*
Windows Server 2008 R2
*
*Titulinis*
*
*Apie produktą*
*
*Sprendimai*
*
*Išbandykite*
*
*Kur įsigyti?*
*
*Partneriai*
*
*Techniniai ištekliai*
*
*Bendruomenė*
*
**

Išbandykite „Windows Server 2008 R2“

Bandomoji programinė įranga

Bandomoji programinė įranga

Gaukite nemokamąją bandomąją 180 dienų „Windows Server 2008 R2“ versiją.

Web, Standard, Enterprise, Datacenter ir Itanium versijas galima atsisiųsti anglų, vokiečių, japonų, prancūzų, ispanų ir kinų kalbomis (Itanium versiją galima atsisiųsti tik anglų, vokiečių, japonų, prancūzų kalbomis).

Bandomoji programinė įranga
Įvertinkite

„Windows Server 2008 Enterprise“ ir „Server Core“ virtualaus standžiojo disko (VHD) įvertinimas

„Microsoft“ VHD failų formatu aprašytas virtualios mašinos standusis diskas, kuris gali veikti nuosavoje failų sistemoje, sutrauktoje į vieną failą. Šis formatas yra naudojamas „Virtual PC 2007“, „Virtual Server 2005 R2“ ir „Hyper-V“ ir bus palaikomas visų busimų „Microsoft Windows Server“ su „Hyper-V“ technologijos pagrindu, virtualizacijos versijų.

„Microsoft“ VHD formatas yra bendras virtualizacijos failų formatas, tinkantis „Virtual PC“, „Virtual Server 2005“ ir „Hyper-V“, ir suteikia klientams bendrą produktų priežiūros sistemą, darnesnį valdymą, saugą, patikimumą bei padeda sumažinti sąnaudas.

Jau dabar jūs galite atsisiųsti „Windows Server 2008 Enterprise“ ir „Windows Server 2008 Enterprise Core Server“ VHD failus.

Įvertinkite
Išbandymai („Windows Server 2008“)

Išbandymai („Windows Server 2008“)

Išbandykite „Windows Server 2008“ virtualioje aplinkoje su vedliu, kuris nuves jus prie konkrečių scenarijų, parodančių kaip veikia nuotolinė prieiga prie programų, didelį prieinamumą, serverio valdymą bei saugos strategijos įgyvendinimą.(„Windows Server 2008 R2“ bandymų aplinka bus prieinama 2009 m. 4 ketvirtį.)

Išbandymai
Virtualiosios laboratorijos

Virtualiosios laboratorijos

Šiuose TechNet centrų virtualiose laboratorijose jūs turėsite galimybę išbandyti „Windows Server 2008“ naujas ir patobulintas ypatybes bei funkcionalumą, tarp jų valdymo, tinklo apsaugos ir terminalo paslaugų patobulinimus.(„Windows Server 2008 R2“ virtualios laboratorijos bus prieinamos 2009 m. 4 ketvirtį.)

Virtualiosios laboratorijos
Ištekliai IT specialistams

Ištekliai IT specialistams (EN)

„Windows Server 2008“

Dokumentai

Datasheet

Duomenų lentelės
pdf, 789 KBxps, 4,0 MB

Techniniai ištekliai

Techniniai ištekliai
pdf, 753 KBxps, 8,4 MB

Licenční přehled

Mokomieji ištekliai
pdf, 382 KBxps, 784 KB


©2016 Microsoft Corporation. Visos teisės ginamos. Susisiekite su mumis |Naudojimosi sąlygos |Prekių ženklai |Privatumo užtikrinimas