*
Windows Server 2008 R2
*
*Titulinis*
*
*Apie produktą*
*
*Sprendimai*
*
*Išbandykite*
*
*Kur įsigyti?*
*
*Partneriai*
*
*Techniniai ištekliai*
*
*Bendruomenė*
*
**

Techniniai ištekliai


Pagal apačioje pateikiamas nuorodas suradote išsamiausią ir aktualiausią techninės informacijos apie „Windows Server 2008“ ir „Windows Server 2008 R2“ biblioteką. Šioje bibliotekoje pateikiamą turinį sukūrė „Windows Server“ pagalbos naudotojams (UA) komanda. „Windows Server“ pagalbos naudotojams komanda dirba tiesiogiai su „Windows Server“ programinės įrangos kūrėjais ir testuotojais, siekdama pateikti jums techniškai pačią tiksliausią, kokią tik galima rasti, informaciją apie „Windows Server“.

„Windows Server 2008“ ir „Windows Server 2008 R2“ kol kas yra pažangiausios „Windows Server“ operacinės sistemos, sukurtos kitos kartos tinklams, programoms ir žiniatinklio tarnyboms veikti. Pasitelkę šias operacines sistemas galite sukurti, pristatyti ir valdyti turtingą naudotojo patirtį bei programas, teikti ypač saugią tinklo infrastruktūrą ir padidinti jūsų organizacijoje taikomų technologijų efektyvumą bei naudą.

Sužinokite daugiau

Naršykite žemiau pateiktus skirsnius, jei norite rasti informacijos apie „Windows Server 2008“ ir „Windows Server 2008 R2“.

Kas naujo „Windows Server“ sistemoje
Atraskite naujas „Windows Server“ savybes, įrankius ir technologijas.

„Windows Server“ technologijos
Mokykitės iš viso rinkinio dokumentacijos apie technologijas, esančias „Windows Server“, įskaitant saugos, darbo tinkle ir veikiamojo katalogo tarnybų technologijas.

„Windows Server“ turinys pagal kategorijas
Naršykite „Windows Server“ turinio kategorijas, pavyzdžiui, „Įvertinimas“, „Išdėstymas“, „Darbo pradžia“, „Valdymas ir operacijos“, „Perkėlimas“ ir „Techninė informacija“.

„Windows Server“ komandos, nuorodos ir įrankiai
Suraskite išsamią informaciją apie „Windows“ naudodamiesi komandų nuorodomis ir „Windows“ aiškinamuoju žodynu, taip pat naudokite tokius „Windows“ įrankius kaip paieška, atsarginių kopijų darymas ir atkūrimas bei darbui su savo serveriu - veikimo įrankį.

Įdiekite ir paleiskite „Windows Server“
Sužinokite apie naujus valdymo ir diegimo įrankius bei serverio roles.

Nesklandumų „Windows Server“ šalinimas
Pasitelkite įvykius, klaidų pranešimus ir kitus įrankius, kad pašalintumėte „Windows Server“ nesklandumus ir palaikytumėte sistemos veikimą.

Saugi „Windows Server“
Naršykite informaciją apie „Windows Server“ saugos technologijas.

Aparatinė kompiuterio įranga ir „Windows Server“
Sužinokite, kaip naudoti „Windows Server“ kartu su aparatine įranga ir išoriniais įtaisais.

„Windows Server“ pataisų paketo informacija
Sužinokite daugiau apie „Windows Server“ pataisų paketus kartu su pastabomis leidimams, diegimo instrukcijas ir kitą informaciją.

„Windows Server 2008 R2“ svarbiausia informacija

Čia supažindinama su „Windows Server 2008 R2“, įskaitant pokyčius nuo „Windows Server 2008 R2 Beta/RC“ pasirodymo, ir pateikiamos instrukcijos, nuo ko pradėti ir kaip pereiti prie galutinės laidos.

Ženkite sekantį žingsnį

Daugiau informacijos apie sprendimus:

Ištekliai IT specialistams

Ištekliai IT specialistams (EN)

„Windows Server 2008“

Ištekliai programų kūrėjams

Ištekliai programų kūrėjams (EN)

„Windows Server 2008“

Dokumentai

Datasheet

Duomenų lentelės
pdf, 789 KBxps, 4,0 MB

Techniniai ištekliai

Techniniai ištekliai
pdf, 753 KBxps, 8,4 MB

Licenční přehled

Mokomieji ištekliai
pdf, 382 KBxps, 784 KB


©2016 Microsoft Corporation. Visos teisės ginamos. Susisiekite su mumis |Naudojimosi sąlygos |Prekių ženklai |Privatumo užtikrinimas