*
Windows Server 2008 R2
*
*Titulinis*
*
*Apie produktą*
*
*Sprendimai*
*
*Išbandykite*
*
*Kur įsigyti?*
*
*Partneriai*
*
*Techniniai ištekliai*
*
*Bendruomenė*
*
**

Produkto apžvalga


„Windows Server 2008 R2“ sukurta visuotinai pripažinto „Windows Server 2008“ pagrindu, išplėtojus esamas technologijas ir papildžius naujomis savybėmis, kurios leidžia organizacijoms padidinti jų serverių infrastruktūros patikimumą ir lankstumą. Nauji virtualizacijos įrankiai, žiniatinklio ištekliai, operacinės sistemos valdymo patobulinimai bei integracija su „Windows 7“ padeda taupyti laiko, sumažinti sąnaudas ir suteikia patikimą pagrindą dinamiškam, efektyviai valdomam duomenų centrui. Galingi nauji įrankiai, pavyzdžiui, „Information Services“ (IIS) 7.5 versija, atnaujintos „Server Manager“ ir „Hyper-V“ platformos bei „Windows PowerShell“ 2.0 versija dera tarpusavyje, suteikdami klientams geresnę kontrolę, galimybę efektyviau dirbti ir greičiau nei bet kada anksčiau reaguoti į svarbiausius verslo poreikius.

Čia jūs galite daugiau sužinoti apie „Windows Server“, atnaujinti savo žinias ar įsigilinti į konkrečią technologiją ar ypatybes, kurios gali turėti naudos jūsų organizacijai. Žemiau spustelėkite jums tinkančią nuorodą, naudodamiesi navigacijos meniu, esančiu įrankių juostoje viršuje ar dešinėje ekrano pusėje.

Esu „Windows Server“ naujokas

Sveiki! „Windows Server 2008 R2“ yra sukurta remiantis „Windows Server“ pirmtakų sėkme ir stiprybėmis, o kartu pasižymi vertingomis naujomis funkcinėmis galimybėmis ir efektyviais bazinės operacinės sistemos patobulinimais. Nauji žiniatinklio įrankiai, virtualizacijos technologijos, saugos patobulinimai ir valdymo įrankiai padeda sutaupyti laiko ir sumažinti išlaidas. Tai yra tvirtas pagrindas jūsų informacinių technologijų (IT) infrastruktūrai. Spauskite čia, norėdami susipažinti su šiuo produktu.

Kas yra „Windows Server 2008 R2“?

„Windows Server 2008 R2“ yra sukurta remiantis laimėjimus pelniusios „Windows Server 2008“ sėkme, išplečiant esamą technologiją ir pridedant naujų savybių, kurios suteikia galimybę IT profesionalams padidinti savo serverių infrastruktūros patikimumą ir lankstumą. Nauji virtualizacijos įrankiai, žiniatinklio ištekliai, valdymo patobulinimai ir puiki „Windows 7“ integracija padeda sutaupyti laiko, sumažina išlaidas ir suteikia patikimą pagrindą dinamiškam, efektyviai valdomam duomenų centrui. Galingi nauji įrankiai, pavyzdžiui, „Information Services“ (IIS) 7.5 versija, atnaujintos „Server Manager“ ir „Hyper-V“ platformos bei „Windows PowerShell“ 2.0 versija dera tarpusavyje, suteikdami klientams geresnę kontrolę, galimybę efektyviau dirbti ir greičiau nei bet kada anksčiau reaguoti į svarbiausius verslo poreikius.

Sužinokite, kaip jums gali padėti konkretūs scenarijai, patobulinimai ir ypatybės.

Turiu truputį darbo patirties su „Windows Server“

Sveiki dar kartą! Jei jums reikia išbandyti naujinimus, atsiradusius nuo „Windows Server 2003“, ar gauti naujų žinių apie „Windows Server 2008“, čia jūs surasite tai, ko jums reikia. Štai keletas pasiūlymų, kurie jums padės:

Norėčiau sužinoti konkrečių dalykų apie „Windows Server 2008 R2“

Čia galite lengvai praplėsti savo žinias apie „Windows Server 2008 R2“. Nesvarbu, ar norite sužinoti atsakymą į tam tikrą klausimą, ar daugiau sužinoti apie tam tikrą ypatybę, čia jūs galėsite rasti atsakymą. Štai jums keletas pasiūlymų:

Kai būsite pasiruošę, spustelkite ir peržiūrėkite šią informaciją:

  • Sprendimai: Ženkite kitą žingsnį ir sužinokite apie sprendimus bei pavyzdžius tokių kaip jūsų organizacijų.

  • Išbandykite patys: Sekite parengtomis vertinimo gairėmis, skirtomis vadovams ir IT profesionalams.

  • Kur įsigyti ir kaip įsidiegti: Susisiekite su mūsų partneriu, aptarkite jūsų poreikius, sužinokite kainas, licencijavimo bei diegimo galimybes, atitinkančias būtent jūsų poreikius.

Ženkite sekantį žingsnį

Daugiau informacijos apie sprendimus:

Ištekliai IT specialistams

Ištekliai IT specialistams (EN)

„Windows Server 2008“

Ištekliai programų kūrėjams

Ištekliai programų kūrėjams (EN)

„Windows Server 2008“

Dokumentai

Datasheet

Duomenų lentelės
pdf, 789 KBxps, 4,0 MB

Techniniai ištekliai

Techniniai ištekliai
pdf, 753 KBxps, 8,4 MB

Licenční přehled

Mokomieji ištekliai
pdf, 382 KBxps, 784 KB


©2017 Microsoft Corporation. Visos teisės ginamos. Susisiekite su mumis |Naudojimosi sąlygos |Prekių ženklai |Privatumo užtikrinimas