 2008“ smulkaus verslo įmonėje, tiek prižiūrint didelių įmonių programas, sukurtas naujausių technologijų pagrindu. Tačiau kartais gali būti sudėtinga rasti labiausiai jums tinkamą partnerį, kuris atitiktų jūsų poreikius, jūsų finansines galimybes ir galėtų skirti jums laiko būtent tuo metu, kai jums reikia.

  • Raskite partnerį (EN)

    Pasinaudokite trimis pagrindiniais ištekliais, kurie padės jums susirasti partnerį, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius. Galite ieškoti partnerių, esančių netoliese, ir kreiptis į juos tiesiogiai; arba susisiekite su mūsų klientų atstovais, kurie parinks jums tinkančius partnerius – tai jūsų pasirinkimas.

  • Tapkite partneriu (EN)

    Ar jūs savo klientams teikiat sprendimus, paremtus „Microsoft“ technologijomis? Jei taip, tapkite „Microsoft“ partnerių programos nariu ir jums atsivers visai naujas galimybių pasaulis. Užsiregistruoti „Microsoft“ partnerių programoje ir tapti registruotu partneriu galite nemokai, lengvai ir greitai.

  • ISV ir Sertifikavimo logotipo programa (EN)

    Čia surasite partneriams, norintiems sertifikuoti savo „Windows Server 2008“ ir „Windows Server 2008 R2“ programas, skirtus išteklius, informaciją ir programos aprašymą.

Ženkite sekantį žingsnį

Daugiau informacijos apie sprendimus:

Ištekliai IT specialistams

Ištekliai IT specialistams (EN)

„Windows Server 2008“

Ištekliai programų kūrėjams

Ištekliai programų kūrėjams (EN)

„Windows Server 2008“

Dokumentai

Datasheet

Duomenų lentelės
pdf, 789 KBxps, 4,0 MB

Techniniai ištekliai

Techniniai ištekliai
pdf, 753 KBxps, 8,4 MB

Licenční přehled

Mokomieji ištekliai
pdf, 382 KBxps, 784 KB


©2016 Microsoft Corporation. Visos teisės ginamos. Susisiekite su mumis |Naudojimosi sąlygos |Prekių ženklai |Privatumo užtikrinimas