*
Windows Server 2008 R2
*
*Titulinis*
*
*Apie produktą*
*
*Sprendimai*
*
*Išbandykite*
*
*Kur įsigyti?*
*
*Partneriai*
*
*Techniniai ištekliai*
*
*Bendruomenė*
*
**

Sprendimai


Čia jūs sužinosite, kaip įvairių dydžių kompanijos gali naudoti „Windows Server 2008 R2“ verslui plėtoti, galėsite susipažinti su pasaulyje įgyvendintų projektų aprašymais ir pavyzdžiais bei susipažinti su sprendimų akseleratoriais, kurie padės jums planuoti, integruoti bei valdyti savo sistemas.

Gal jūs ieškote konkrečių pavyzdžių, pasakojančių apie tai, kokios naudos „Windows Server 2008 R2“ gali suteikti jūsų organizacijai? Ar galbūt norite susipažinti su įgyvendintų projektų aprašymais ar ištekliais, kad pamatytumėte, kaip „Windows Server“ veikia tikrame gyvenime? Tai sužinosite spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Norėčiau įsidiegti „Windows Server 2008 R2“ didelėje organizacijoje

Didelėms kompanijoms reikia valdyti labai sudėtingą IT infrastruktūrą, kuri aprėpia tūkstančius kompiuterių visame pasaulyje. Jos gali turėti keletą IT departamentų skirtingose vietose, savo viduje naudoti įvairias platformas, programas ir techninę įrangą. Kaip joms gali padėti „Windows Server 2008 R2“? Spustelėkite žemiau esančias nuorodas, norėdami sužinoti apie įmonių scenarijus, pradedant virtualizacija ir baigiant organizacijos veiklai svarbių sprendimų diegimu.

Aš dirbu vidutinio dydžio verslo įmonėje ir norėčiau sužinoti apie „Windows Server 2008 R2“ sprendimus, atitinkančius mano poreikius

Vidutinio dydžio verslo įmonė susiduria su unikaliais iššūkiais tiek IT srityje, tiek siekdama įgyvendinti savo pagrindinius poreikius. „Windows Server 2008 R2“ suteikia labai daug sprendimų ir pasirinkimo galimybių, kurios gali atitikti bet kokio dydžio organizacijos poreikius, ypač vidutinio dydžio verslo įmonės poreikius.

Ar tinka „Windows Server 2008 R2“ smulkiam verslui?

Turint smulkų verslą niekada nebūna pakankamai laiko ar išteklių. Laimei, čia jums gali padėti „Windows Small Business Server“ (tai „Windows Server 2008 R2“ produktų grupės dalis).

Pasižiūrėkite, kaip tokiems klientams kaip jūs sekasi naudoti „Windows Server 2008 R2“

Susipažinkite su „Windows Server 2008 R2“ projektų aprašymais naudodamiesi mūsų naujausiu projektų aprašymų nuorodų rinkiniu ir paieškos sistema. Čia jūs galite sužinoti apie tokius pat klientus kaip jūs (ir netgi žiūrėti apie juos filmuotą medžiagą!), kurie jau įsidiegė ir naudoja „Windows Server 2008 R2“ ir taip užtikrino IT bei verslo poreikius.

Kai būsite pasiruošę, spustelkite ir peržiūrėkite šią informaciją:

  • Produkto apžvalga: Sužinokite daugiau apie „Windows Server 2008 R2“ ir naudojamas technologijas

  • Išbandykite patys: Sekite parengtomis vertinimo gairėmis, skirtomis vadovams ir IT profesionalams.

  • Kur įsigyti ir kaip įsidiegti : Susisiekite su mūsų partneriu, aptarkite jūsų poreikius, sužinokite kainas, licencijavimo bei diegimo galimybes, atitinkančias būtent jūsų poreikius.

Ženkite sekantį žingsnį

Daugiau informacijos apie sprendimus:

Ištekliai IT specialistams

Ištekliai IT specialistams (EN)

„Windows Server 2008“

Ištekliai programų kūrėjams

Ištekliai programų kūrėjams (EN)

„Windows Server 2008“

Dokumentai

Datasheet

Duomenų lentelės
pdf, 789 KBxps, 4,0 MB

Techniniai ištekliai

Techniniai ištekliai
pdf, 753 KBxps, 8,4 MB

Licenční přehled

Mokomieji ištekliai
pdf, 382 KBxps, 784 KB


©2017 Microsoft Corporation. Visos teisės ginamos. Susisiekite su mumis |Naudojimosi sąlygos |Prekių ženklai |Privatumo užtikrinimas